Przyjazne biuro windykacyjne oferujące bezpłatną pomoc prawną i weryfikację sprawy bez ponoszenia kosztów

Windykacja w społeczeństwie postrzegana jest wyjątkowo negatywnie. Ściśle wiąże się ona z niewypłacalnością oraz z narastającą dokumentacją, z którą nie każdy jest w stanie sobie poradzić. Nasze biuro oferuje szeroki zakres bezpłatnej pomocy prawnej z dziedziny windykacji. Naszym zadaniem jest doprowadzenie do ugody i uzyskanie najlepszych warunków dla obu stron. Posiadamy duże doświadczenie w rozwiązywaniu spraw, które wydają się bez wyjścia. Potwierdza to wielu zadowolonych klientów, którzy zgłosili się do nas ze skomplikowaną sytuacją, wymagającą interwencji osób trzecich.

Naszymi atutami są nieodpłatna weryfikacja spraw i kompleksowe doradztwo, prowadzące do satysfakcji z wykonywanych usług. Bardzo zależy nam na indywidualnym podejściu do każdego przypadku i utożsamiania się z ludźmi, z którymi pracujemy. Rozumiemy jak ważna jest szybka i skuteczna realizacja zlecenia, które przyjmujemy. Spośród pozostałych firm windykacyjnych odróżnia nas personel jakim dysponujemy. Wykwalifikowana w różnych dziedzinach prawnych kadra, służy pomocą między innymi w sprawach alimentacyjnych, jak również ściśle związanych z niedotrzymania przez jedną ze stron wiążącej umowy. Ponadto oferujemy bezpłatną pomoc w sprawach pokomorniczych oraz przedawnionych, a także zaliczek i kar umownych nałożonych na dłużnika.

Jesteśmy otwarci na bezpośrednią współpracę w każdej sprawie, która wymaga profesjonalnych usług z zakresu windykacji. Unikalne metody, którymi posługujemy się od wielu lat pozwalają na osiąganie zadowalających wyników. Darmowe konsultacje i weryfikacja sprawy udowadniają, iż zależy nam wyłącznie na tym, aby została ona rozwiązana w korzystny dla klienta sposób. Szeroki wachlarz możliwości prawnych pozwala na precyzyjne określenie kierunku działania w konkretnym przypadku. Dzięki temu każda ze spraw prowadzona jest w sposób rzetelny i zgody z obowiązującymi normami postępowania ujętych w Zasadach Etyki Branży Windykacyjnej Członków PZZW. Oznacza to, iż każde przedsięwzięcie podjęte przez biuro jest w pełni zgodne z prawem.

Jeśli sytuacja, w której się znalazłeś, w Twoim mniemaniu wydaje bez wyjścia, skontaktuj się z nami, a my bezpłatnie pomożemy Ci rozwiązać Twój problem.

One thought on “Przyjazne biuro windykacyjne oferujące bezpłatną pomoc prawną i weryfikację sprawy bez ponoszenia kosztów

  1. Irena S, Krzysiek Bastrzyk i Tomek Marusik to ta sama osoba – Arkadiusz Ptakowski który jest moim dłużnikiem – przeciwko niemu jest kilkadziesiąt postępowań sądowych, został przez nich upubliczniony i już nie moze oszukiwać więcej ludzi na pozyczkolandia.pl, kokos, etc. Nawet komórki i pralki na raty już śmieciu nie weźmiesz!!Jako jedyni dobrali mus isię do skóry i chwycili za jaja, a teraz nic nie moze zrobić to troluje pod różnymi nikami kopiuj/wklej. Mam nadziję, że za to też Cie pozwą. Wystarczy wejsc na ich strone i w zakładce dłużnicy wpisać Ptakowski – wyskoczy mase rzeczy na temat tego złodzieja, do tego jest na ponad 100 portalach.Proszę sie do nich zgłaszać jeżeli kogoś Ptakowski oszukał na portalu pożyczkowym, pożycza kwoty od 2 tys do kilkudziesięciu oraz zgłaszać sprawe do prokuratury i na policje bo to już jest działalnośc przestępcza. To człowiek ze wsi Zelice – każdy tam wie że od małego kradł na potęge, a teraz żyje kosztem innych.Sprawy p-ko niemu prowadzi prokuratura w Pile, tam sie proszę zgłaszać gdyż pokrzywdzonych jest dziesiątki i oszukuje kolejne osoby bądz na portalach ale też prywatnie. Sprawy zgłaszać do MSW – choć na życzenie podam jego pesel zeby było łatwiej dochodzić przez sad. Dodam jeszcze,że on jest bezrobotny, nie pracuje nigdzie jak znajdzie prace to maksymalnie na tydzień i się na nim wyznają i nie ma z czego spłącać bo jest goły i wesoły – obecnie wyrabia sobie żółte papiery, żeby za czubka go uznali i nie musiał spłacać długów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *