Kancelaria Ultimatum ⭐ Opinie Klientów

 
 
SKUTECZNIE ODZYSKAMY TWOJE NALEŻNOŚCI OD FIRM, OD OSÓB PRYWATNYCH NA TERENIE KRAJU I ZA GRANICĄ.

 
Formularz kontaktowy

Zadzwoń: 605-448-944

E-mail: [email protected]

Kancelaria Ultimatum ⭐⭐⭐⭐⭐ to wiodąca firma na rynku windykacji. Od ponad 15 lat prowadzimy działania mające ma celu odzyskanie należności naszych klientów. Zgłaszając się do nas zyskujesz pewność szybkiego zakończenia sprawy i odzyskania długu. Pracujemy na jasnych i przejrzystych zasadach.

 

Kancelaria Ultimatum -  Warszawa
kancelaria ultimatum oferteo

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej, jak również do kontaktu z nami. Odpowiemy na każde Państwa pytanie i ustalimy zasady współpracy. Możecie Państwo sprawdzić oceny naszej firmy klikając Kancelaria Ultimatum opinie firm i osób prywatnych ze wszystkich województwach w kraju. Prezentowane opinie o firmie Ultimatum pochodzą wyłącznie od realnych i prawdziwych kontrahentów, którym Kancelaria Ultimatum pomogła wyjść z kłopotów finansowych.

Wszystkim dotychczasowym klientom Kancelarii Ultimatum chcielibyśmy podziękować za miłą współpracę. Jednocześnie zachęcamy do wyrażenia opinii o naszych działaniach. Wystawione opinie z pewnością pomogą innym w podjęciu decyzji o wyborze firmy windykacyjnej.

 

 


Profesjonalne przygotowanie do rozpraw sądowych. Współpraca z Kancelarią Ultimatum przynosi widoczne rezultaty, a skuteczne podejście do odzyskiwania należności sprawia, że jest to solidny partner biznesowy. Dbałość o zachowanie poufności danych klienta.

5,0 rating
28 stycznia 2024

Stałe monitorowanie rynku i zmian w przepisach. Kancelaria Ultimatum potrafi skutecznie rozwiązywać trudne sprawy windykacyjne. Ich zespół jest nie tylko kompetentny, ale także elastyczny w dostosowywaniu się do różnych sytuacji. Skuteczność w windykacji zarówno małych, jak i dużych należności. Skuteczne negocjacje z dłużnikami. Zespół Kancelarii Ultimatum jest doskonale zorganizowany i skuteczny. Ich podejście do windykacji jest strategiczne, co przyczynia się do osiągnięcia szybkich i satysfakcjonujących wyników. Profesjonalne zarządzanie procesem windykacyjnym w przypadku dłużników indywidualnych. Profesjonalne doradztwo w zakresie zabezpieczania przyszłych transakcji przed ryzykiem niewypłacalności kontrahenta. Firma wykazała się elastycznością w negocjacjach, co pozytywnie wpłynęło na rezultaty. Kancelaria Ultimatum potrafiła efektywnie komunikować się z dłużnikiem, co było kluczowe.

Norbert

Rzetelność i uczciwość w relacjach z dłużnikami. Kancelaria Ultimatum to profesjonalna firma windykacyjna, która zawsze działa w sposób rzetelny i zgodny z prawem, co sprawia, że można jej pełnie zaufać. Doświadczony zespół prawników w Kancelarii Ultimatum potrafi skutecznie zarządzać sprawami windykacyjnymi, zapewniając klientom spokój i pewność, że ich sprawy są w kompetentnych rękach. Skuteczne rozwiązania nawet w przypadku długów przedawnionych.

5,0 rating
25 stycznia 2024

Profesjonalne podejście do trudnych spraw. Jestem bardzo zadowolony z efektywności i rzetelności Kancelarii Ultimatum. Ich podejście do klienta oraz profesjonalizm są na najwyższym poziomie. Szybkość działania – sprawy prowadzone sprawnie. Kancelaria Ultimatum nie tylko efektywnie odzyskuje należności, ale także dba o utrzymanie pozytywnych relacji z dłużnikami, co wpływa korzystnie na reputację mojej firmy. Transparentność w stosowaniu praktyk windykacyjnych zgodnych z obowiązującym prawem. Doskonała znajomość praktyk windykacyjnych w sektorze usług finansowych. Działania windykacyjne były prowadzone z należytą dyskrecją, co jest kluczowe w tego rodzaju sprawach. Bardzo zadowolony z profesjonalizmu i skuteczności Kancelarii Ultimatum w procesie windykacji. Firma potrafiła dopasować strategię windykacyjną do indywidualnych potrzeb klienta. Kancelaria Ultimatum działała zgodnie z obietnicami i terminami, co zasługuje na pochwałę.

Łukasz

Szybkie rozwiązanie problemów związanych z niesolidnymi płatnikami. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to dla mnie gwarancja skuteczności i profesjonalizmu w dziedzinie windykacji. Polecam ich usługi wszystkim potrzebującym wsparcia w rozwiązaniu problemów finansowych. Kompleksowe doradztwo w zakresie windykacji.

5,0 rating
21 stycznia 2024

Rzetelność i uczciwość w relacjach z klientem. Doświadczenie Kancelarii Ultimatum w obszarze windykacji sprawia, że są one solidnym partnerem biznesowym. Zawsze podejmują skuteczne działania w celu uregulowania zaległych płatności. Systematyczne raportowanie klientowi. Wysoki poziom etyki zawodowej. Jestem bardzo zadowolony z usług Kancelarii Ultimatum. Współpraca z nimi przebiegła sprawnie, a efektywne podejście do windykacji przyniosło oczekiwane rezultaty. Korzystając z usług Kancelarii Ultimatum, doświadczyłem wysokiego poziomu profesjonalizmu i zaangażowania. Firma ta skupia się na osiągnięciu najlepszych rezultatów dla klientów. Bardzo profesjonalne podejście do spraw windykacyjnych. Skuteczność w odzyskiwaniu należności od dłużników z branży transportowej. Bardzo istotne było dla mnie to, że firma oferowała elastyczność w ustalaniu warunków spłaty zadłużenia.

Emil

Aktywne śledzenie zmian w przepisach prawnych dotyczących windykacji. Kancelaria Ultimatum działa zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, co daje klientom pewność, że ich interesy są chronione na każdym etapie procesu windykacyjnego. Dostępność dla klienta na każdym etapie postępowania.

5,0 rating
16 stycznia 2024

Elastyczność w negocjacjach z dłużnikami. Kancelaria Ultimatum to profesjonalna firma windykacyjna, która wykazuje się skutecznością w odzyskiwaniu należności. Polecam ich usługi z pełnym przekonaniem. Ochrona interesów klienta na każdym etapie postępowania. Kancelaria Ultimatum wykazała się profesjonalizmem i skutecznością w procesie odzyskiwania należności. Ich zespół pracuje z determinacją, zapewniając klientom kompleksową obsługę. Skuteczność w odzyskiwaniu należności na najwyższym poziomie. Precyzyjne określanie wartości długu w przypadku roszczeń odszkodowawczych. Kancelaria Ultimatum działała z dużym zaangażowaniem i skutecznie odzyskała dla mnie długi. Firma potrafiła skutecznie działać w trudnych sytuacjach, co było dla mnie kluczowe. Firma windykacyjna dbała o zachowanie moich interesów i podejście do dłużników było zawsze zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Jakub

Współpraca z ekspertami prawnymi w razie potrzeby. Jako klient Kancelarii Ultimatum, doceniłem ich zdolność do negocjacji i znajdowania rozwiązań, które satysfakcjonują obie strony. Skuteczna windykacja zagranicznych należności.

5,0 rating
7 stycznia 2024

Sprawne zarządzanie wieloma sprawami jednocześnie. Dostępność i komunikatywność pracowników Kancelarii Ultimatum ułatwiają klientom śledzenie postępu sprawy oraz szybkie uzyskanie odpowiedzi na wszelkie pytania. Kancelaria Ultimatum to nie tylko partner biznesowy, ale także doradca, który aktywnie wspiera klientów w optymalizacji procesów finansowych i minimalizacji ryzyka związanego z wierzytelnościami. Solidne przygotowanie do każdej sprawy. Kancelaria Ultimatum to firma, której warto zaufać w sprawach windykacyjnych. Ich podejście jest proaktywne, a skuteczność działań sprawia, że są solidnym partnerem dla każdej firmy potrzebującej wsparcia w odzyskiwaniu należności. Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dbałość o minimalizację wpływu procesu windykacyjnego na reputację klienta. Bardzo zadowolony z usług Kancelarii Ultimatum – skuteczne odzyskiwanie długów i transparentne działania.

Damian

Ustalanie realnych celów odzyskiwania należności. Skuteczność działań podejmowanych przez Kancelarię Ultimatum jest imponująca, co potwierdza ich wysoki poziom specjalizacji w dziedzinie windykacji. Systematyczne szkolenia dla personelu.

5,0 rating
27 grudnia 2023

Terminowe przesyłanie dokumentów i informacji klientowi. Kancelaria Ultimatum doskonale rozumie, że skuteczna windykacja wymaga nie tylko wiedzy prawniczej, ale także empatii i zrozumienia dla sytuacji klienta. Dogłębna analiza sytuacji finansowej dłużnika. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum ze względu na ich transparentność i uczciwość w działaniu. Zawsze są gotowi udzielić jasnych informacji dotyczących postępów w procesie windykacyjnym. Fachowa i doświadczona kadra pracownicza. Profesjonalna obsługa windykacyjna dla firm działających w sektorze IT. Proces współpracy z firmą windykacyjną był transparentny, a wszelkie etapy postępowania były mi starannie wyjaśniane. Kancelaria Ultimatum potrafiła dostosować się do specyfiki mojej sytuacji i znaleźć skuteczne rozwiązanie. Firma działała zgodnie z obowiązującymi przepisami, co było dla mnie kluczowe w procesie windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum potrafiła skutecznie negocjować z dłużnikiem, co przyczyniło się do szybkiego rozwiązania sprawy.

Rajmund

Skuteczna windykacja w różnych branżach. Kancelaria Ultimatum podejmuje indywidualne podejście do każdej sprawy, co sprawia, że czuję się traktowany z należytą uwagą i zrozumieniem. Dbałość o pozytywny wizerunek klienta podczas procesu windykacyjnego.

5,0 rating
23 grudnia 2023

Pełne zaangażowanie w każdą sprawę. Ochrona reputacji klienta podczas windykacji. Transparentność w działaniach Kancelarii Ultimatum sprawia, że klienci są dobrze poinformowani na każdym etapie procesu windykacyjnego, co buduje zaufanie i lojalność. Skuteczne egzekwowanie należności bez konieczności sądowego postępowania. Oszczędność czasu klienta dzięki profesjonalnej obsłudze. Kancelaria Ultimatum potrafi szybko i skutecznie przeprowadzić proces windykacji, chroniąc jednocześnie dobre relacje między nimi a dłużnikiem. To równowaga, której szuka każdy przedsiębiorca. Terminowe informowanie klientów o postępach w sprawie. Skuteczność w odzyskiwaniu długów od spółek z sektora farmaceutycznego. Kancelaria Ultimatum działała zdecydowanie i profesjonalnie, co pozytywnie wpłynęło na moje zaufanie do nich. Zauważyłem, że firma stosuje różnorodne metody windykacyjne, co przekłada się na większą szansę na odzyskanie środków.

Szymon

Ochrona przed próbami unikania płatności przez dłużników. Korzystanie z usług Kancelarii Ultimatum było dla mnie komfortowym doświadczeniem, a personel zawsze był gotów odpowiedzieć na moje pytania. Indywidualne podejście do każdej sprawy.

5,0 rating
19 grudnia 2023

Szybka reakcja na zmiany w sytuacji dłużnika. Elastyczność i szybkość działania Kancelarii Ultimatum pozwalają na skuteczne reagowanie na zmieniające się warunki rynkowe oraz specyficzne sytuacje klientów. Pełna transparentność w kwestiach finansowych. Innowacyjne podejście do windykacji. Zespół Kancelarii Ultimatum jest nie tylko kompetentny, ale także bardzo życzliwy w kontaktach z klientem. Współpraca z nimi to pewność, że sprawa będzie prowadzona z pełnym zaangażowaniem. Skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji windykacyjnej. Szybka reakcja na próby unikania płatności poprzez zmianę struktury prawnej przedsiębiorstwa. Kancelaria Ultimatum dbała o moje interesy i regularnie informowała mnie o postępach w procesie windykacji. Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum – skuteczność w odzyskiwaniu długów i profesjonalna obsługa klienta. Miałem pozytywne doświadczenia z Kancelarią Ultimatum, która pomogła mi w szybkim odzyskaniu należności.

Remigiusz

Efektywne zarządzanie procesem windykacyjnym. Pełen profesjonalizm i transparentność to cechy, które wyróżniają Kancelarię Ultimatum na tle innych firm windykacyjnych. Precyzyjne określanie strategii windykacyjnej.

5,0 rating
14 grudnia 2023

Profesjonalne podejście do sporów sądowych. Kancelaria jest skoncentrowana na indywidualnych potrzebach klientów, co przekłada się na spersonalizowane podejście do każdej sprawy. Szeroka oferta usług windykacyjnych. Kancelaria Ultimatum doskonale rozumie specyfikę branży windykacyjnej. Ich podejście oparte na etyce i zgodne z przepisami prawa czyni ich solidnym partnerem dla każdej firmy. Elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb klienta. Ochrona przed próbami unikania płatności poprzez zmianę siedziby firmy. Kancelaria Ultimatum działała zgodnie z obietnicami i terminami, co było dla mnie bardzo istotne. Profesjonalizm Kancelarii Ultimatum był dla mnie kluczowy w procesie odzyskiwania długu. Obsługa klienta w firmie windykacyjnej była zawsze dostępna i gotowa odpowiedzieć na moje pytania dotyczące postępu sprawy. Skuteczność w windykacji długów związanych z umowami franczyzy.

Dominik

Ścisła współpraca z klientem przy ustalaniu strategii postępowania. Korzystając z usług Kancelarii Ultimatum, doświadczyłem szybkiego i skutecznego rozwiązania mojego problemu finansowego. Dbałość o zminimalizowanie ryzyka dla klienta.

5,0 rating
8 grudnia 2023

Optymalne wykorzystanie dostępnych narzędzi windykacyjnych. Profesjonalizm i etyka pracy są priorytetem dla Kancelarii Ultimatum, co czyni ją godnym zaufania podmiotem na rynku usług windykacyjnych. Bezpieczeństwo prawne dla klienta. Bardzo polecam usługi Kancelarii Ultimatum ze względu na ich skuteczność i szybkość działania. Działają profesjonalnie, co sprawia, że współpraca z nimi jest przyjemnością. Transparentność w ustalaniu opłat i prowizji. Skuteczność w windykacji długów związanych z umowami outsourcingowymi. Doświadczenie z Kancelarią Ultimatum było dla mnie pozytywne, profesjonalna obsługa i skuteczne odzyskiwanie długów. Firma windykacyjna zasługuje na pochwałę za skuteczność i skrupulatność w odzyskiwaniu należności. Firma windykacyjna, z której usług korzystałem, wykazała się profesjonalizmem i skutecznością w odzyskiwaniu długów.

Gabriel

Kancelaria Ultimatum to według mojego doświadczenia najskuteczniejsza firma windykacyjna zarówno w Warszawie, jak i w całym kraju. Moje przekonanie oparte jest na wieloletniej współpracy z różnymi specjalistami zajmującymi się odzyskiwaniem pieniędzy. Zdecydowanie stwierdzam, że KANCELARIA ULTIMATUM wyróżnia się najwyższą skutecznością w podejściu do swoich działań.

5,0 rating
30 listopada 2023

Miałem okazję doświadczyć profesjonalizmu Kancelarii Ultimatum podczas procesu odzyskiwania moich środków finansowych, a rezultaty ich pracy przerosły moje oczekiwania. Sprawnie i bez zbędnych formalności odzyskali moje pieniądze w krótkim czasie, co dowodzi wysokiej efektywności ich działań. Ta firma windykacyjna zasługuje na pełne zaufanie i polecenie, zwłaszcza osobom, które szukają szybkiego i skutecznego odzyskania swoich środków.
Z całego serca polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto ceni sobie najwyższą jakość usług windykacyjnych, bazującą na skuteczności, profesjonalizmie i sprawnym podejściu do klienta.

Wojciech

Kancelaria Ultimatum to nie tylko miejsce, gdzie można liczyć na skuteczną windykację, ale również na kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo. Dzięki nim miałam możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania związane z procesem odzyskiwania moich pieniędzy od dłużnika.

5,0 rating
27 listopada 2023

Zespół Kancelarii nie tylko udzielił mi profesjonalnej porady, ale również przedstawił mi możliwe kroki do podjęcia, co znacząco ułatwiło mi podejmowanie decyzji.
Dodatkowym atutem Kancelarii Ultimatum jest miła i sympatyczna obsługa, która sprawiła, że współpraca przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Pełen profesjonalizm, rzeczowe podejście do klienta oraz uczciwość w działaniach to cechy, które wyróżniają to biuro windykacyjne. Otrzymałam wsparcie na każdym etapie procesu, co znacznie zwiększyło moje poczucie komfortu i zaufania.
Z pełnym przekonaniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która szuka nie tylko efektywnej windykacji, ale również kompleksowego podejścia oraz uczciwej obsługi. Daję maksymalnie pozytywną ocenę, ponieważ usługa została wykonana bardzo dobrze, spełniając moje oczekiwania w pełni.

Wiktoria

Kilka lat temu zdecydowałam się skorzystać z usług Kancelarii Ultimatum, gdyż kompletnie nie orientowałam się w procedurach sądowych, a moja sprawa wymagała profesjonalnego podejścia oraz głębokiej znajomości prawa. Kancelaria Ultimatum podjęła się obsługi mojej sprawy w sposób niezwykle skrupulatny, obejmując pełen zakres działań od A do Z.

5,0 rating
22 listopada 2023

Ich podejście było nie tylko skrupulatne, ale również fachowe, co zaowocowało satysfakcjonującym dla mnie rezultatem.
To, co wyróżnia Kancelarię Ultimatum spośród innych, to nie tylko dogłębna znajomość przepisów prawnych, ale także miłe i zaangażowane podejście do klienta. Zespół pracowników wykazał się profesjonalizmem i zaangażowaniem, co sprawiło, że czułam się pewnie w trakcie trudnych procesów prawnych. To biuro windykacyjne zdobyło moje zaufanie dzięki skuteczności działań oraz indywidualnemu traktowaniu każdej sprawy.
Moje doświadczenia z Kancelarią Ultimatum były wyjątkowo pozytywne, a ich skuteczność i zaangażowanie zasługują na najwyższe rekomendacje. Z całą pewnością mogę polecić to biuro każdej osobie, która szuka profesjonalnej pomocy w kwestiach prawnych, zyskując pewność, że będzie obsługiwana z pełnym zrozumieniem i troską.

Karolina

Fachowe i profesjonalne podejście do klienta stanowi fundamentem działalności tej renomowanej firmy windykacyjnej. W moim przypadku, Kancelaria Ultimatum nie tylko spełniła, ale także przerosła moje oczekiwania, świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

5,0 rating
18 listopada 2023

W trudnej sytuacji związanej z odzyskaniem długu, zespołowi Kancelarii udało się sprawnie i skutecznie doprowadzić do pozytywnego rozwiązania sprawy.
Niezwykle istotnym elementem dla mnie było indywidualne podejście do mojej osoby, które odzwierciedlało troskę i zrozumienie dla moich potrzeb. Krok po kroku byłem informowany o postępach w procesie windykacyjnym, co wprowadzało mnie w pełną klarowność sytuacji. Warto podkreślić, że cały zespół wykazał się nie tylko fachową wiedzą, ale także empatią, co zdecydowanie przyczyniło się do mojego poczucia komfortu w trakcie trudnych momentów.
Ponadto, finalny rezultat postępowania windykacyjnego przekroczył moje oczekiwania, co potwierdza skuteczność oraz profesjonalizm Kancelarii Ultimatum. Wobec tego, bez wahania polecam współpracę z tą firmą każdej osobie, która znajdzie się w podobnej sytuacji, zapewniając, że dzięki ich zaangażowaniu i wysokim standardom obsługi klienta, można osiągnąć pozytywne rozstrzygnięcie nawet w najtrudniejszych sprawach windykacyjnych.

Bernadeta

Przeszłam przez trudny okres finansowy z powodu mojego niefortunnego wspólnika, który po krótkim okresie współpracy w naszej firmie stwierdził, że przedsiębiorczość to nie dla niego, pozostawiając mnie z kredytem i wierzycielami na karku. Na szczęście mojemu pechowi zapobiegł przyjaciel, który polecił mi skorzystanie z usług Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
13 listopada 2023

To biuro windykacyjne okazało się zbawienne, pomagając mi skutecznie wyjść z powstałych długów. Chciałabym serdecznie podziękować i zdecydowanie polecić!
W mojej ocenie, Kancelaria Ultimatum nie tylko wyróżnia się jako najlepsze biuro windykacyjne w stolicy, ale również uważam, że trudno znaleźć równie rzetelną firmę na terenie całego kraju. Moje doświadczenia z nimi były niezwykle pozytywne, a ich skuteczność w rozwiązywaniu trudnych sytuacji finansowych jest nieoceniona.
Opinie o Kancelarii Ultimatum są pozytywne, co moim zdaniem jest zasłużone. Przez dwie dekady działalności, firma ta wypracowała sobie doskonałą reputację dzięki ciężkiej i sumiennej pracy. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy w wyjściu z trudnych sytuacji finansowych.

Walentyna

Kancelaria Ultimatum to niezwykle profesjonalne i skuteczne biuro, które wykazuje doskonałe podejście do osób znajdujących się w trudnych sytuacjach i potrzebujących pomocy oraz fachowej porady.

5,0 rating
7 listopada 2023

Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi, można odzyskać nadzieję na lepsze jutro.
Kancelaria Ultimatum nie tylko pomaga w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, ale również oferuje kompleksową reprezentację w różnych instytucjach, takich jak sądy czy urzędy. To firma windykacyjna, której skuteczność zaskakuje. Jej profesjonalne podejście do każdej sprawy sprawia, że odzyskiwanie długów odbywa się sprawnie i szybko, co stanowi istotny aspekt dla wielu osób korzystających z tego rodzaju usług.
Osobiście doświadczyłem(ałam) współpracy z wieloma firmami windykacyjnymi, ale Kancelaria Ultimatum wyróżnia się najbardziej. Ich skuteczność oraz profesjonalizm stawiają tę firmę na czele rynku. Bardzo pozytywnie oceniam ich działania i uważam, że zasługują na maksymalnie pozytywną opinię. Skala oceny to dla mnie oczywista piątka na pięć możliwych.

Felicja

Szczerze polecam skorzystanie z szerokiej gamy usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum. Pomimo licznych pytań, jakie miałam odnośnie mojej sprawy i chęci przedyskutowania szczegółów przed rozpoczęciem współpracy, otrzymałam kompleksowe odpowiedzi na wszystkie kwestie związane z egzekwowaniem należności finansowych. To sprawiło, że moje doświadczenie z Kancelarią Ultimatum jest wyjątkowo pozytywne, a firma w pełni sprostała moim oczekiwaniom na każdym etapie procesu.

5,0 rating
3 listopada 2023

Mimo wielu pytań dotyczących mojej sprawy i chęci omówienia jej przed rozpoczęciem współpracy, otrzymałam bezproblemowe odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie kwestie związane z egzekwowaniem należności finansowych. Dlatego też moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest pozytywna, ponieważ firma w pełni sprostała moim oczekiwaniom na każdym etapie procesu. Dodatkowo, pracownicy tej kancelarii udzielili mi bezpłatnych odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a także nie pobrali żadnych opłat za usługę na samym początku, co stanowiło dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie. W przeciwieństwie do innej firmy, gdzie pewna osoba żądała ponad tysiąc złotych z góry za praktycznie nic. Z perspektywy czasu uważam, że trafiłam na doskonałych specjalistów w Kancelarii Ultimatum, których z czystym sumieniem polecam.

Eleonora

Kancelaria Ultimatum błyskawicznie podjęła się zadania odzyskania naszego długu, zapewniając skuteczność i profesjonalizm na każdym etapie procesu. Ich rzetelne podejście przyczyniło się do osiągnięcia pozytywnego rezultatu, co okazało się korzystne dla naszej firmy.

5,0 rating
1 listopada 2023

To, co wyróżnia tę firmę windykacyjną, to nie tylko skuteczność, ale także profesjonalizm w obsłudze każdego klienta. Kancelaria Ultimatum kładzie nacisk na indywidualne podejście do sprawy oraz silne zaangażowanie, co stawia ją w gronie godnych zaufania podmiotów tego sektora.
Personel tej kancelarii wierzy w uczciwość i etykę zawodową, co sprawia, że klient może czuć się pewnie powierzając swoje sprawy. Prawnicy zatrudnieni w Kancelarii Ultimatum charakteryzują się nie tylko doskonałą wiedzą prawniczą, ale także kulturalnym podejściem do klienta.
Adwokaci działający w tej firmie to prawdziwi eksperci w swoim fachu, gotowi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym sprawom. Ich fachowa pomoc oraz zaangażowanie w każdą sprawę czynią Kancelarię Ultimatum solidnym partnerem w procesie odzyskiwania wierzytelności.

Julia

Jestem bardzo zadowolony z rezultatu, bo nie spodziewałem sie ze sprawa zakończy się w miare szybko i ze dostane tak czybko środki na swoje konto bankowe. Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych.

5,0 rating
20 sierpnia 2023

Serdecznie polecam tą firmę! Skorzystałem z ich usług i jestem w stu procentach zadowolony. Znalazłam kancelarię bo polecił mi ją znajomy któremu bardzo jestem wdzięczny ponieważ właśnie dzięki Kancelarii Ultimatum udało się odzyskać całą kwotę zadłużenia na czym bardzo mi zależało od długiego czasu. Gdy skontaktowałem się z tą firmą nie musiałem długo czekać aż sprawa nabierze pędu i praktycznie z dnia na dzień był postęp w mojej sprawie aż firnalnie dłużnik zmiękł i sam z siebie poprosił o numer konta żeby móc spłacić sobowiązanie firnansowe. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Jan z Krakowa

Prawdziwy profesjonalizm. Szybka i skuteczna windykacja. Polecam Kancelarię Ultimatum jako zadowolony klient, który już wiele razy korzystał z pomocy tego biura windykacyjnego i nigdy się na nim nie zawiodłem.

5,0 rating
14 sierpnia 2023

Szybkie i rzeczowe podejście do tematu. Bardzo profesjonalna firma windykacyjna, która skutecznie odzyskuje zadłużenia od oszustów z całej Polski i każdy znajdzie tutaj pomoc jakiej potrzebuje. Rozwiązali w Kancelarii Ultimatum problem z dłużnikiem z którym nawet komornik sobie radził a to mówi samo za siebie czy warto powierzyć im sprawę. U mnie zawsze radzili sobie bezproblemowo z realizacją zlecenia i nigdy się nie zawiodłem na kompetencjach prawników reprezentujących Kancelarię Ultimatum.

Piotrek

Szybkość działania, dobry kontakt oraz skuteczność to coś co się ceni w dzisiejszych czasach, a tego nie brakowało podczas współpracy z Kancelarią Ultimatum stąd też od początku do samego końca byłem zadowolony z obsługi mojej sprawy.

5,0 rating
8 sierpnia 2023

Świetna firma z którą bardzo dobrze mi się współpracowało. Zdecydowanie polecam przede wszystkim ze względu na pełne zaangażowanie i szybkość w działaniu co pozytywnie przekłada się na późniejsze efekty poczynań związanych z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Kancelaria Ultimatum to niepodważalny lider na rynku firm windykacyjnych, a to między innymi dlatego że są na rynku 20 lat, co jest najlepszym dowodem na to, że znają się na wykonywanej przez siebie profesji. Polecam

Darek

Kancelaria Ultimatum szybko i skutecznie odzyskała pieniądze z niezapłaconych faktur. Działają w ekspresowym tempie i nie trzeba długo czekać na efekty działań z ich strony.

5,0 rating
2 sierpnia 2023

Bardzo rzetelna firma. Profesjonalizm, uczciwość oraz wiedza na najwyższym poziomie. Specjaliści reprezentujący Kancelarię Ultimatym do klienta podchodzą zawsze indywidualnie i poświęcają tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam to biuro windykacyjne. Wiedzą tutaj doskonale jak okiełznać nawet najbardziej przebiegłego dłużnika. Spisali się u mnie panowie z Kancelarii Ultimatum rewelacyjnie i chętnie będę polecał ich usługi moim znajomym gdyż są godne pozytywnej rekomendacji. Pozdrawiam serdecznie

Jacek

Korzystając z usług windykacji należności Kancelarii Ultimatum, jestem w pełni usatysfakcjonowana. Ich profesjonalne podejście do każdej sprawy zapewniło szybkie odzyskanie długu. Zdecydowanie polecam ich usługi. Kancelaria Ultimatum to prawdziwy lider na rynku odzyskiwania należnosci finansowych.

5,0 rating
29 czerwca 2023

Profesjonalna obsługa i wysoka skuteczność sprawiają, że chce się korzystać z usług Kancelarii Ultimatum. Ich doskonały kontakt oraz gotowość do rozmowy w celu znalezienia najlepszego rozwiązania są nieocenione, gdy chodzi o rozliczenie się z dłużnikiem. Osobiście otrzymałam wielką pomoc od Kancelarii Ultimatum, dlatego jeśli ktoś znajduje się w podobnej sytuacji, gdzie nie może osiągnąć porozumienia z dłużnikiem, gorąco polecam skontaktowanie się z Kancelarią Ultimatum. Dzięki ich wsparciu i kompleksowej opiece, podjęcie tej decyzji było dla mnie właściwe. Polecam z całego serca.

Zofia

Kancelaria Ultimatum to profesjonalne biuro windykacyjne na miarę 2023 roku. Prawnicy zawsze są dostępni i gotowi do udzielenia pomocy. Dzięki temu, wszystkie informacje dotyczące mojej sprawy były przekazywane na bieżąco, co dawało mi pełną kontrolę nad jej przebiegiem. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, zawsze mogłam liczyć na wsparcie i cenne rady. Moja ocena to 10/10.

5,0 rating
25 czerwca 2023

Kancelaria Ultimatum wyróżnia się nie tylko szybkością i profesjonalizmem, ale także pełnym zaangażowaniem i doskonałym doradztwem. Bez względu na wysokość długu, zawsze starają się pomóc i osiągnąć zamierzony cel w najlepszy możliwy sposób. Miałam przyjemność współpracować z nimi i osobiście przekonać się o ich zaangażowaniu. Bez wahania przyznaję ocenę 5/5 i jeśli w przyszłości pojawi się potrzeba, z pewnością ponownie skorzystam z ich usług. Pozdrawiam Elżbieta z Torunia.

Elżbieta

Wspaniałym aspektem współpracy z Kancelarią Ultimatum jest brak konieczności wpłacania zaliczek lub uiszczania opłat wstępnych. Umowa jest przejrzysta, a wszystkie klauzule są uczciwie i jasno przedstawione, z korzyścią dla klienta. Kancelaria posiada niezawodne metody egzekwowania należności, co mogę potwierdzić na podstawie mojego własnego doświadczenia z moją sprawą. Z radością polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto boryka się z problemem dłużnika. Pozdrawiam serdecznie.

5,0 rating
19 czerwca 2023

Specjaliści z Kancelarii Ultimatum bez żadnego problemu odzyskali moje pieniądze w pełnej wysokości jakie był mi winien dłużnik.. Muszę przyznać, że na początku nie wierzyłem, że to możliwe, ze względu na trudną sytuację dłużnika. Jednak prawnicy z Kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości zadania i skutecznie poradzili sobie z realizacją powierzonego im przeze mnie zadania. Ich świetny kontakt i obsługa klienta zasługują na najwyższe pochwały. Z całego serca polecam tych specjalistów od ściągania długów i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na kompetencjach osób pracujących w tym biurze windykacyjnym.

Józef

Jednym z najważniejszych atutów Kancelarii Ultimatum jest doskonała obsługa klienta. Bez względu na to, czy kontaktuję się z nimi telefonicznie czy drogą mailową, zawsze mogę liczyć na szybką odpowiedź na moje pytania dotyczące zleconej przeze mnie sprawy windykacyjnej. To sprawia, że czuję się komfortowo i pewnie, wiedząc, że zawsze mogę polegać na ich wsparciu i profesjonalnej radzie.

5,0 rating
14 czerwca 2023

Z ogromnym entuzjazmem polecam Kancelarię Ultimatum. Ich pełen profesjonalizm, uprzejma obsługa i doskonały kontakt z klientem idą w parze z niezwykłą skutecznością w działaniach windykacyjnych. Gdyby nie ich pomoc, prawdopodobnie do dziś nie zdołałbym samodzielnie rozliczyć się z dłużnikiem. Ogromnym atutem jest fakt, że Kancelaria Ultimatum nie wymaga żadnych płatności wstępnych, ani zaliczek czy opłat początkowych. Nawet analiza sprawy jest bezpłatna. To sprawia, że zasługują na najwyższą pozytywną ocenę i na pewno w przyszłości chętnie będę ponownie korzystał ze wsparcia tych fachowców od ściągania należności finansowych.

Andrzej

Do tej pory trzy razy skorzystałem z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i za każdym razem była to skuteczna windykacja mojego dłużnika. Polecam i bardzo dziękuję całemu zespołowi zaangażowanemu w moją sprawę.

5,0 rating
26 kwietnia 2023

Jest to firma windykacyjna jakiej długo szukałem. Konkretna współpraca z konkretnymi ludźmi. Dziękuję za to jakim zaufaniem mnie obdarzyliście. Na pewno do Was wrócę jak sytuacja będzie wymagała takiej potrzeby. Postępowania prowadzone przez Kancelarię Ultimatum zawsze są pozytywnie sfinalizowane. Nie chcą zaliczek, ani zadatków tylko dopiero jak finał sprawy będzie pozytywny to daje się im kilka procent od wartości długu czyli każdego na nich stać. Fachowcy i zawodowcy w jednym, którzy zasługują na słowa uznania. Pomogli mi łącznie odzyskać 40 000 zł i zawsze szybko wszystko było załatwiane.

Wiesiek

Współpraca na najwyższym poziomie. Wszystko w jak najlepszym porządku. Dług szybko i bezproblemowo został odzyskany. Zero minusów, maksimum zadowolenia. Warto było skorzystać z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum.

5,0 rating
21 kwietnia 2023

Prawnicze podejście, rzeczowa pomoc i wsparcie na każdym etapie postępowania sądowego. Polecam Kancelarię Ultimatum maksymalnie jak tylko potrafię. Na pewno jeszcze skorzystam z oferowanych przez nich usług. Profesjonalne podejście do tematu windykacji. Obsługa na wysokim poziomie, bardzo pomocna. Ogromnym ich atutem jest to, że nie musiałem od razu nic płacić tylko dopiero po zakończeniu sprawy rozliczyłem się z Kancelarią Ultimatum, która spisał się rewelacyjnie. Serdecznie pozdrawiam.

Adam

Wiele razy odzyskali moje należności. Polecam bardzo mocno Kancelarię Ultimatum. Zawsze na bieżąco informują o przebiegu windykacji, co jest super z ich strony. Należy się dla nich maksymalnie wysoka ocena 5/5 gwiazdek z dużym plusem

5,0 rating
14 kwietnia 2023

W stu procentach polecam Kancelarię Ultimatum ponieważ korzystałem z jej usług wiele razy i zawsze współpraca była iście wzorowa. Mają gotowe patenty na większość problemów z którymi sam sobie nie dawałem rady. Ogromny plus za stały kontakt telefoniczny i mailowy oraz za umiejętne podejście do tematu, a w efekcie końcowym ściągnięcie długu w całości tak szybko, że aż sam byłem zaskoczony ekspresowym tempem działań prawników z tego biura windykacyjnego, które zasługuje na gromkie brawa i owacje na stojąco.

Władek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i cieszę się, że trafiłem na Kancelarię Ultimatum, która spisała się na medal i wykonała usługę w najlepszy możliwy sposób. Wszystko wyszło lepiej niż wstępnie zakładałem i pieniądze jeszcze szybciej trafiły na moje konto.

5,0 rating
7 kwietnia 2023

Udzielili mi bezpłatną i rzeczową konsultację prawną. Porozmawialiśmy jak odzyskać dług, zdecydowałem się na współpracę i pieniążki odzyskali dla mnie w niespełna miesiąc czasu, więc jakby nie prztrzeć sukces w pełnym znaczeniu tego słowa. Nie zauważyłem problemów z tą firmą ani też nie mam żadnych zastrzeżeń. Wiedzieli jak zabrać się do tematu i nie kazali długo czekać na efekty swoich działań odnośnie ściągnięcia należności finansowych od dłużnika, co wyszło im doskonale. Polecam!

Janusz

Sprawa załatwiona pozytywnie tzn. pieniądze zostały skutecznie odzyskane stąd też jak najbardziej jestem skłonny polecić Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom, a na pewno pradzą sobie z każdym dłużnikiem.

5,0 rating
26 lutego 2023

Polecam! Specjaliści z Kancelarii Ultimatum załatwili sprawę dość szybko i przede wszystkim skutecznie choć myślałem że to się nie uda i nie byłem przekonany a jednak się udało odzyskać pieniążki i to nawet bardzo sprawnie. Można spokojnie się zgłosić do nich z problemem dłużników, a na pewno pomogą w najlepszy możliwy sposób tak jak i było w moim przypadku. Współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam pod każdym względem pozytywnie.

Miłosz

Fachowe prowadzenie sprawy, dobra komunikacja na każdym z etapów postępowania windykacyjnego, skuteczne odzyskanie długu to tylko nieliczne atuty jakimi odznacza się Kancelaria Ultimatum z którą pod każdym względem warto współpracować.

5,0 rating
23 lutego 2023

Polecam Kancelarię Ultimatum jako wierny i zadowolony klient. Bardzo profesjonalnie potraktowali każdą sprawę jaką im zleciłem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Mimo że dłużnicy wielokrotnie stawiali się i robili problemy, a wiele spraw było najzwyczajniej trudnych do załatwienia to z każdym zleceniem Kancelaria Ultimatum poradziła sobie bardzo dobrze. Gdy znowu będę potrzebował odzyskać pieniądze na pewno się do nich ponownie zgłoszę bez najmniejszego namysłu. Pozdrawim gorąco.

Borys

Daję 5 gwiazdek dla Kancelarii Ultimatum. Jest to profesjonalne biuro odzyskujące należności finansowe. Dynamicznie działający specjaliści w połączeniu z klarownymi zasadami współpracy sprawia, że skorzystanie z wachlarza możliwości tej firmy windykacyjnej to pewna gwarancja zadowolenia.

5,0 rating
21 lutego 2023

Profesjonalne i rzeczowe podejście do problemu. Kontakt z ich prawnikami to czysta przyjemność, a każda sprawa jaką im zleciłem została zakończona bardzo sprawnie i z sukcesem. Dla mnie istotna była łatwość kontaktu oraz to, że od początku współpraca była bardzo elastyczna a także wyczuwalna chęć pomocy i zaangażowanie. Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum!

Oskar

Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum każdej osobie. Rewelacyjny kontakt. Ekspresowe rozwiązanie sprawy zasługujące na słowa uznania i pozytywną rekomendację.

5,0 rating
17 lutego 2023

Szczerze polecam każdemu usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Mają profesjonalne podejscie do sprawy, informują klienta na bieżąco odnośnie postępowania windykacyjnego. Obsługa od początku do samego końca profesjonalna i co najwarzniejsze to prawnicy pracujące w tej firmie są nadzwyczaj skuteczni. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy. Każdemu kto ma problemy z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika na własną rękę gorąco polecam Kancelarię Ultimatum a na pewno się na niej nie zawiedzie.

Zbyszek

Oceniamy pozytywnie to biuro windykacyjne. Kancelaria Ultimatum jest najlepszym możliwym wyborem.

5,0 rating
30 stycznia 2023

Indywidualnie podeszli do naszej sprawy i odzyskali pieniądze od dłużnika w niespełna miesiąc czasu gdzie nasza firma próbowała namierzyć delikwenta przez pół roku bez większego skutku. Prawnicy z Kancelarii Ultimatum załatwili wszystko za nas, dlatego rekomendujemy fachowców reprezentujących Kancelarię Ultimatum każdej osobie gdyż pomagają bez chwili namysłu – naszą firmę wsparli swoimi działaniami w podbramkowej sytuacji i spisali się pod każdym względem na medal. Warto z nimi współpracować.

Firma budowlana

Polecamy Kancelarię Ultimatum maksymalnie jak tylko jest to możliwe. Opinia pozytywna.

5,0 rating
23 stycznia 2023

Wielokrotnie korzystała nasza firma z usług Kancelarii Ultimatum i za każdym razem dawali z siebie wszystko ściągając dług co do złotówki. Działają na terenie całego kraju, więc każdy może skorzystać z usług tych specjalistów, a ja ich serdecznie w imieniu całej naszej firmy polecam ponieważ często słyszeliśmy od innych firm, że się nie da odzyskać długu lub jakieś chore sumy zaliczek trzeba było wpłacać a Kancelaria Ultimatum nie pobiera opłaty startowej ani zaliczki, co sprawia, że mają bardzo atrakcyjne i uczciwe zasady współpracy.

Zakład produkcyjny

Dyspozycyjność pracowników Kancelarii Ultimatum nie zna granic. Dodatkowo firma oferuje analizę każdej sprawy związanej z zaległymi należnościami finansowymi zupełnie za darmo wystarczy chcieć i zgłosić się do nich mailowo, telefonicznie lub odwiedzić ich w biurze.

5,0 rating
28 grudnia 2022

Należności finansowe odzyskane w nieco ponad 2 miesiące. Nie spodziewałem się czegoś takiego, że tak szybko to pójdzie ponieważ do tej pory inne firmy mnie tylko zbywały i już nie wierzyłam w pozytywny finał, ale nic nie miałam do stracenia i zaryzykowałam zgłaszając się do Kancelarii Ultimatum. Jestem zszokowana ponieważ usiłowałam odzyskać kasę na własną rękę od dobrych kilku lat, a tutaj proszę chwila moment i temat załatwiony. Bardzo żałuję tylko ze dopiero po takim czasie zdecydowałam się powierzyć sprawę firmie Ultimatum, bo mogłam to wcześniej uczynić.

Marianna

W Kancelarii Ultimatum zawsze panuje profesjonalizm, fachowość i konkretne podejście do klienta bez owijania w bawełnę gdyż to w tym biurze windykacyjnym zawsze jest na pierwszym miejscu klient. Polecam!

5,0 rating
21 grudnia 2022

Nie mają sobie równych osoby z biura Kancelarii Ultimatum ponieważ bez żadnych pośredników potrafią ogarnąć i wyegzekwować dług, którego na własną rękę za żadne skarby świata nie da się zdobyć na własną rękę. Najtrafniejszym sprawdzianem ich umiejętności jest to, że ludzie oceniają i piszą opinie, które są odzwierciedleniem umiejętności Kancelarii Ultimatum. W naszej firmie sprawa z dłużnikiem, choć nie należała do najłatwiejszych, to z pomocą Kancelarii Ultimatum została pozytywnie zakończona i zostało odzyskane sto procent długu, co uważam za wielki sukces zarówno mój jak i Kancelarii Ultimatum. Daję oczywiście 5 gwiazdek.

Urszula

Profesjonalnie i bardzo rzeczowo, a na dodatek nie pobierają opłat na początku współpracy tylko dopiero jak ściągną dług, więc uczciwie podchodzą do swoich klientów. Kontakt z Kancelarią Ultimatum świetny, wszystkie dokumenty ogarnięte na czas bez żadnej zwłoki. Bardzo uczciwa i solidna współpraca od samego początku do końca. Oceniam firmę pozytywnie.

5,0 rating
16 grudnia 2022

Zachowali się panowie z Kancelarii Ultimatum profesjonalnie co przyczyniło się do przyspieszonego odzyskania pieniędzy. Nie dali dłużnikowi nawet szansy na tłumaczenia się tylko Kancelaria Ultimatum dała panu, który był mi dłużny pieniążki dosłowne ultimatum, że albo teraz oddaje całość albo sprawa trafia na drogę sądową gdzie dowalą mu odsetki i koszty postępowania sądowego z czego nie będzie się łatwo wykaraskać, dlatego polecam Kancelarię Ultimatum tym osobom dla których istotny jest efekt końcowy z działań. Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie ma maksymalnie wysoką za zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy mojej osobie. Pełna profeska!

Wanda

Moja opinie o Kancelarii Ultimatum jest wzorowo pozytywna, dlatego że mają swoje autorskie sposoby na odzyskanie długu, które są sprawdzone i Kancelaria Ultimatum to idealna firma żeby pozbyć się problemów. Odzyskują pieniądze praktycznie od ręki windykatorzy reprezentujący Kancelarię Ultimatum stąd wszyscy znajomi mi mówili żeby iść do nich to mi pomogą i tak się stało.

5,0 rating
12 grudnia 2022

Po udaniu się do Kancelarii Ultimatum z kompletem dokumentów godzinę po rozmowach i analizy sprawy powiedzieli, że dług będzie ściągnięty w nie dłuższym czasie jak 2 tygodnie co się potwierdziło, bo po półtorej tygodniu Kancelaria Ultimatum do mnie dzwoni i mówi że dłużnik zmiękł i odda wszystko w ciągu 24 godzin w gotówce z procentami. Kancelaria Ultimatum kojarzy mi się z profesjonalizmem i skutecznym działaniem, dlatego opinia o tym biurze windykacyjnym jest z mojej strony jak najbardziej pozytywna i zachęcam do wypróbowania możliwości tych specjalistów od odzyskiwania środków finansowych.

Alicja

Współpraca z Kancelarią Ultimatum układała znakomicie. Zlecam im kilka razy w roku do odzyskania długi wynikające z nieopłacenia faktur w naszej firmie i dzięki sprawnym działaniom ze strony tego biura windykacyjnego nie mamy na chwilę obecną ani jednej przeterminowanej faktury. Gdyby nie prawnicy z tego biura to na pewno płynność naszej firmy nie byłaby w takiej dobrej kondycji jak ma to miejsce obecnie za co bardzo dziękuję i szczerze ich polecam.

5,0 rating
5 grudnia 2022

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum to prawdziwi znachorzy do spraw skomplikowanych zadłużeń i nie trzeba długo czekać na efekty pracy gdzie Kancelaria Ultimatum potrafi już w kilka dni sprawić że rzeczy niemożliwe stają się na wyciągnięcie ręki. U mnie ostatnia sprawa, którą zleciłam Kancelarii Ultimatum była dość poważna bo chodziło o osiemdziesiąt tysięcy złotych, więc i też była poważana rozmowa z Kancelarią Ultimatum. Po wstępnych konsultacjach nawiązaliśmy współpracę i cieszę się, bo w niedługim czasie zadzwonił do mnie działa windykacyjny z Kancelarii Ultimatum i oświadczył, że dłużnik chce się spotkać i oddać pieniądze. Jak najbardziej pozytywnie wspominam współpracę z Kancelarią Ultimatum i polecam ich usługi i dalej będę korzystałą z ich wsparcia.

Dorota

Kancelaria Ultimatum to godna polecenia firma windykacyjna. Polecam każdemu kto nie może poradzić sobie z dłużnikiem oni pomogą na pewno. Firma zasługuje jak najbardziej na pozytywną opinię i tym samym warto skorzystać z wachlarza jej możliwości o czym sama się mogłam przekonać podczas współpracy z tymi specjalistami.

5,0 rating
8 listopada 2022

Od dłuższego czasu miałam problem z alimentami, zarówno bieżacymi jak i zaległymi – myślałam że to już koniec mnie i byłam załamana, bo rok walczyłam z byłym mężem i tylko pogrążałam się, bo wszystko co robiłam wyszło zamiast na plus to na minus. Całe szczęście, że koleżanka wcześniej korzystała z usług Kancelarii Ultimatum i też po jej namowach zgłosiłam się do ich biura. Z perspektywy czasu to byłą właściwa decyzja i jak najbardziej słuszna. Załatwili za mnie wszystko i nie dość, że teraz ojciec dziecka spłaca długi alimentacyjne to także zmobilizowany został przez Kancelarię Ultimatum do regularnego płacenia, więc wyszło lepiej niż się tego spodziewałam. Świetna firma windykacyjna, która opinie ma bardzo dobre, a ja się dołączam do osób, które zostawiają pozytywną rekomendację gdyż jestem w pełni zadowolona ze współpracy.

Agnieszka

Nasza firma współpracuje z Kancelarią Ultimatum od przeszło piętnastu lat i nigdy nie mieliśmy z nimi problemu, dlatego zapewniam, że nikt się z nich nie zawiedzie i tym samym można korzystać bez obaw z ich wsparcia bez znaczenia czy jest się osobą prywatną czy też przedsiębiorcą to każdy znajdzie w tym biurze windykacyjnym pomoc jakiej oczekuje.

5,0 rating
6 listopada 2022

Szczerze dziękuję Kancelarii Ultimatum w imieniu całej naszej firmy za pomoc w odzyskaniu należności za nieopłacone faktury. Są skuteczni i znają się na temacie. Wiedzą jak zabrać się do każdego przypadku. Od kiedy współpracujemy z panami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum to nasi kontrahenci zaczęli regularnie opłacać faktury, a wrecz zaczęło im na tym zależeć, a to najlepszy dowód, że nawiązanie współpracy ponad dekadę temu z tym biurem było właściwą decyzją, która przyczyniła się do tego, że w firmie nie mamy problemów z płynnością finansową czy też zaległymi opłatami. Opinia pozytywna i zachęcam do sprawdzenia wachlarza usług jakimi może poszczycić się Kancelaria Ultimatum.

Ula

Fachowe i indywidualne podejście do każdej osoby. Szybko i sprawnie wszystko zostało załatwione oraz dodam jeszcze od siebie to, że można liczyć na doskonały kontakt z pracownikami Kancelarii Ultimatum, którzy chętnie odpowiadają na wszelkie pytania zarówno drogą elektroniczną przez e-mail jak i telefoniczni służą wsparciem od strony prawnej.

5,0 rating
4 listopada 2022

Profesjonalna obsługa klienta na którą można liczyć o każdej porze dnia i nocy. W Kancelarii Ultimatum nie pobierają wpisowego, co świadczy o tym, że świetnie sobie radzą z realizacją powierzonych im zdań. Jestem zadowolona ze współpracy w pełnym znaczeniu tego słowa. Pomagają w wielu kwestiach związanych z windykacją należności, nieopłaconych faktur czy też zajmuje się sprawami alimentacyjnymi. Wachlarz ich możliwości nie ma końca i każda osoba, która na własną rękę nie może poradzić sobie z odzyskaniem pieniądzy od dłużnika powinno jak najszybciej zgłosić się do tej firmy, a na pewno nie zawiedzie się na standardach jakie panują w Kancelarii Ultimatum. Opinie o tym biurze są pozytywne wśród osób z całej Polski, a to najlepszy dowów na to, że warto z nimi współpracować.

Wanda

Bardzo dobra kancelaria windykacyjna. Mają fachowe podejście do klienta. Polecam, bo warto skorzystać z usług tego biura niż męczyć się na własną rękę z dłużnikiem. Można zaoszczędzić sporo czasu i przede wszystkim nerwów decydując się na współpracę z Kancelarią Ultimatum, która jest niepodważalnym liderem na rynku windykowania należności.

5,0 rating
2 listopada 2022

Polecam firmę w stu procentch i jeżeli ktoś potrzebuje fachowej porady czy też kompleksowego wsparcia prawnego to nie powinien tracić czasu tylko jak najszybciej przesłać papiery żeby do specjalistów z Kancelarii Ultimatum żeby mogli zweryfikować sprawę, a szybko otrzyma się od nich odpowiedź jakie są szanse na odzyskanie pieniędzy od dłużnika. Oczywiście weryfikacja dokumentów i cała analiza sprawy jest bezpłatna ponieważ Kancelaria Ultimatum nigdy nie pobiera opłat wstępnych czy też zaliczek. Pełen profesjonalizm, miła obsługa, indywidualne podejście do każdej sprawy. Można naprawdę wiele zdziałać mając u swego boku takich wykwalifikowanych sprzymierzeńców. Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre nie tylko od firm, ale też od osób prywatnych, a to najlepszy dowód na to, że są chętni do pomagania swoim zleceniodawcom.

Ala

Kontakt z klientem na najwyższym poziomie. Wszystkie niejasności były od razu wyjaśniane. Jestem naprawdę bardzo zadowolona z obsługi którą otrzymałam. Kancelaria Ultimatum jest zdecydowanie warta polecenia i nie bez powodu opinie o niej mówią same dobre rzeczy. MOJA OCENA TO 5/5

5,0 rating
1 listopada 2022

Kancelaria Ultimatum opinie ma jednoznacznie oznajmiające o jej wysokiej skuteczności z jaką poruszają się po świecie windykowania należności finansowych. Bez znaczenia czy ktoś ma mały dług czy ogromne zobowiązanie finansowe to zawsze bezpłatnie przenalizują każdy przypadek w tym biurze o czym mogłam się osobiście przekonać. U mnie było tak, że zweryfikowali dokumenty i jeszcze w tym samym dniu po kilku godzinach odezwali się się do mnie – wszystko zdalnie odbywało się poprzez maila i telefon, co pozowliło mi zaoszczedzić czas na dojazd do siedzimy ich biura. Profesjonalna kancelaria od każdej strony. Pomoc fachowa w każdej dziedzinie windykowania należności. Obsługa rzetelna i miła. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto szuka sprawdzonej firmy zajmującej się odzyskiwaniem długów.

Dorota

Z nikim mi się nigdy tak dobrze nie współpracowało jak z Kancelarią Ultimatum. Mogłem liczyć na indywidualne podejście do mojej sprawy, co usprawniło działania windykacyjne i szybko ujrzałem zwrot pieniędzy od dłużnika, a o to w tym wszystkim chodziło.

5,0 rating
20 sierpnia 2022

Ogromne zaangażowanie, pełen profesjonalizm oraz duża skuteczność sprawiły, że zlecenie zostało zrealizowane bardzo szybko i tym samym nie musiałem długo czekać na zwrot pieniędzy od osoby, która dość długo nie chciała się rozliczyć ze mną. Od momentu kiedy Kancelaria Ultimatum zaczęła działać zanim się zorientowałem dłużnik został rozliczony co do złotówki i dodatkowo jeszcze zostały mu naliczone odsetki za nieterminowe oddanie pieniędzy. Polecam współpracę z tym biurem windykacyjnym, a dokładnie ludzi którzy w nim pracują.

Norbert

Za każdym razem po skorzystaniu z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum jestem w 100% zadowolony. W żadnym innym biurze windykacyjnym nie spotkałem się z tak profesjonalnym i indywidualnym podejściem do mojej osoby.

5,0 rating
17 sierpnia 2022

Zlecam tylko i wyłącznie Kancelarii Ultimatum dłużników do rozliczenia i nigdy mnie nie zawiedli w tej firmie. Zawsze mam pewność, że otrzymam odpowiednią pomoc w możliwie najlepszy sposób. Działają szybko, sprawnie i profesjonalnie, a to w tej branży odgrywa kluczowe znaczenie, bo chyba nikt nie lubi czekać na odzyskanie swoich pieniędzy. W całej Polsce lepszej kancelarii odzyskującej długi nie znajdzie. Profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm zasługujący na słowa uznania.

Sebastian

Bardzo dobra firma, którą szczerze polecam. Świetny kontakt w trakcie trwania całej sprawy jest ogromnym atutem i pozwala być zorientowanym na jakim etapie jest w danej chwili postępowanie windykacyjne. Oceniam 5/5.

5,0 rating
15 sierpnia 2022

Ciężkie sprawy to dla Kancelarii Ultimatum chleb powszedni, dlatego i moja sytuacja została pozytywnie rozwiązana. Osoby z tego biura windykacyjnego działają bardzo szybko i przede wszystkim maksymalnie skutecznie. Pełen profesjonalizm i miła obsługa od początku aż po sam koniec współpracy. Moją sprawę rozwiązali w niespełna pół miesiąca, co uważam za ogromny sukces. Naprawdę zachęcam do skorzystania z tej firmy. Pozdrawiam

Łukasz

Profesjonalna firma windykacyjna świadcząca usługi na najwyższym poziomie. Zdecydowanie najlepsza w Warszawie, ale też obsługuje zleceniodawców z innych miast, więc każdy znajdzie tutaj pomoc jakiej potrzebuje. Polecam Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
12 sierpnia 2022

Podchodzą w tym biurze windyjacyjnym do człowieka po ludzku i oferują natychmiastową pomoc prawną na korzystnych warunkach. Ich oferta jest atrakcyjna, a osoby pracujące są rzetelne, odpowiedzialne i kompetentne stąd też z czystym sumieniem mogę polecić Kancelarię Ultimatum wszystkim tym, którzy zmagają się sami na własną rękę z dłużnikami i nie mogą sobie poradzić z odzyskaniem pieniędzy. Daję 5/5, a najchętniej gdybym mogł to dostawiłbym 6 gwiazdkę.

Emil

Już kolejny raz skorzystałem z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum i nie żałuję. Jak zwykle szybko i bez problemów odzyskali dług. Profesjonalizm w pełnym znaczeniu tego słowa.

5,0 rating
9 sierpnia 2022

Bardzo polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum jako wierny i zadowolony klient. Pełen profesjonalizm i wysoka skuteczność działań windykacyjnych sprawia, że nigdy nie muszę długo czekać na rezultaty działań związanych z realizacją powierzonych przeze mnie zadań. Przy okazji dużym plusem jest też bezproblemowy bieżący przepływ informacji dotyczących przebiegu postępowania windykacyjnego, a także pełna dyskrecję. Nie zamieniłbym tej firmy na żadną inną gdyż jest ona najlepsza w całym kraju jeśli chodzi o egzekwowanie należności finansowych.

Jakub

Daję ocenę 5/5 ponieważ gdyby nie sprawne działania przeprowadzone przez Kancelarię Ultimatum udało się bardzo szybko odzyskać moje pieniędze od dłużnika. Mają w tym biurze windykacyjnym najlepszych prawników, którzy potrafią zdziałać cuda żeby osiągnąć cel w postaci wyegzekwowania należności finansowych.

5,0 rating
28 lipca 2022

Pod każdym względem polecam tych specjalistów gdyż tylko i wyłącznie dzięki ich pomocy odzyskałam utracone pieniądze. Podziwiam Kancelarię Ultimatum za takie profesjonalne podejście do realizacji zleceonych spraw. Potrafią sobie poradzić z każdym przypadkiem i nie trzeba długo czekać na efekty działań z ich strony. Po wielu różnych przebojach z dłużnikiem odzyskałam w koncu pieniądze, które mi się najzwyczajniej należały. Bardzo dziękuję Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie i doprowadzenie sprawy do końca. Jestem bardzo zadowolona i tym samym oceniam pozytywnie współpracę.

Marzenna

Udało się im uzyskać moje utracone pieniądze od ontrahenta, któremu nie spieszyło się z opłaceniem faktur jakie wystawiła mu moja firma. Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum gdyż to właśnie dzięki tej firmie udało się rozliczyć dłużnika.

5,0 rating
25 lipca 2022

Mają w Kancelarii Ultimatum doświadczenie jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniędzy. Pomogli mi w nietypowej sytuacji z rozliczeniem należności za towar jaki został pobrany przez jednego z moich klientów, który nie był opłacony przez wiele miesięcy. Specjaliści z tego biura windykacyjnego działali bardzo dyskretnie i przede wszystkim skutecznie ponieważ od kiedy Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą praktycznie z dnia na dzień mój kontrahent oddał mi pieniądze co do złotówki i jeszcze na koniec przepraszał za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam

Dominika

Bardzo dobra firma windykacyjna, która pomaga odzyskać należne pieniądze zarówno od firm jak i osób prywatnych z całego kraju

5,0 rating
22 lipca 2022

Rzetelna podejście do mojej osoby sprawiło, że już od pierwszego dnia współpracy z Kancelarią Ultimatum wiedziałem, że trafiłam na możliwie najlepszych fachowców od egzekwowania należności finansowych. Jestem wdzięczna za moich odzyskanie pieniędzy i jedno co mogę zapewnić to, że jak w przyszłości ponownie będę miała problem z dłużnikiem to pierwsze co uczynię będzie odwiedzenie biura Kancelarii Ultimatum, a oni już się resztą zajmą wyręczając mnie z wszystkich problematycznych spraw. Zdecydowanie warto współpracować z tymi profesjonalistami. POLECAM

Sławomira

Nikt inny nie zajmie się tak profesjonalnie odzyksaniem pieniędzy jak prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatumm, którą rekomenduję wszystkim tym którzy znaleźli się w podobnej sytuacji do mojej

5,0 rating
19 lipca 2022

Działają dyskretnie i szybko. Dzięki nim udało mi się uporać z dłużnikiem w bardzo krótkim czasie. Od kiedy zajęli się sprawą wiadomo było, że odzyskają pieniądze tylko pozostawało pytanie kiedy to nastapi. Na finał sprawy nie musiałam długo czekać ponieważ po czterech tygodni otrzymałam przelew bezpośrednio od dłużnika z przeprosinami za takie niestosowne zachowanie i próbę zatrzymania pieniędzy dla siebie – widać, że delikwent zrozumiał swoją postawę tylko szkoda że trzeba było mu to oświadomić. Gdyby nie pomoc ze strony Kancelarii Ultimatum to pewnie do dzisiaj nie zobaczyłabym swoich pieniędzy, a tak dług przeszedł do historii. Polecam w stu procentach to biuro windykacyjne i daję maksymalnie pozytywną ocenę.

Eliza

Kancelaria Ultimatum odzyskała dług bez najmniejszego problemu, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić to biuro windykacyjne każdej osobie

5,0 rating
16 lipca 2022

Firma działa bardzo profesjonalnie i można im zaufać. Dużym plusem jest to, że miałam bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się moją sprawą, dzięki czemu cały czas byłam na bieżąco z przeprowadzanymi działaniami windykacyjnymi i tym samym wiedziałam na jakim etapie jest w danej chwili postępowanie. Według mnie KANCELARIA ULTIMATUM jak najbardziej zasługuję na ocenę 5/5 gwiazdek między innymi za pomoc prawną jaką od nich uzyskałam oraz to, że mocno zaangażowali się w realizacje powierzonego przeze mnie zlecenia.

Tamara

Świetnie działają specjaliści egzekwujący należności finansowe z tego biura windykacyjnego i warto z nimi współpracować. Mi pomogli z odzyskaniem 35 tysięcy złotych, a cała operacja odzyskania zobowiązania finansowego trwała tydzień, więc lepiej być nie mogło. Moja ocena 5/5 gwiazdek.

5,0 rating
30 czerwca 2022

Szybko otrzymałem informację od Kancelarii Ultimatum o możliwościach ściągnięcia długu oraz umowę do podpisu, co sprawiło, że mogłem zaoszczędzić czas i spożytkować go na naprawdę ważne rzeczy, a odzyskaniem długu od początku to samego końca zajęła się owa firma windykacyjna z owocnymi rezultatami działań z ich strony. Sprawa na kilkadziesiąttysięcy złotych została sfinalizowana niezwykle szybko gdzie ja męczyłem się z tym dłużnikiem ponad pół roku i nie udało mi się nic wskórać. Jedyne czego żałuję to, że wcześniej nie zgłosiłem się do tego biura. Z perspektywy czasu jednoznacznie stwierdzam, że robota była super wykonana i tym samym i mogę szczerze polecić usługi oferowane przez tych profesjonalistów.

Filip

Windykacja dłużnika przebiegła pomyślnie i dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum odzyskałem całą kwotę zadłużenia za co jestem bardzo wdzięczny. Polecam

5,0 rating
25 czerwca 2022

Maksymalnie wysoki poziom profesjonalizmu i przeprowadzenie w ekspresowym czasie windykacyjne przez Kancelrię Ultimatum sprawiły, że dłużnik nie miał dalej ochoty uchylać się od rozliczenia zobowiązani finansowego z moją osobą. Wszystko zostało wykonane przez prawników z tego biura windykacyjnego fachowo, a organizacja działań zasługuje na słowa uznania. Jak ktoś nie może poradzić sobie z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika to niech najlepiej nie traci czasu tylko jak najszybciej zalecam skontaktować się z Kancelarią Ultimatum, a oni na pewno sprawnie i przede wszystkim pomogą.

Nikodem

Zrobili to co mieli zrobić i to szybciej niż zadeklarowali na samym początku, więc są bardzo dobrzy w tym co robią. Wysoka skuteczność w działaniach windykacyjnych jest domena tej firmy, dlatego warto z nią współpracować. Polecam

5,0 rating
28 maja 2022

Wszystko przebiegło zgodnie z planem i pieniądze zostały odzyskanie od dłużnika w krótkim czasie. Muszę jednoznacznie stwierdzić, że korzystanie z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum to pewność osiągnięcia zamierzonego celu w możliwie najkrótszym czasie. Prawnicy którzy tutaj pracują mają ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie, dlatego też nie ma sprawy z jaką by sobie nie poradzili. Pozdrawiam

Władysława

Jak dla mnie największym atutem w Kancelarii Ultimatum jest świetna obsługa klienta. Mogę się z nimi kontaktować telefonicznie czy też mailowo wiedząc, że szybko dostanę odpowiedź na nurtujące mnie pytania związane z moją sprawą.

5,0 rating
26 maja 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i mogę śmiało polecić Kancelarię Ultimatum każdemu kto ma problem z odzyskaniem pieniędzy. Tutaj potrafią wysłuchać zleceniodawcę i zrozumieć jego problem a następnie zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania, które umożliwią szybkie rozliczenie dłużnika bez zbędnych problemów po drodze. Jest to biuro windykacyjne, które obsługuje klientów z całego kraju stąd też każdy tutaj otrzyma pomoc jakiej potrzebuje. Polecam

Aleksandra

Dług został odzyskany przez Kancelarię Ultimatum dokładnie w 27 dni. Wystarczyło odpowiednia zmotywować dłużnika i delikwent zaczął sam z siebie chcieć oddawać pieniądze. Sprawa zakończona sukcesem.

5,0 rating
23 maja 2022

Kancelaria Ultimatum kompleksowo zajęła się moją sprawą i nie dość że znalazła dłużnika to jeszcze sprawnie ściągnęli z niego całą należność wraz z odsetkami a dodam tylko tyle, że zadłużona osoba nie miała meldunku i pracowała na czarno, ale nie stanowiło to najmniejszego problemu dla specjalistów z tej firmy, która poradziła sobie super z wykonaniem zlecenia. Działają w tym biurze profesjonalnie, szybko i do tego mają korzystną umowę napisaną w zrozumiały sposób. Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam.

Mirosława

Kancelaria Ultimatum to po prostu najlepsza firma windykacyjna w której pracują prawdziwi fachowcy z profesjonalnym podejściem do tematu egzekwowania należności finansowych.

5,0 rating
20 maja 2022

Firma zrealizowała powierzone im przeze mnie zlecenie w niespełna miesiąc czasu, ale sprawa była poniekąd trochę bardziej złożona ponieważ dłużnikiem była osoba innej narodowości przez co kontakt okazał się być z nią utrudniony, ale co do czego finalnie Kancelaria Ultimatum iście perfekcyjnie poradziła sobie z rozliczeniem cwaniaka, który miał mi oddać od dłuższego czasu dość pokaźną sumę pieniędzy. Wszystko zostało bardzo dobrze zorganizowane, dzięki czemu nie było mowy o klęsce, a wręcz przeciwnie od samego początku wiedzieliśmy, że dług zostanie odzyskany i pozostawała kwestia pytania w jakim czasie to nastąpi. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

Alina

W zleconej przeze mnie sprawie zostało wszystko odzyskane co do złotówki stąd moja opinia o Kancelarii Ultimatum jak najbardziej pozytywna i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na oferowanych usługach przez to biuro windyjacyjne.

5,0 rating
18 maja 2022

Dużym plusem w tej firmie jest to, że można z nimi zdalnie na odległość współpracować z czego sama osobiście skorzystałam ponieważ mieszkam w okolicach Krakowa, a z racji tego, że słyszałam o Kancelarii Ultimatum sporo dobrych rzeczy to zdecydowałam się właśnie im powierzyć sprawę. Korespondowaliśmy listownie lub mailowo, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo czasu na dojazdy do ich biura, a sprawa została tak dobrze poprowadzona, że nawet gdybym chciała ponarzekać to najzwyczajniej nie mam na co. Osoby zajmujące się moją sprawą były pod telefonem praktycznie przez siedem dni w tygodniu i cały czas wiedziałam na jakim etapie jest postępowanie. Polecam firmę i serdecznie pozdrawiam osoby, które mnie obsługiwały.

Józefa

Nie ma opłat wstępnych w tej firmie i to jest według mnie ogromny plus, bo kto ma nadmiarową gotówkę jak sam ma problem z odzyskaniem pieniędzy, ale w Kancelarii Ultimatum nie ma z tym problemu i można udać się do nich nie mając przy sobie nawet złamanego grosza.

5,0 rating
17 maja 2022

Moja prawa zakończyła się sukcesem, co jest tylko i wyłącznie zasługą Kancelarii Ultimatum ponieważ dostałam w tej firmie wsparcie jakiego potrzebowałam i które usprawniło cały proces windykowania należności. Sprawa trwała 3-4 tygodnie, więc nie aż tak długo jakby się mogło wydawać, że może trwać postępowanie mające na celu rozliczenie zadłużonej osoby. Gdybym miała drugi raz decydować jakiej firmie powierzyć odzyskanie pieniędzy to z całą pewnością ponownie zdecydowałabym się na współpracę z Kancelarią Ultimatum.

Lucyna

Pieniądze odzyskane, a sprawa była naprawdę trudna gdyż dłużnik nie miał meldunku i wyjechał za granicę, ale dla Kancelarii Ultimatum nie stanowiło to problemu i poradzili sobie z rozwiązaniem sprawy szybciej niż zakładałam.

5,0 rating
14 maja 2022

Pomogli mi w głównej mierze w odnalezieniu ukrywającego się dłużnika, potem poszło z górki. Sama nie mogłam od roku namierzyć osoby, która powinna się ze mną rozliczyć już kilka lat temu, a gdy Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą nie minął nawet miesiąc i zlokalizowali delikwenta przy czym on już nie miał wyboru i musiał oddać mi jak najszybciej co do złotówki plus odsetki za spóźnianie w spłaceniu mnie. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej firmy windykacyjnej, która według mnie zdziałała cuda jeśli chodzi o moją sprawę. Oczywiście w stu procentach polecam tą firmę!

Hanna

Wielki pozytyw i ogromne podziękowania za włożony trud w moją sprawę i zaangażowanie. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to pewność odzyskania pieniędzy w cywilizowany sposób. POLECAM

5,0 rating
11 maja 2022

Można śmiało korzystać z ich usług tej firmy windykacyjnej, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie swoich zleceniodawców. Wszystkie czynności są przeprowadzane umiejętnie i tym samym profesjonalnie, dzięki czemu nie ma sprawy z którą Kancelaria Ultimatum by sobie nie poradziła. Mają niezliczone patenty na dotarcie do dłużników i wiedzą doskonale jak zmotywować do rozmów najbardziej opornych oszustów finansowych.

Stefania

Pozytywnie zakończone postępowanie windykacyjne i obyło się bez nerwów czy też innych nieprzewidzianych problemów. Polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która chce szybko ściągnąć pieniądze od dłużnika.

5,0 rating
8 maja 2022

Bezproblemowy kontakt i fachowe podejście do tematu windykacyjnego to bez cienia wątpliwości atuty jakimi odznacza się Kancelaria Ultimatum dla których warto z nią nawiązać współpracę. Bez znaczenia czy dług opiewa na niską czy na wysoką kwotę to zawsze w tej firmie przyjmą zlecenie i wykonają je najlepiej jak to tylko możliwe. Korzystałam w swoim życiu z wielu firm odzyskujących długi, ale Kancelaria Ultimatum jak dla mnie jest niepodważalnie najlepsza, dlatego chętnie jest polecana przez osoby z całego kraju włącznie ze mną.

Kazimiera

Prawnicy z tego bura windykacyjnego są bardzo pomocni od samego początku aż do samego końca prowadzonego postępowania. Z mojej strony należy się Kancelarii Ultimatum wielki plus i oczywiście ocena 5/5 za zaangażowanie się w sprawę.

5,0 rating
5 maja 2022

Kancelaria Ultimatum to konkretny gracz na rynku windykacyjnym, dlatego zawsze udaje się im osiągnąć to co wydaje się być nieosiągalne dla innych firm egzekwujących należności finansowe. Sprawnie odzyskali moje pieniądze i wyręczyli mnie z wielu czynności a przede wszystkim nie musiałam się osobiście użerać z dłużnikiem. Cała sprawa została zakończona wielkim sukcesem. Polecam

Iwona

Skuteczne działania , pomocne doradztwo, szybka i skuteczna windykacja – dokładnie tak w skrócie mogę opisać wachlarz możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum.

5,0 rating
29 marca 2022

Mają elastyczne podejście do klienta, co sprawia, że przeprowadzane działania windykacyjne są w 100% skuteczne. Robią wyłącznie przemyślane ruchy, które przyniosą efektywne działania mające na celu jak najszybsze odzyskanie pieniędzy od dłużnika. Polecam Kancelarię Ultimatum jako osoba, która już drugi raz korzystała z ich pomocy.

Agnieszka

Szybko i skutecznie odzyskała Kancelaria Ultimatum moje pieniądze i nie musiałam długo czekać na efekty działań z ich strony. Pełna profeska w dosłownym sensie tego znaczenia.

4,0 rating
26 marca 2022

Profesjonalnie wykonana usługa i świetny kontakt. Cały czas na bieżąco wiedziałam na jakim etapie znajduje się sprawa. W 100% polecam Kancelarię Ultimatum i mogę tylko tyle stwierdzić, że nie warto szukać innych firm jak oni są Numerem Jeden na rynku windykacyjnym. Najlepsze jest to, że ani minuty nie musiałam tracić na wizyty w ich biurze tylko wszystko mogłam załatwić przez internet i telefonicznie.

Dorota

Takich firm nam potrzeba w kraju jak KANCELARIA ULTIMATUM to wtedy dłużnicy nie będą tacy odważni i dwa razy się zastanowią zanim kogoś będą chcieli oszukać na pieniądze.

5,0 rating
22 marca 2022

W moim przypadku została rozwiązana sprawa przez Kancelarię Ultimatum ekspresowym tempie z którą nie poradziła sobie jedna z największych firm windykacyjnych w kraju, co jest najlepszym dowodem na to, że prawnicy z tego biura nie mają sobie równych jeśli chodzi o egzekwowanie należności finansowych. Mają naprawdę sporo do zaoferowania zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm, więc każdy znajdzie w tej firmie pomoc jakiej oczekuje. Pozdrawiam

Alicja

Mili i uczciwi ludzie, którzy mnie wysłuchali i podpowiedzieli co zrobić, aby było dobrze. Po sfinalizowaniu procesu windykacyjnego jednoznacznie stwierdzam, że warto skorzystać z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum.

5,0 rating
17 marca 2022

Nie naciągają w tej firmie na zbędne koszta gdyż nawet nie trzeba tutaj opłaty wstępnej wpłacać ani zaliczek czy innych opłat na start, więc mają jak najbardziej uczciwe podejście do swoich zleceniodawców. Mogłam liczyć na profesjonalne rozwiązanie sprawy bez zbędnych nerwów czy też kłótni z dłużnikiem co jest na wagę złota w takich sytuacjach. Polecam!

Wanda

Odpowiednie podejście do sprawy i dbałość o najmniejsze detale sprawiło, że dług został szybko i efektywnie wyegzekwowany od osoby, która była mi winna ponad 20 tysięcy złotych.

5,0 rating
13 marca 2022

Stały kontakt telefoniczny i mailowy to standard w Kancelarii Ultimatum, a to najlepszy dowód na to, że firma wie jak zadbać o satysfakcję swoich klientów. Bardzo sprawnie firma poradziła sobie ze ściągnięciem pieniędzy od zadłużonej osoby. Jedyne czego mogę żałować to fakt, iż wcześniej nie zdecydowałam się na powierzenie w tym biurze swojej sprawy dotyczącej odzyskania należności finansowych. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, co jest w podobnej sytuacji jak ja wcześniej.

Urszula

Polecam z czystym sumieniem Kancelarię Ultimatum i serdecznie dziękuję za okazana mi pomoc związaną z odzyskaniem moich pieniędzy od dłużnika.

4,0 rating
9 marca 2022

Prawnicy z Kancelarii Ultimatum to profesjonaliści w każdym calu dla których nie ma długu z którym by sobie nie poradzili. Przez cały czas mogłam liczyć na dogodny kontakt i informowanie mnie o każdym etapie przeprowadzanych działań. Po ingerencji osób z tego biura windykacyjnego w ciągu kilku dni dostałam całą kwotę na swoje konto. Pozytywnie oceniam współpracę z Kancelarią Ultimatum.

Marianna

Świetny kontakt, pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzenia postępowania windykacyjnego i super podejście do klienta.

5,0 rating
7 marca 2022

Profesjonalna obsługa klienta i przede wszystkim maksymalna skuteczność działania sprawia, że z miłą chęcią polecam Kancelarię Ultimatum. Można w tej firmie windykacyjnej liczyć na indywidualne podejście do każdej sprawy, a nie to co można spotkać wielkich korporacji gdzie ludzi traktuje się szablonowo. Po poznaniu osób z tego biura wiem, że gdy będę znowu potrzebowała pomocy zawsze mogę na nich liczyć. Pozdrawiam serdecznie osoby z Kancelarii Ultimatum, które obsługiwały moją sprawę.

Jolanta

Bardzo profesjonalne podejście do Klienta i jego problemu sprawia, że współpraca z Kancelarią Ultimatum to gwarancja zadowolenia.

5,0 rating
2 marca 2022

Jak ktoś szuka solidnej i rzetelnej firmy windykacyjnej to w pierwszej kolejności powinien się skontaktować z Kancelarią Ultimatum gdyż można tutaj liczyć na 101% skuteczności i sumienne podejście do realizacji każdego zlecenia. Korzystałam z ich pomocy 3 razy i za każdym razem dług był ściągnięty w mgnieniu oka. POLECAM

Stanisława

Świetna firma windykacyjna. Pomoc na najwyższym poziomie – pieniądze odzyskane szybko i bezproblemowo. Polecam Kancelarię Ultimatum.

5,0 rating
24 listopada 2021

Korzystałam z usługi windykacji należności i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Można liczyć w Kancelarii Ultimatum na profesjonalne podejście do każdej sprawy i tym samym szybkie odzyskanie długu. Polecam.

Katarzyna

Polecam profesjonalne podejście do współpracy i rekomenduję Kancelarię Ultimatum jako zaufaną i sprawdzoną firmę windykacyjną

5,0 rating
22 listopada 2021

Sprawne i precyzyjnie zorientowani w swoich fachu sprawia, że KANCELARIA ULTIMATUM nie ma sobie równych. Firma świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie czego najlepszym dowodem jest wysoka skuteczność jeśli chodzi o odzyskiwanie długów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Beata

Bardzo przyjemna współpraca i osiągnięcie zamierzonego celu w szybkim czasie. Windykacja w 100% skuteczna.

5,0 rating
19 listopada 2021

Współpraca dotyczyła odzyskania należności zagranicznej i mimo tego, że firma, która była mi winna dość sporą sumę pieniędzy była zarejestrowana za granicą Polski to nie stanowiło dla Kancelarii Ultimatum najmniejszego problemu i cały dług odzyskali nieco w ponad miesiąc czasu. Pozdrawiam.

Agnieszka

W ciągu 2 tygodni prawnicy z Kancelarii Ultimatum dokonali tego, czego mi nie udało się wykonać przez ponad rok na własną rękę

5,0 rating
16 listopada 2021

Firma windykacyjna godna polecenia. Profesjonalna i skuteczna realizacja zleceń. Dług na kwotę 30 tys. zł odzyskany w kilka tygodni, więc współpracę z Kancelarią Ultimatum pod każdym względem oceniam bardzo pozytywnie.

Dorota

Dzięki Kancelarii Ultimatum odzyskałam pieniądze od przebiegłego dłużnika

5,0 rating
15 listopada 2021

Kancelaria Ultimatum charakteryzuje się profesjonalizmem i skutecznością w działaniach windykacyjnych. Sprawna komunikacja oraz klarowne zasady współpracy pozwala mi z czystym sumieniem polecić to biuro odzyskujące długi jako solidnego partnera w biznesie.

Alicja

Kancelaria Ultimatum sprawnie odzyskała moje należności finansowe od bardzo trudnego zagranicznego dłużnika

5,0 rating
13 listopada 2021

Działania tej firmy cechuje rzetelność i profesjonalizm. Polecam w 100% wachlarz możliwości jakie ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum. Jestem bardzo zadowolona, że miałam przyjemność współpracować z nimi.

Wanda

Szybka, sprawna i bardzo profesjonalna pomoc windykacyjna

5,0 rating
10 listopada 2021

Wszystkie sprawy prowadzone przez Kancelarię Ultimatum zostały zakończone sukcesem. Pieniądze trafiły do mnie na konto szybciej niż się tego spodziewałam. Polecam.

Joanna

Zweryfikowali zadłużoną osobę oraz cały dług i tym samym całą moją sytuacje całkowicie za darmo

5,0 rating
22 września 2021

Nie pobierają zaliczek i opłat wstępnych za zweryfikowanie sprawy czyli każdy może się do nich zgłosić jak ma dłużnika, który zalega pieniądze. W końcu zaczęłam w normalnie sypiać od kiedy Kancelaria Ultimatum zajęła się dłużnikiem. Polecam to biuro windykacyjne każdemu kto ma problem z odzyskaniem pieniędzy.

Jolanta

Znają się ich prawnicy na metodyce działań jak mało kto w tej branży, dlatego Kancelaria Ultimatum jest tak bardzo skuteczna

5,0 rating
20 września 2021

Można śmiało korzystać z usług Kancelarii Ultimatum. Są bardzo skuteczni i działają w 100% efektywnie. Pieniądze od dłużnika zostały w 100% szybko odzyskane przez Kancelarię Ultimatum po wielu latach walki na własną rękę. Oceniam pozytywnie to biuro odzyskujące należności finansowe.

Marianna

Pieniądze przez Kancelarię Ultimatum zostały sprawnie wywalczone od dłużnika, co pozwoliło mi zaoszczędzić czas i nerwy

5,0 rating
18 września 2021

Nie pobierają w Kancelarii Ultimatum zaliczek za zweryfikowanie sprawy było dla mnie ważne gdyż po tym jak zostałam przez dłużnika oszukana to nie miałam przy sobie złamanego grosza. Panowie z Kancelarii Ultimatum rozumieją potrzeby drugiego człowieka i chcą zawsze za wszelką cenę pomóc. Pozdrawiam serdecznie zespół ich prawników.

Urszula

Profesjonalna firma windykacyjna, która szybko odzyskuje długi

5,0 rating
16 września 2021

Osobiście biorąc pod uwagę dotychczasowe moje doświadczenia z innymi konkurencyjnymi firmami windykacyjnymi to powiem otwarcie, iż jest Kancelaria Ultimatum jest najlepsza jeśli chodzi o egzekwowanie należności finansowych. Wiedzą jak zabrać się nawet do najtrudniejszego przypadku. Polecam i daję z czystym sumieniem 5 gwiazdek.

Wanda

Korzystałam z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum w ciągu ostatnich kilku lat 6 razy i za każdym razem dług był bez problemu odzyskiwany od dłużnika czyli w 100% są skuteczni

5,0 rating
14 września 2021

Pomogli mi prawnicy z Kancelarii Ultimatum w ściągnięciu długu od kilku firm i jednej osoby prywatnej – muszę przyznać, że znają się na rzeczy ponieważ poradzili sobie bezproblemowo z 6 długami, a to mówi samo za siebie czy warto z nimi współpracować. Polecam tą firmę i gwarantuję, że nikt nie zwiedzie się na ich pomocy w kwestiach windykacyjnych.

Alicja

Sprawy prowadzone przez Kancelarię Ultimatum zawsze są zakończone pozytywnym finałem. Polecam.

5,0 rating
30 czerwca 2021

Nie jestem w stanie napisać złego słowa na to biuro windykacyjne. Świetne, rzeczowe i fachowe podejście do tematu odzyskiwania należności finansowych to bez wątpienia największy atut Kancelarii Ultimatum. Mają jasne zasady współpracy i korzystny model rozliczeniowy. Pozdrawiam.

Monika

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Kancelaria Ultimatum dała popis swoich możliwości w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

4,0 rating
28 czerwca 2021

Do tej pory jestem zszokowana, bo próbowałam odzyskać pieniądze na własną rękę od dobrych kilku miesięcy, a tutaj proszę… wystarczył miesiąc i po problemie. Żałuję tylko ze dopiero po takim długim czasie zdecydowałam się powierzyć sprawę Kancelarii Ultimatum.

Kinga

POLECAM i dziękuję za profesjonalną oraz fachową obsługę mojej sprawy!

5,0 rating
27 czerwca 2021

Można liczyć na duże zaangażowanie ze strony pracowników Kancelarii Ultimatum oraz dużą skuteczność w ich działaniach windykacyjnych – pieniądze zostały odzyskane od kontrahenta w przeciągu 5 tygodni, więc jak by nie patrzeć to sukces. Jestem zadowolony z wykonanej usługi.

Michał

Polecam i jednoznacznie stwierdzam, że jest to bardzo dobra kancelaria windykacyjna. Duży plus za stały kontakt i fachowe podejście do tematu egzekwowania należności finansowych od dłużnika.

5,0 rating
24 czerwca 2021

Pełen profesjonalizm! Prawnicy z Kancelarii Ultimatum byli zawsze do mojej dyspozycji – wszystko na bieżąco było przekazywane, dzięki czemu cały czas miałam kontrolę nad tym co się dzieje. W sytuacjach wątpliwych służyli pomocą i dobrą radą. Oceniam 10/10.

Justyna

Fachowa obsługa i pełen profesjonalizm. Pomogli mi już wielokrotnie i nigdy się na nich nie zawiodłem.

5,0 rating
22 czerwca 2021

Miałem przyjemność korzystać z usług radcy prawnego z tej kancelarii prawnej wiele razy i zawsze znalazł wyjście z sytuacji po czym odzyskanie pieniędzy od dłużnika stawało się czystą formalnością i kwestią czasu. Kancelaria Ultimatum podchodzi bardzo dobrze do swoich klientów i to się ceni. Wielkie dzięki za współpracę i pomoc!

Marek

Doprowadzili moją sprawę do szczęśliwego końca za co bardzo dziękuję!

5,0 rating
19 czerwca 2021

Mają w Kancelarii Ultimatum doskonały kontakt i profesjonalne podejście do klienta. Sprawa została szybko i co najważniejsze pozytywnie zakończona Na szczęście obyło się bez rozprawy sądowej.

Weronika

Po miesiącu od momentu kiedy zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum sprawa została rozwiązana, a pieniądze udało się odzyskać.

4,0 rating
16 czerwca 2021

Brak opłat to dodatkowy i duży plus w tym biurze windykacyjnym. Początkowo straciłem już jakąkolwiek nadzieję na odzyskanie pieniędzy od dłużnika i się poddałem, ale po kontakcie z Kancelarią Ultimatum moje nastawienie zmieniło się o 180 stopni. Wystarczyły 4-5 tygodnie żeby usługa związana z windykacją pieniędzy została finalnie zakończona z pozytywnym dla mnie finałem. POLECAM !!!

Aleksander

Bardzo dobra kancelaria windykacyjna. Pomogli mi i z pomocą Kancelarii Ultimatum wygrałam sprawę za co bardzo dziękuję i szczerze ich polecam.

5,0 rating
12 czerwca 2021

Świetne, indywidualne podejście do klienta i powierzonej im sprawy. Kontakt zawsze szybki i sprawny. Pieniądze zostały odzyskane w całości, prowizja dla Kancelarii Ultimatum była znikoma. Dla mnie zasługują na pięć gwiazdek.

Karolina

Rzetelna obsługa oraz profesjonalne zajęcie się sprawą jest na porządku dziennym w Kancelarii Ultimatum.

5,0 rating
7 czerwca 2021

Zrażony wcześniejszymi firmami windykacyjnymi trafiłem do Kancelarii Ultimatum. Osoba zajmująca się moją sprawą od razu wydawała się zdecydowanie bardziej kompetentna niż fachowcy z innych firm. Mogłem liczyć w Kancelarii Ultimatum na jasne warunki współpracy i szybkie rozwiązanie problemu z dłużnikiem. Nic dodać, nic ująć – polecam!

Emil

Mała prowizja, dobry kontakt i ogromnie zaangażowanie ze strony prowadzącego sprawę windykacyjną.

5,0 rating
4 czerwca 2021

Fachowa i miła obsługa. Szkoda tracić nerwy na próbę odzyskania środków na własną rękę. Kancelaria Ultimatum spisała się fenomenalnie, na sam koniec pobrała bardzo mały procent od odzyskanej kwoty długu, a ja oszczędziłam sporo nerwów i czasu. Pozytywnie oceniam jakość świadczonych usług przez to biuro windykacyjne.

Gabriela

Kancelaria Ultimatum może pochwalić się dużą skutecznością przy windykowaniu należności o czym mogłem osobiście się przekonać dwukrotnie

5,0 rating
27 maja 2021

Korzystałem z usług pod koniec 2018 roku i kilka miesięcy temu. Jedno i drugie zlecenie dotyczące odzyskania należności zostało profesjonalnie wykonane, dlatego też nie musiałem długo czekać na rezultat działań. W obydwu przypadkach dług został w pełni odzyskany przy minimalnym angażowaniu mojej osoby w przebieg postępowania. Jestem zachwycony sprawną organizacja działań ze strony Kancelarii Ultimatum i z największą przyjemnością mogę ich polecić.

Jarosław

Jestem zadowolona z usług jakie świadczyła dla mnie Kancelaria Ultimatum i zdecydowanie mogę polecić to biuro windykacyjne

5,0 rating
24 maja 2021

Jest możliwość kontaktowania się z Kancelarią Ultimatum praktycznie przez 7 dni w tygodniu i nie ma potrzeby chodzić do ich biura tylko są też inne opcje dowiedzenia się o szczegóły postępu sprawy np. można zadzwonić lub wysłać maila, a na pewno szybko odpowiedzą na nurtujące pytania. Dużym plusem jest to, że nie wymagają opłaty początkowej za rozpoczęcie działań, więc nie ma się nic do stracenia – wystarczy zgłosić się do nich i dostarczyć dokumenty związane z długiem.

Emilia

Pozytywnie jestem zaskoczony jak sprawnie udało się Kancelarii Ultimatum odzyskać dług

5,0 rating
22 maja 2021

Mimo tego, że windykacja jest trudną i poważną profesją to mogłem liczyć przez cały czas na uprzejmość ze strony zawsze uśmiechniętych i bardzo miłych pracowników Kancelarii Ultimatum. Poradzili sobie sprawnie z wyegzekwowaniem sporej sumy pieniędzy od przebiegłego dłużnika za co bardzo dziękuję. Polecam i oceniam 10/10.

Zygmunt

Dzięki dobrej organizacji Kancelaria Ultimatum była zawsze o krok przed dłużnikiem co pomogło przyspieszyć działania mające na celu odzyskanie moich pieniędzy

4,0 rating
20 maja 2021

Specjaliści do spraw windykowania należności z Kancelarii Ultimatum pomogli mi przy problematycznej sprawie za co bardzo dziękuję. Wykazali się ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, co pozwoliło sprytnie podejść dłużnika i zmotywować go do oddania tego co mu się nie należało. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Gertruda

Pomogli w naszej firmie rozliczyć kontrahentów stąd też jak najbardziej możemy polecić usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum, a na pewno nikt się na nich nie zawiedzie

5,0 rating
17 maja 2021

Skutecznie pilnują panowie z Kancelarii Ultimatum żeby wszyscy odbiorcy naszych produktów rozliczali się za pobrany towar bez zwłoki czasowej. Na chwilę obecną 100% klientów jest rozliczonych, a bez pomocy tej firmy windykacyjnej byłoby to niemożliwe stąd też nie wyobrażamy sobie żeby mogło zabraknąć usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum u nas w firmie i szczerze ich polecamy.

Krystian

Wybór tej firmy odzyskującej należności finansowe okazał się strzałem w 10-tkę. Lepiej trafić nie mogłam!

5,0 rating
15 maja 2021

Świetnie zorganizowane biuro windykacyjne w którym można liczyć na fachową obsługę począwszy od weryfikacji sprawy skończywszy na reprezentowaniu w sądzie. Usługi wykonywane są szybko, można liczyć na kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy praktycznie przez cały tydzień. Jestem usatysfakcjonowana z wyboru tej a nie innej firmy windykacyjnej, która w pełni sprostała moim oczekiwaniom.

Albina

U mnie Kancelaria Ultimatum nie wzięła nawet złotówki za sprawdzenie i przeanalizowanie całej sprawy

5,0 rating
12 maja 2021

Nie pobierają opłat w Kancelarii Ultimatum za analizę sprawy i zupełnie za darmo świadczą pomoc osobom w potrzebie – rozliczenie odbywa się tylko jeśli uda się wygrać postępowanie windykacyjne, więc nie ma się nic do stracenia powierzając im dług do ściągnięcia. Są bardzo skuteczni w działaniach i mogą poszczycić się bardzo dobrym kontaktem ze zleceniodawcami. Śmiało mogę polecić oferowane przez nich usługi.

Nikodem

Kancelaria Ultimatum jest w stanie ściągnąć każdy dług bez znaczenia czy jest to małe czy duże zobowiązanie

5,0 rating
9 maja 2021

Weryfikacja długu i osoby będącej dłużnikiem jest całkowicie bezpłatna w Kancelarii Ultimatum, więc śmiało można stwierdzić, że jest to ogromny atut w tego biura windykacyjnego. Odzyskiwali dla mnie kilka razy należności począwszy od 10 tysięcy złotych skończywszy na 50 tysiącach złotych i zawsze bez najmniejszego trudu radzili sobie z wykonaniem zlecenia tak, aby uzyskać zamierzony rezultat działań w jak najszybszym czasie. Polecam.

Klara

Korzystałem z pomocy wielu firm windykacyjnych, ale tyko Kancelaria Ultimatum zdała egzamin i to pod każdym względem, dlatego mogę ich polecić każdej osobie zmagającej się z odzyskaniem należności finansowych

5,0 rating
8 maja 2021

Sytuacja z moim dłużnikiem wyprostowała się od kiedy zgłosiłem sprawę Kancelarii Ultimatum. Pomogli mi zebrać całą dokumentacje, więc znacząco odciążyli mnie, dzięki czemu zaoszczędziłem sporo czasu. Zajęli się od początku aż po samo koniec dosłownie wszystkim. Oczywiście całe zadłużenie odzyskane w całości za co bardzo dziękuję i szczerze polecam.

Lucjan

Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych i zasługują na pozytywną rekomendację z mojej strony

5,0 rating
6 maja 2021

Gdybym miała komuś polecić firmę odzyskującą pieniądze od dłużników to na pewno wskazałabym Kancelarię Ultimatum gdyż mają kilkanaście lat doświadczenia w wykonywanej przez siebie profesji co przekłada się na dobre wyniki związane z egzekwowaniem należności. Wymagają minimum formalności i wspomagają w skompletowaniu dokumentacji pozwalającej na rozpoczęcie postępowania windykacyjnego, więc jest to firma z której usług zdecydowanie można korzystać. POLECAM

Aldona

Miałem okazję korzystać z usług Kancelarii Ultimatum już kilka razy i śmiało mogę ich polecić

4,0 rating
3 maja 2021

Usługi zawsze są rzetelnie wykonywane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Jest z nimi bardzo dobry kontakt, mają własnych prawników, liczny zespół specjalistów ds. egzekwowania należności i przede wszystkim ich pracownicy są maksymalnie skuteczni o czym mogłem osobiście się przekonać. Krótko mówiąc jak dla mnie jest to najlepsze biuro windykacyjne w Polsce.

Bogumił

Wszystko zawsze bardzo szybko załatwiają i do tego kontakt jest rewelacyjny z tym biurem stąd też chętnie dam ocenę 5/5 gwiazdek dla Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
1 maja 2021

Kiedyś odzyskali dla mnie duży dług od firmy na ponad 80 000 zł i wtedy nabrałam do nich zaufania. Później wyegzekwowali ponownie dla mnie kilka razy należności na mniejsze kwoty, więc jestem świadoma jak działają w tej firmie i wiem, że są za każdym razem są bardzo zaangażowani w sfinalizowanie sprawy z pozytywnym finałem. Polecam.

Sylwia

Miałam pozytywne odczucia co do Kancelarii Ultimatum już od pierwszego spotkania i przeczucie mnie nie myliło gdyż okazali się prawdziwymi zawodowcami w wykonywanym przez siebie zawodzie

5,0 rating
28 kwietnia 2021

Szybko zweryfikowali majątek dłużnika, a potem już poszło z górki. Pismo za pismem wysyłali do zadłużonej osoby i stosowali masę różnorakich sztuczek żeby zmotywować go do zwrócenia pieniędzy które sobie przywłaszczył i odniosły pozytywny skutek ich działania ponieważ w czwartym tygodniu działań dłużnik zmiękł i sam poprosił o numer konta bankowego oznajmiając, że chce wrócić pieniądze, więc jak najbardziej z mojej strony ląduje pozytywna ocena na konto Kancelarii Ultimatum. Pozdrawiam.

Elwira

Szybcy w działaniach i bez cienia wątpliwości bardzo doświadczeni zawodowcy obsługują sprawy windykacyjne w Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
26 kwietnia 2021

Należy się dla tej firmy odzyskującej należności maksymalnie pozytywna ocena 5/5 ponieważ nie kazali na siebie czekać tylko od chwili kiedy zgłosiłem się do nich zaczęli w tym samym dniu działać. Wszystko robili sprawnie i pewnie, dlatego nie było mowy o żadnych przestojach czy gdybaniach tylko tydzień po tygodniu był robiony duży krok do przodu aż po miesiącu dokonali niemożliwego i odzyskali całą należność od dłużnika za co bardzo dziękuję i chciałbym na forum rekomendować otóż właśnie tą niezawodną kancelarię windykacyjną. POLECAM !!!

Sebastian

Wykonują za darmo weryfikacje sprawy, a to dla mnie było spore udogodnienie ponieważ nie wiedziałam czy są szanse na odzyskanie należności, ale okazało się już w dniu kiedy pierwszy raz do Kancelarii Ultimatum, że ściągnięcie pieniędzy od dłużnika to kwestia czasu i warto działać nie tracąc czasu

5,0 rating
24 kwietnia 2021

Porady prawne udziela Kancelaria na najwyższym poziomie i nic nie pobierają za tego typu udogodnienia, opłat w ogóle nie trzeba uiszczać, dopiero jak jest pozytywny finał to rozliczenie jest na zasadzie symbolicznej prowizji, która jest wręcz nieodczuwalna gdy się ma odzyskane pieniądze od dłużnika. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na takich fachowców i gdybym miała polecić komuś sprawdzone biuro windykacyjne to bez dwóch zdań wskazałabym na Kancelarię Ultimatum ponieważ są najlepsi. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobili.

Tamara

Ogromny plus za chęć pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum i uporanie się z problematycznym dłużnikiem w bardzo krótkim czasie

5,0 rating
23 kwietnia 2021

Miałem przyjemność korzystać z usług windykacyjnych oferowanych przez firmę Kancelaria Ultimatum i jestem pod ogromnym wrażeniem jak sprawnie poradzili sobie z namierzeniem dłużnika, zweryfikowaniem jego stanu majątkowego i finalnie wyegzekwowaniem należności, którą była mi zadłużona osoba winna. Wiedzieli panowie z Kancelarii Ultimatum jak zabrać się do tematu i udowodnili, że są niezastąpieni na rynku biur odzyskujących pieniądze. Jak najbardziej mogę ich polecić.

Lucjan

Kancelaria Ultimatum okazała się być bardzo pomocna w moim przypadku ponieważ sama na własną rękę bez większego skutku próbowałam odzyskać pieniądze od dłużnika, a prawnikom z tej firmy zajęło to 2 tygodnie

5,0 rating
18 kwietnia 2021

Ogromne doświadczenie ze strony Kancelarii Ultimatum pozwoliło na skuteczne działania windykacyjne, które okazały się być na na wagę złota i jedno czego mogę żałować to tylko fakt, iż wcześniej nie zgłosiłam się do ich biura. Wiedzieli od samego początku jak zabrać się do zmotywowania dłużnika żeby chciał współpracować i po około 15-stu dniach zwrócił całą należność na moje konto. Na całe szczęście obyło się bez sądu, ale to wszystko dzięki sprawnym działaniom pracowników Kancelarii Ultimatum, który są genialni w tym co robią. Polecam.

Eryka

Lubię współpracować z Kancelarią Ultimatum gdyż mają sprawdzone sposoby na ściągnięcie długu i grają od samego początku w otwarte karty co bardzo mi się podoba w tego typu usługach

5,0 rating
15 kwietnia 2021

Niezliczona ilość metod jakimi dysponuje Kancelaria Ultimatum służących do egzekwowania długów nie zna końca i mimo tego, że mają spory bagaż doświadczeń to cały czas ich firma windykacyjna rozwija się na wysokich obrotach. Mają w swoim zespole świetnych prawników, psychologów i osoby działające w terenie, dlatego zlecając im dług do ściągnięcia ma się pewność, że poradzą sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. Pozdrawiam.

Ignacy

Dział odzyskiwania należności w Kancelarii Ultimatum sprawnie i konkretnie zajął się moją sprawą, dlatego też niespełna miesiąc od powierzenia im sprawy pieniądze wróciły od dłużnika na moje konto

5,0 rating
13 kwietnia 2021

Wszystko przebiegło pozytywnie. Kancelaria Ultimatum wyręczyła mnie w wielu kwestiach m.in. skompletowała całą dokumentację, zweryfikowała stan majątkowy dłużnika i odnalazła oszusta na drugim końcu kraju, a następnie zabrali się do tego co najlepsze czyli egzekwowania długu i wyszło im to naprawdę rewelacyjnie. Mają solidne zaplecze prawne, znajomości i prawie 20 lat doświadczenia na rynku windykacyjnym stąd też odzyskanie długu przez ich kancelarię było kwestią czasu. Jestem skłonna polecić to biuro, które odzyskało moje pieniądze.

Eliza

Korzystałem z usług windykacyjnych w Kancelarii Ultimatum pod koniec 2020 roku i moja opinia jest jak najbardziej pozytywna, wykazali się wiedzą i doświadczeniem, które pozwoliły na szybkie odzyskanie pieniędzy

5,0 rating
8 kwietnia 2021

Udzieli mi fachowej pomocy prawnej i kompleksowo zajęli się ściągnięciem długu od wskazanej przeze mnie osoby i finał był w 100% pozytywny. Naprawdę bardzo pomocna firma windykacyjna, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów o czym mogłem się osobiście przekonać. Profeska w czystej postaci pod każdym względem. Współpraca z takimi zawodowcami jak pracownicy Kancelarii Ultimatum to czysta przyjemność.

Gerard

Klarowne zasady współpracy i wsparcie wykwalifikowanych prawników to standard w Kancelarii Ultimatum, dlatego jak tylko mam problem z odzyskaniem pieniędzy to zawsze powierzam im zlecenie związane z windykacją należności

4,0 rating
5 kwietnia 2021

Profesjonalizm odgrywa pierwsze skrzypce w tym biurze windykacyjnym. Wiedzą jak odzyskać dług i nie trzeba długo czekać na efekty ich działań. Współpracowałam z Kancelarią Ultimatum 3 razy i z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę za skuteczność i profesjonalizm. Sprostają oczekiwaniom nawet wymagających zleceniodawców. Pozdrawiam serdecznie.

Dominika

Kancelaria Ultimatum uratowała moją firmę przed ogromnymi kłopotami finansowymi za co bardzo jestem wdzięczny i będę ich polecać każdej osobie szukającej pomocy związanej ze ściągnięciem długu

5,0 rating
2 kwietnia 2021

Przez czasy jakie obecnie panują sporo odbiorców oferowanych przeze mnie produktów nie opłacała faktur na czas lub niektórzy kontrahenci w ogóle nie uiszczali opłat ani za towar ani za dostawę i byłem w potężnych tarapatach finansowych gdyż z dnia na dzień traciłem płynność finansową. Dobrze, że znajomy polecił mi Kancelarię Ultimatum, która wyciągnęła do mnie pomocną dłoń i jeden po drugim kontrahencie windykowała. Po miesiącu wszyscy byli rozliczeni, a ja nadrobiłem straty finansowe, więc finalnie wyszedłem na prostą. Bardzo dziękuję osobom z Kancelarii Ultimatum, które zajmowały się moimi sprawami ponieważ uratowali mnie od bankructwa. POLECAM FIRMĘ

Norbert

Pracownicy w Kancelarii Ultimatum wiedzą jak pomóc i zasługują na słowa uznania za efektywność w swoich działaniach

5,0 rating
30 stycznia 2021

Z całą pewnością jeśli w przyszłości będę mieć problemy związane z odzyskaniem pieniędzy to chętnie ponownie skorzystam z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum ponieważ są najlepsi. Miła obsługa, wzorowy kontakt i 100% skuteczność w windykowaniu należności sprawia, że z największą przyjemnością polecę ich firmę każdej osobie znajdującej się w takiej sytuacji jak moja.

Ludwika

Kancelaria Ultimatum to bardzo skuteczna firma egzekwująca długi. Korzystałam z ich pomocy wiele razy i zawsze było wszystko OK.

5,0 rating
29 stycznia 2021

Gdyby ktoś szukał sprawdzonego biura windykacyjnego to śmiało można korzystać z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum. Osobiście od 5 lat lat korzystam z ich usług i zawsze mogę liczyć na fachowe wsparcie prawne i wiem, że jak zlecę panom z Kancelarii Ultimatum odzyskanie pieniędzy to zawsze otrzymam to czego oczekuję. Prawnicy z tego biura windykacyjnego są fenomenalni w działaniach i zawsze znajdą sposób na szybkie i bezproblemowe odzyskanie długu.

Ludomira z Ursynowa

Bardzo dobra kancelaria windykacyjna, która potrafi zaskoczyć skutecznością w swoich działaniach. Kancelaria Ultimatum opinie ode mnie ma pozytywną.

4,0 rating
26 stycznia 2021

Konkretna obsługa na każdym etapie postępowania windykacyjnego sprawiła, że już od samego początku wiedziałam, że nie ma dla Kancelarii Ultimatum długu którego by nie ściągnęli i nie myliłam się. Wszystko poszło sprawnie i nie było pod drodze nieprzyjemnych, nieprzewidzianych niespodzianek tzn. wiedzieli jak zabrać się do sprawy i sfinalizowali ją z pozytywnie. Cała kwota zadłużenia została zwrócona przez dłużnika i nie musiałam długo czekać na przelew od niego, więc jestem pod ogromnym wrażeniem jeśli chodzi o poczynania pracowników reprezentujących Kancelarię Ultimatum i szczerze ich polecam.

Kamila

Świetna organizacja, szybkość w działaniach, doświadczeni prawnicy – dokładnie tak bym opisał Kancelarię Ultimatum po tym co dla mnie zrobili. POLECAM TO BIURO WINDYKACYJNE.

5,0 rating
23 stycznia 2021

Firma zajęła się dosłownie wszystkim tzn. mogłem liczyć od początku współpracy na wsparcie prawne, wyręczyli mnie w kwestiach związanych z kompletacją dokumentów i finalnie najbardziej spodobało mi się to, że wstępnie Kancelaria Ultimatum powiedziała, że miesiąc potrzebują na odzyskanie długu, a pieniądze zobaczyłem na swoim rachunku bankowym już po 3 tygodniach co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem oczywiście w pozytywnym sensie tego znaczenia.

Bruno

Należy się z mojej strony dla tej firmy windykacyjnej ocena 5/5 ponieważ Kancelaria Ultimatum wykonała powierzone im zadanie skutecznie i co ważniejsze w bardzo krótkim czasie poradzili sobie z windykowaniem należności

5,0 rating
20 stycznia 2021

Dział do spraw windykowania długów dokładnie wiedział jak zabrać się do odnalezienia dłużnika i zmotywowania go do współpracy. Pracownicy z Kancelarii Ultimatum pomogli mi odzyskać moje należności finansowe co nie udało się innej firmie z którą wcześniej współpracowałam. Bardzo jestem zadowolona z efektów działań tego biura i gdy będę w przyszłości znowu potrzebowała wsparcia przy ściąganiu długu bez chwili zastanowienia ponownie zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum.

Liberata

W 2020 roku zleciłem odzyskanie długu i jestem zadowolony z ich poczynań. Kancelaria Ultimatum jest najlepsza w swojej profesji.

5,0 rating
17 stycznia 2021

Zdecydowanie najlepsze biuro windykacyjne w kraju. Widać, że zajmują się windykacją bardzo długo co przekłada się finalnie na satysfakcjonujące rezultaty ich działań. U mnie dług opiewał na kwotę 28 tysięcy złotych i po zgłoszeniu się do Kancelarii Ultimatum i przekazaniu dokumentów nie musiałem dłużej czekać niż 4-5 tygodni, a cała kwota pojawiła się na moim koncie, a dłużnik listownie przeprosił za zwłokę czasową. Skuteczność to niepodważalny atut jeśli chodzi o Kancelarię Ultimatum i dowód na to, że warto korzystać z ich usług.

Jakub z Torunia

Jestem tak bardzo wdzięczny, że bez chwili namysł daję najwyższą ocenę dla Kancelarii Ultimatum

5,0 rating
13 stycznia 2021

Kancelaria Ultimatum jest The Best. Wszystko co im zleciłem odzyskali w bardzo krótkim czasie i oprócz samej kwoty zadłużenia wyegzekwowali odsetki, więc co tu dużo mówić – spisali się bardzo dobrze i dostałem od nich jeszcze więcej niż zakładałem. Dużym plusem był bardzo dobry kontakt z pracownikami tego biura windykacyjnego ponieważ bez znaczenia w jaki dzień do nich dzwoniłem to zawsze otrzymywałem kompletną odpowiedź odnośnie tego na jakim etapie jest postępowanie mające na celu odzyskać dług.

Myślibor

Na przełomie ostatniego roku Kancelaria Ultimatum ściągnęła 40 tysięcy długu od kilka naszych kontrahentów, którzy niezbyt chętnie chcieli opłacić przeterminowane faktury

5,0 rating
8 stycznia 2021

Nigdy nie sądziłem, że takie firmy jak Kancelaria Ultimatum istnieją na świecie, a tu się okazuje że istnieją i to jeszcze w naszym kraju pomagają osobom walczącym z dłużnikami. Na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klientów ponieważ chcą pomóc zakończyć batalię związaną z odzyskaniem długu i pozwolić zleceniodawcom wrócić do normalnego życia. W naszej firmie sprawdzili się wielokrotnie doskonale tzn. nic im nie trzeba tłumaczyć tylko przekazać dokumentację związaną z zadłużeniem i wskazać dłużnika, a oni już dalej sami będą wiedzieć jak zabrać się do egzekwowania należności.

Rudolf

Już 2 razy korzystałam z usług i za każdym razem Kancelaria Ultimatum stawała na wysokości zadnia egzekwując dług od wskazanego dłużnika, dlatego gorąco polecam to biuro windykacyjne

4,0 rating
7 stycznia 2021

Pracują tutaj wspaniali ludzie, którzy są obeznani w świecie windykowania należności, mają własne zaplecze tzn. w ich biurze pracują wykwalifikowani prawnicy i wszystkie działania odbywają się bez pośredników co pozwala na szybkie działania mające na celu odzyskanie pieniędzy. Profesjonalizm idący w parze z doświadczeniem w branży sprawia, że Kancelaria Ultimatum jest godnym partnerem w biznesach i bez znaczenia na sumę pieniędzy do odzyskania zawsze chętnie zweryfikuje sprawę i podejmie się pomocy.

Aleksandra

Szczerze bardzo dziękuję panom z Kancelarii Ultimatum za pomoc przy windykowaniu należności i całego serca polecam oferowane przez nich usługi

5,0 rating
2 stycznia 2021

W dniu w którym nawiązałam współpracę z Kancelarią Ultimatum ujrzałam światełko w tunelu ponieważ inne firmy windykacyjne z którymi w przeszłości współpracowałam tylko obiecywali złote góry i zwodzili na czas, a tutaj od pierwszego dnia było zauważalne zaangażowanie. Pomogli prawnicy z tego biura windykacyjnego odzyskać zaległe należności od dłużnika z którym walczyłam od dłuższego czasu ale przed ingerencją Kancelarii Ultimatum była to walka z wiatrakami i dopiero jak Kancelaria Ultimatum wkroczyła do gry to dłużnik zdał sobie sprawę że nie ma szans i oddał całą należność co do złotówki.

Kaja

Dużym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że mają ponad dwadzieścia lat doświadczenia na rynku sprawiają tym samym to, że znają zagrywki dłużników i są w stanie przewidzieć ich ruchy

5,0 rating
5 grudnia 2020

Nie korzystałem wcześniej w życiu z usług firm windykacyjnych no, ale nadszedł ten czas kiedy pożyczyłem znajomemu pieniądze i zaczęły się komplikacje. Osoba której pożyczyłem dwadzieścia tysięcy złotych to znajomy z którym pracowałem w jednej firmie a nawet w jednym biurze wspólnie pracowaliśmy i wydawał się być wiarygodnym człowiekiem, ale do czasu. Po pożyczeniu pieniędzy zwolnił się, przeprowadził, zmienił numer telefonu i zaczął się cyrk bo ani pieniędzy nie było zwróconych ani kontaktu z owym znajomym. Zdecydowałem się powierzyć sprawę profesjonalistom z biura Kancelaria Ultimatum i dla tychże panów odzyskanie długu nie stanowiło najmniejszego problemu ponieważ 3 tygodnie po zleceniu im sprawy pieniądze pojawiły się na moim koncie za co ogromnie dziękuję.

Uradowany klient Kancelarii Ultimatum

Pomogli mi prawnicy z Kancelarii Ultimatum odzyskać pieniądze za remont domu

5,0 rating
3 grudnia 2020

Zgłosił się do naszej firmy człowiek i chciał wykonać gruntowny remont całego swojego domu, mieliśmy umowę sporządzoną w której było czarno na białym napisane, że my kupujemy materiały i wykonujemy remont a po zakończeniu prac zleceniodawca ma 2 tygodnie na rozliczenie się z nami zarówno za materiał jak i za wykonaną usługę, ale nie było tak pięknie. Niepoważne zachowanie osoby u której wykonywaliśmy remont było odczuwalne już w dniu zakończenia prac gdyż kazał się spakować jak najszybciej z pretekstem że musi wszystko pozamykać ponieważ chce wyjechać i tak zrobiliśmy co było jednoznaczne z opuszczeniem budowy. Pozostałą kwestia rozliczenia się którego nie mogliśmy wyegzekwować na własną rękę mimo umowy – dłużnik twierdził, że jest niewypłacalny i nie ma pieniędzy żeby nam zapłacić. Zleciliśmy sprawę Kancelarii Ultimatum i był to właściwy krok gdyż panowie z tego biura windykacyjnego mocno się zaangażowali już od samego początku w sprawę i wykazywali się chęcią pomocy. Sporządzili wiele pism które powędrowały do zadłużonego zleceniodawcy. Następnie Kancelaria Ultimatum sprawdziła po księgach wieczystych jaka jest rzeczywiście sytuacja zleceniodawcy i okazało się, że jest wypłacalny, ma duży majątek. Po przedstawieniu mu tychże informacji zmiękł i oddał całą kwotę. Dziękujemy Kancelarii Ultimatum za okazałą pomoc i opinia z naszej strony jest jak najbardziej pozytywna.

Firma remontowa

Kancelaria Ultimatum to pomocna firma windykacyjna w działaniach egzekwujących należności finansowe, która zasługuje na słowa pochwały i gromkie brawa

5,0 rating
1 grudnia 2020

Bardzo dobrze mi się współpracowało z osobami prowadzącymi moją sprawę. Mogę szczerze pochwalić pracowników Kancelarii Ultimatum – byli maksymalnie zaangażowani w pomoc mojej osobie. Dużym atutem było to, że nie pobrali ode mnie ani grosza za weryfikację sprawy co pozwoliło mi zaufać im już od samego początku. Wiedziałem, że jak ktoś nie bierze zaliczki tylko rozlicza się na zasadzie prowizji to jest pewny swoich działań i wie co robi. Nie myliłem się co do ich skuteczności gdyż całe zobowiązanie ściągnęli błyskawicznie gdzie dłużnik była obcokrajowcem bez stałego miejsca zamieszkania. Gdyby ktoś szukał sprawdzonego biura windykacyjnego szczerze mogę polecić Kancelarię Ultimatum, a na pewno pomoże w ściągnięciu każdej sumy pieniędzy od zadłużonej osoby.

Arek81

Dziękuję firmie windykacyjnej Kancelaria Ultimatum za sprawną pomoc w odzyskaniu pieniędzy od byłego najemcy mojego mieszkania

4,0 rating
27 listopada 2020

Sprawa windykacyjna nie należała do najłatwiejszych, ale Kancelaria Ultimatum opinie ma dobre to zdecydowałem się zlecić im odzyskanie pieniędzy za nierozliczony najem mieszkania. Najemca zalegał łącznie 12000 zł za wynajem apartamentu i garażu po czy zniknął w dosłownym znaczeniu tego słowa i nie mogłem go namierzyć. Kancelaria Ultimatum sprawdziła po księgach wieczystych co gdzie i jak po czym wysłała na jego adres stos pism ponaglających do spłaty zadłużenia i pomogło. Dzięki działaniom tego biura windykacyjnego należność została zwrócona niemalże natychmiast.

Zarządca nieruchomości z Warszawy

Rozliczyli w naszej hurtowni wszystkich kontrahentów z nieopłaconych faktur i spisali się na medal prawnicy z firmy KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
24 listopada 2020

Wysoka skuteczność i wiele lat współpracy pozwala mi zdecydowanie polecić Kancelarię Ultimatum wszystkim firmom, które męczą się z nieopłaconymi fakturami przez kontrahentów. Kancelaria Ultimatum pomogła nam odzyskać 100% środków finansowych za przeterminowane faktury i mimo, że mamy u siebie wewnętrzny dział windykacji to nie jest aż tak wyspecjalizowany jak panowie tego biura windykacyjnego. Na przełomie kilku ostatni lat prawnicy z Ultimatum tak sprawnie działali, że pomogli odzyskać faktury na łączną sumę ponad stu tysięcy złotych co uważamy za wielkie poczynanie ponieważ nasza hurtownia na własną rękę nawet w połowie nie była taka skuteczna w działaniach.

Hurtownia spożywcza z Kołobrzegu

Współpraca z Kancelarią Ultimatum to same plusy – duża oszczędność czasu i nerwów no i pewność, że dług zostanie odzyskany wraz z odsetkami karnymi za zwłokę w spłacie należności na czas

5,0 rating
20 października 2020

Dziękuję Kancelarii Ultimatum za okazałą pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Mój koszmar dzięki tej firmie windykacyjnej wreszcie się skończył. Męczyłem się z dłużnikiem od blisko od ponad roku bez jakiegokolwiek rezultatu, a Kancelaria Ultimatum poradziła sobie w parę tygodni z odzyskaniem pieniędzy. Żałuję, że wcześniej nie znałam tej firmy bo bym od razu do nich zgłosiła dłużnika.

Elwira

Brak opłaty wstępnej w Kancelarii Ultimatum był tym, co przekonało mnie do skorzystania z ich usług i była to słuszna decyzja

4,0 rating
19 października 2020

Moją sprawę prowadził Pan, który był bardzo doświadczony i pomagał mi na każdy możliwy sposób, nie unikał kontaktu ze mną i na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź, co pomogło mi zrozumieć realizowany przez nich proces windykacji. Jak tylko będę mieć kolejne problemy z dłużnikami bez chwili namysłu na pewno do nich powrócę, bo jestem w pełni zadowolona z wykonanej usługi.

Dagmara

Odzyskałam dzięki Kancelarii Ultimatum ponad 20 tysięcy złotych w miesiąc

5,0 rating
17 października 2020

Po zgłoszeniu się do biura KANCELARIA ULTIMATUM sprawa została szybko zakończona z pozytywnym dla mnie skutkiem – dług odzyskany w całości. Sama próbowałam dogadać się z dłużnikiem, ale na nic zdały się moje prośby i wysyłanie pism, a Kancelarii Ultimatum nie potrzeba było dużo czasu żeby wyegzekwować całość zobowiązania finansowego od zadłużonej osoby. Firma godna polecania.

Julita

Fachowa, rzeczowa i konkretna obsługa sprawiają, że zdecydowanie daję ocenę 5/5 gwiazdek

5,0 rating
15 października 2020

Dług odzyskany w 5 tygodni. To tak naprawdę nic przy tym ile nerwów, czasu i zdrowia straciłam gdy chciałam odzyskać sama pieniądze od mojego dłużnika. Współpraca bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Brak opłat wstępnych. Pieniądze odzyskane – to najważniejsze. Polecam Kancelarię Ultimatum.

Tamara z Świnoujścia

Szybkość i skuteczność w działaniach windykacyjnych to coś co wyróżnia Kancelarię Ultimatum. POLECAM

5,0 rating
14 października 2020

Skorzystałam z usług Kancelarii Ultimatum pierwszy raz z polecenia znajomej i nie żałuję ponieważ ludzkie podejście i nie ma u nich dodatkowych kosztów czy też ukutych opłat. Wszystko zapłacił dłużnik, a mi pozostało tylko napawać się satysfakcją z wygranego postępowania windykacyjnego. Jestem bardzo zadowolona, że powierzyłam w tym a nie innym biurze odzyskanie moich pieniędzy.

Eliza

Zaskakująco wysoka skuteczność działania. Kancelaria Ultimatum to lider na rynku windykacyjnym.

5,0 rating
11 października 2020

Polecam Kancelarię Ultimatum w 100% ponieważ oferują fachową obsługę i pomoc w uzyskaniu zamierzonego celu na każdym etapie trwania współpracy. Kontakt z prawnikami i działem ds. windykowania należności bez najmniejszych problemów. Wszystko jasno przedstawione. Sprawdzili bezpłatnie majątek dłużnika po rodzinie czy czegoś nie ukrywa, więc Kancelaria Ultimatum nie ma sobie równych – świadczą kompleksowe usługi windykacyjne, które zawsze mają swój pozytywny finał.

Dominika

Kancelaria Ultimatum to kompetentne osoby znające się na swoim zawodzie jak nikt inny. Jestem w 100% usatysfakcjonowana z współpracy.

4,0 rating
6 października 2020

Nie miałam żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw z tym biurem windykacyjnym – wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam Kancelarię Ultimatum gdyż tylko oni wykonują szeroki zakres usług i chętnie udzielają wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, porad udzielą czasem za darmo, a ich prawnicy służą pomocą przez cały okres trwania postępowania windykacyjnego.

Kornelia

Nie pobierają w Kancelarii Ultimatum żadnych opłat wstępnych za poszukiwanie majątku dłużnika oraz całej rodziny aż do 5 lat wstecz, a to mówi samo za siebie czy są wartym uwagi biurem windykacyjnym

5,0 rating
4 października 2020

Bardzo pomocna kancelaria windykacyjna. Zaangażowani w sprawę klienta od samego początku aż po sam finał. Trafiłam do nich zrezygnowana, po doświadczeniach z inną firmą. W Kancelarii Ultimatum nie pobrali pieniędzy za poszukiwanie majątku dłużnika. Dzięki ich sprawnym działaniom odzyskałam pieniądze w 3 tygodnie za co bardzo dziękuję.

Karina

Firma windykacyjna zasługująca na gromkie brawa z to co robią

5,0 rating
26 sierpnia 2020

Znana i ceniona w całym kraju Kancelaria Ultimatum jest liderem na runku windykacji i pomaga osobom w potrzebie o czym przekonałem się na własnej skórze. Zorganizowali całą procedurę mającą na celu odzyskanie pieniędzy i dążyli krok po kroku aż uzyskali zamierzony cel za co jestem bardzo wdzięczny, bo tam gdzie inne firmy windykacyjne poddawały się tam Kancelaria Ultimatum nabierała rozpędu w działaniach. Odzyskali 15 tysięcy złotych w 3 tygodnie, więc całkiem dobry wynik. POLECAM PRAWNIKÓW Z ULTIMATUM !!!

Waldemar

Profesjonalna firma windykacyjna która doskonale sobie radzi nawet z problematycznymi długami

5,0 rating
25 sierpnia 2020

Odzyskali dług 28000 zł w 5 tygodni. Nie trzeba wpłacać zaliczek ani uiszczać opłat wstępnych. Umowa jest klarowna i wszystkie punkty są uczciwie rozpisane z korzyścią dla klienta. Mają niezawodne sposoby egzekwowania należności które działają co mogę potwierdzić po mojej sprawie. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu kto męczy się z dłużnikiem. Pozdrawiam

Jarosław

Polecam Kancelarię Ultimatum za skuteczność w działaniach i fenomenalny kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy dzięki czemu można wiedzieć na jakim etapie jest postępowanie windykacyjne

5,0 rating
24 sierpnia 2020

Specjaliści ds. windykowania należności przedstawiają najkorzystniejsze wyjście z sytuacji i dążą do celu bez zbędnego owijania w bawełnę. Już od pierwszego spotkania sprawdzają dług i zadłużoną osobę wskazując najefektywniejszy tor działań który pozwoli jak najszybciej odzyskać pieniądze. W moim przypadku chodziło o dług w wysokości 60 000 zł, który bez najmniejszego problemu Kancelaria Ultimatum wyegzekwowała od dłużnika.

Robert

Droga Kancelario Ultimatum z całego serca dziękuję za zrozumienie i wytrwałość przy mojej sprawie – spisaliście się w swojej roli iście perfekcyjnie jak przystało na fachowców z prawdziwego zdarzenia

5,0 rating
23 sierpnia 2020

Sprawa nie była łatwa ponieważ dłużnik na każdym kroku kombinował na wszystkie możliwe sposoby i kłamał co powodowało, że sprawa ciągnęła się ponad 2 miesiące, ale udało się odzyskać cały dług jeszcze dodatkowo z nawiązką w postaci odsetek za zwłokę czasową związaną z późniejszym oddaniem należności czyli Kancelaria Ultimatum dała z siebie wszystko i spisali się na medal wygrywając z dłużnikiem. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM !!!

Mariusz

Pracownicy z Kancelarii Ultimatum bez wpłacania zaliczki czy też innych opłat początkowych sprawdzili czy jest sens walczyć z dłużnikiem

5,0 rating
22 sierpnia 2020

Nie musiałem wpłacać do tego biura windykacyjnego żadnych pieniędzy żeby ocenili czy gra jest warta świeczki. Okazało się, że miałem całą dokumentacje pozwalającą na egzekwowanie długu której sam zbytnio nie potrafiłem rozszyfrować. Prawnicy wszystkie dokumenty przestudiowali, wyciągnęli z nich to co było najistotniejsze i przeszli do działania. Poczekałem 2-3 tygodnie i dowiedziałem, że lada chwila dostanę pieniądze z tytułu spłacenia zadłużenia od osoby która była mi winna sporą sumę. Polecam w 100% Kancelarię Ultimatum.

Włodzimierz

Sprawa trwała 2 miesiące, ale dług został odzyskany mimo tego, że dłużnik uciekł za granicę kraju

5,0 rating
21 sierpnia 2020

Najwięcej czasu zajęło odnalezienie osoby która winna mi była pieniądze i trwało to około miesiąc czasu, ale jak już cwaniaczek był namierzony to Kancelaria Ultimatum użyła wszystkich sił żeby przyspieszyć sfinalizowanie sprawy i udało się. Niespełna miesiąc po odnalezieniu dłużnika i zasypaniu jego stosem listów z ponagleniami do zapłaty przestał walczyć i oddał na moje konto co do złotówki. Wszystko to dzięki pomocy biura Kancelaria Ultimatum, które pokazało kto tu rządzi i spisali się tak dobrze, że nie pozostaje mi nic innego jak tylko chwalić ich metodykę działań oraz chęć niesienia pomocy drugiej osobie.

Michał

Wszystko zostało załatwione przez Kancelarię Ultimatum bez zbędnego angażowania mnie w poszczególne etapy postepowania

5,0 rating
20 sierpnia 2020

Byłem na bieżąco informowany przez pracowników biura Kancelaria Ultimatum na jakim etapie jest windykacja długu, ale nie musiałem użerać się osobiście z dłużnikiem który był mi winny pieniądze. Reprezentowała moją osobę firma Ultimatum w sądzie i to dłużnik musiał się z nimi się wykłócać, a nie psuć mi nerwy, więc duży plus dla biura windykacyjnego, że odciążyli mnie od takich zdarzeń i kłótni z dłużnikiem. Oczywiście, że daje ocenę 5/5 dla Ultimatum za wszystko co dla mnie zrobili. Pozdrawiam

Witold

Szybkie w działaniach biuro windykacyjne na które można zawsze liczyć

5,0 rating
19 sierpnia 2020

U mnie Kancelaria Ultimatum zajęła się sprawą windykacyjną niezwłocznie po zgłoszeniu się do nich i przedstawieniu dokumentacji całkowicie bez opłat za weryfikację długu. Już przy analizowaniu sprawy okazało się, że wiedzą co w trawie piszczy jeśli chodzi o odzyskiwanie długów i powierzyłem im ściągnięcie pieniędzy od osoby która była mi winna sporą sumkę. Poradzili sobie z wszystkim od A do Z i nie musiałem czekać na finał sprawy zbyt długo gdyż po 3 tygodniach pieniądze zostały przez dłużnika zwrócone na moje konto. Według mnie Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma windykacyjna w kraju.

Aleksander

Kancelaria Ultimatum odzyskała 14000 zł od firmy, która nie chciała się rozliczyć z nami za towar który pobrała z naszego magazynu

5,0 rating
18 sierpnia 2020

Mieliśmy w naszej firmie niezbyt ciekawą sytuację z kontrahentem, który odebrał kilka palet zamówionych wcześniej produktów z fakturą na której widniał 14 dniowy okres zapłaty – oczywiście towar z miłą chęcią kontrahent przywłaszczył sobie, ale niezbyt był skłonny do opłacenia faktury. Próbowaliśmy sami wyegzekwować należność, ale bez skutecznie. Dopiero jak zgłosiliśmy problem Kancelarii Ultimatum to kontrahent zmiękł i zaczął rozmawiać, a nawet nie tyle co rozmawiać tylko tłumaczyć się, że to było niby nieporozumienie. Gdyby nie prawnicy z Kancelarii Ultimatum bylibyśmy dobrych kilkanaście tysięcy stratni. Dziękujemy za okazałą pomoc.

Bronisław

Mają w Kancelarii Ultimatum najlepszych prawników i wykwalifikowanych windykatorów z prawdziwego zadarzenia

5,0 rating
17 sierpnia 2020

Pomogli mi odzyskać dług i to nie mały bo chodziło o 45 tys. zł, więc było o co walczyć. Cała współpraca przebiegła bez zwłoki czasowej co uważam za ogromny wyznacznik tego, że Kancelaria Ultimatum wie co i jak zrobić żeby osiągnąć zamierzony cel. Polecam usługi oferowane przez to biuro windykacyjne i gdy zajdzie w przyszłości takowa potrzeba na pewno skorzystam ponownie z ich pomocy, która przy wcześniejszym postępowaniu okazała się być wręcz niezbędna.

Bolesław

W biurze KANCELARIA ULTIMATUM pracują zawodowcy których można bez chwili zastanowienia polecić

5,0 rating
2 lipca 2020

Skuteczni, doświadczeni, profesjonalni – tak można w 3-ech słowach opisać Kancelarię Ultimatum i śmiało można powiedzieć, że nie ma sobie równych na terenie całego kraju ponieważ Kancelaria Ultimatum to nie tych zwykłe biuro windykacyjne, ale też wykwalifikowani prawnicy świetnie władający literaturą prawa, którzy mogą sprowadzić do pionu nawet najbardziej przebiegłych dłużników i jeśli chodzi o Kancelarię Ultimatum to na swoim przykładzie a dokładnie przykładzie powierzonej im sprawy powiem, że Kancelaria Ultimatum nie ściąga długów poprzez siłę czy zbędne przepychanki tylko posila się autorskimi patentami zdobywanymi niemalże przed dwie dekady działań na rynku windykacyjnym w Polsce.

Lubomir

Rekomenduje usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum, odzyskane 25 000 złotych dokładnie w 23 dni

4,0 rating
28 czerwca 2020

Dzięki pomocy biura Kancelaria Ultimatum nie musiałem nawet czekać miesiąca na odzyskanie pieniędzy, a nawet nie trwało to 4 tygodni. Specjaliści do spraw windykowania należności z Kancelarii Ultimatum na początku wspominali, że może trwać jeden max do dwóch miesięcy, ale jak się okazało trzeba było poznać Kancelarię Ultimatum, żeby się przekonać o ich skuteczności w działaniach z dłużnikami i tym samym szybkości ściągania długów. Full professional robotę Kancelaria Ultimatum zrobiła i to za śmieszny procent od wygranej sprawy bez konieczności wpłacania pieniędzy na początku.

Miłosz

Bez chwili namysłu mogę rzec, że moja opinia o biurze KANCELARIA ULTIMATUM jest w 100% pozytywna

5,0 rating
26 czerwca 2020

Nie chciałbym ponownie mieć w przyszłości sytuacji w której będę musiał męczyć się z dłużnikiem, ale jak takowe zdarzenie nastąpi z pewnością pierwsze co zrobię to zadzwonię do Kancelarii Ultimatum – walka bez profesjonalistów w tej branży to istne piekło, a decydując się na pomoc ze strony Kancelarii Ultimatum mamy pewność, że doświadczeni ludzie zajmują się naszymi finansami wykorzystując profesjonalne metody egzekwowania długów tak jak było z Kancelarią Ultimatum dla której śmiało mogę dać ocenę na 5/5 gwiazdek.

Heronim

Kancelaria Ultimatum już od samego początku współpracy jest zwarta i gotowa do działania

5,0 rating
23 czerwca 2020

Polecam Kancelarię Ultimatum za to, że nie kazała długo czekać na efekt z ich działań gdyż 10-15 dni po przekazaniu im dokumentów dług został w pełni ściągnięty i dodam jeszcze tylko tyle, że odsetki wyegzekwowali od dłużnika co prawda trzeba było na nie poczekać jakieś 2 tygodnie, bo dłużnik nie chciał ich zapłacić, ale to Kancelaria Ultimatum się tym zajmowała, więc wystarczył że odczekałem i kilkaset dodatkowych złotych wpadło na konto za zwłokę czasową w spłacie zaległości przez dłużnika – ogólnie bardzo fajni i mili ludzie pracują w Kancelarii Ultimatum, których serdecznie pozdrawiam.

Borys

I recommend the debt collection office ULTIMATUM. He has very good contact with them. They do not want payment immediately but only the settlement occurs when the debt is recovered. They collect money from debtors very professionally and quickly.

5,0 rating
4 stycznia 2020

ULTIMATUM OFFICE from Warsaw has recovered nearly PLN 50,000 from my debtors. They have experienced lawyers in their team. I recommend 100% their debt collection office because I used their help 3 times and each time I managed to easily recover the entire amount of debt.

Robert

W KANCELARII ULTIMATUM obowiązuje brak jakichkolwiek opłat wstępnych a także nic nie biorą za poszukiwanie majątku dłużnika oraz całej rodziny aż do 5 lat wstecz gdzie żadna inna firma tego nie oferuje, a na pewno nie robi tego bez dodatkowych opłat jak to czynią w Ultimatum

4,0 rating
4 stycznia 2020

Dzięki pomocy biura KANCELARIA ULTIMATUM udało się odzyskać pieniądze od 2 firm na przełomie 3 i 4 kwartału ubiegłego roku. Nie wiem czy ktoś inny potrafiłby to rozwiązać tak problematyczną i patową sytuacje, a ja sama szczerze wątpiłam w powodzenie, ale widać, że dla tego biura nie ma rzeczy niemożliwych.

Andżela

Specjaliści z biura KANCELARIA ULTIMATUM udzielają porad swoim klientom za darmo bez znaczenia na ilość zadawanych im pytań

5,0 rating
4 stycznia 2020

Fachowa obsługa i pełen profesjonalizm – KANCELARIA ULTIMATUM ma dokładnie to na czym mi zależało. Dodatkowo świetny jest z nimi kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Pomogli mi już wielokrotnie w ściąganiu długów i zawsze radzili sobie świetnie nawet w tych bardziej problematycznych sytuacjach.

Wawrzyniec

Prawnicy z KANCELARII ULTIMATUM chętnie udzielają wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie co uważam za duży atut, bo np. mi zależało żeby maksymalnie dużo wiedzieć na temat przeprowadzanego postępowania

5,0 rating
4 stycznia 2020

W 100% polecam KANCELARIĘ ULTIMATUM i z całego serca dziękuję za profesjonalną a także fachową obsługę przy windykowaniu dłużnika. Odzyskane zostało w miesiąc czasu 23 000 złotych + odsetki, więc jestem zadowolony.

Hipolit

Polecam KANCELARIĘ ULTIMATUM ponieważ wykonują szeroki zakres usług w imieniu klienta co powoduje, że proces odzyskiwania długu jest przeprowadzany w maksymalnie przyspieszonym tempie

4,0 rating
4 stycznia 2020

Duży plus dla KANCELARII ULTIMATUM za to, że nie musiałem od razu nic płacić tylko dopiero jak odzyskali cały dług to wyszła bardzo niska kwotowo prowizja do uiszczenia dla ich biura. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z ich pomocy jak powtórzy się sytuacja z tym, że ktoś nie chce oddać mi pieniędzy. POLECAM

Hilary

Naprawdę robią w KANCELARII ULTIMATUM dobrą robotę i można to zauważyć już po pierwszym kontakcie z ich pracownikami

5,0 rating
9 grudnia 2019

Gorąco polecam biuro KANCELARIA ULTIMATUM – jest to najlepsza firma odzyskująca zaległości od klientów w całym kraju i potwierdzi to każdy człowiek i każda firma, że nie ma lepszych specjalistów od ściągania pieniędzy niż specjaliści z ULTIMATUM. Dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiliście !!!!!

Wioletta

KANCELARIA ULTIMATUM pobiera tylko i wyłącznie opłatę dopiero po ściągnięciu długu a nie biorą nawet grosza za zweryfikowanie sprawy czyli można udać się do nich bez pieniędzy, a i tak nam pomogą

5,0 rating
9 grudnia 2019

Wiele razy korzystałem z pomocy KANCELARII ULTIMATUM i bardzo dobrze układała mi się współpraca ponieważ mają silne zaplecze prawne, wyszukane metody ściągania pieniędzy od dłużników no i najważniejsze – działają na rynku od 15 lat co mówi samo za siebie czy są skuteczni 🙂

Kornel

Bardzo jasne zasady współpracy ma KANCELARIA ULTIMATUM już od samego początku odzyskiwania długu – umożliwia to przyspieszenie procesu związanego z odzyskaniem długu

5,0 rating
9 grudnia 2019

W branży dochodzenia należności finansowych klarowne warunki współpracy takie jak są w KANCELARII ULTIMATUM to kluczowy aspekt pozwalający na zrozumienie w jakiej jest się sytuacji i jak najskuteczniej można zadziałać żeby szybko zwrócono środki finansowe.

Leon

U mnie było zero opłat przedpłatowych czyli nic na wstępie nie musiałam wpłacać – jest to ogromny plus przy tego typu usługach, bo nie każdy ma środki finansowe będąc oszukanym przez dłużnika

5,0 rating
9 grudnia 2019

Jeśli wystąpią problemy to KANCELARIA ULTIMATUM będzie szukać KW niezbędnych informacji, aby udowodnić faktyczny stan rzeczy – mają bardzo zaawansowane metody weryfikacji zadłużonych osób.

Zdzisława

Komornicy pracujący dla biura KANCELARIA ULTIMATUM są niesamowici i stają na wysokości zadania żeby rozliczyć delikwenta któremu nie było spieszno z rozliczeniem się na czas

5,0 rating
9 grudnia 2019

Już trzeci przypadek rozstrzygnięty w niespełna miesiąc czasu przez KANCELARIĘ ULTIMATUM potwierdza fakt, iż znają się na swym fachu najlepiej z wszystkich dostępnych w całym kraju biur windykacyjnych. POZDRAWIAM !!!

Demetriusz

KANCELARIA ULTIMATUM nie pobiera jakichkolwiek opłat wstępnych co pozwala bez ponoszenia kosztów zweryfikować sprawę i szanse odzyskania pieniędzy

5,0 rating
9 grudnia 2019

Czasami udzielają porad za darmo, a osobom, które współpracują z nimi systematycznie nawet doradzają bez dodatkowych opłat. Rekomenduję w 100% ich usługi każdemu kto szuka pomocy w kwestiach odzyskania kasy od dłużnika.

Franciszek

Polecam KANCELARIĘ ULTIMATUM ponieważ wykonują szeroki zakres usług i można wszystko załatwić w jednym miejscu u sprawdzonych prawników co pozwala zaoszczędzić czas i nerwy

5,0 rating
9 grudnia 2019

Specjaliści windykacyjni z KANCELARII ULTIMATUM chętnie udzielają wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie co jest niepodważalnym atutem w tej branży.

Ilona

KANCELARIA ULTIMATUM nigdy nie miała żadnych niespodzianek w radzeniu sobie z dłużnikami

5,0 rating
9 grudnia 2019

Solidna firma windykacyjna, która w jak najlepszym porządku radzi sobie z sprawami związanymi z odzyskaniem długu – robią prawnicy zawsze wszystko co się da żeby przyspieszyć proces windykowania należności. POLECAM

Arnold

Biuro KANCELARIA ULTIMATUM świadczące usługi na bardzo wysokim poziomie już wielokrotnie mi pomogło w uporaniu się z dłużnikami

5,0 rating
9 grudnia 2019

Kompetentni pracownicy reprezentujący KANCELARIĘ ULTIMATUM znają swój zawód od podszewki i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Potrafią zrozumieć drugą osobę co jest bardzo cenne przy tego typu usługach.

Aureli

Osobiście mogę z czystym sumieniem mogę polecić Panów z biura KANCELARIA ULTIMATUM za zaangażowanie w moją sprawę przez prawników z tej firmy

5,0 rating
9 grudnia 2019

Jestem bardzo zadowalany z usług jakie świadczy KANCELARIA ULTIMATUM i w moim przypadku sprawdziła się super gdyż błyskawicznie odzyskali 25000 zł z co dziękuję.

Augustyn

Z czyystym sumieniem osoobiście w 100%% mogę polecić każdemuu BIURRO WINDYKACYJNE KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
25 października 2019

Barrdzo przyjjemna attmosfera, częsty kontakt ze stroony windykatorów zz tej firmy i bieżące przekazzywanie informacji to jest to co doceeniam, aa nie brakkowało tych asspektów w KANCELARII ULTIMATUM 🙂 🙂 🙂

Roksana

Suuuuuper skuteczna jest KANCELARIA ULTIMATUM opinie maa taakie dobrze,, że nie sposób przzejść obok niej obbojętnie

5,0 rating
25 października 2019

Dzięki współpracy z kancelarią Ultimatum odzyskała naszaa hurtownia pieniądze i to nie małe stąd opinia poozytywna się należy Panoom z tego biura – szybko wręęcz błyskawicznie zadziałali, skutecznie a przeede wszystkim profesjonalnie podchodzą do sweego fachu.

Hurtownia metalurgiczna

Daaała Kancelaria Ultimatum taki ppopiss możliwości, że dłużnik uciekkał w podskokach po odaniu długu

5,0 rating
25 października 2019

Z całkowiitą pewnością mogę polecić Kancelarię Ultimatum, gdyyż jest to naaaajlepsza firma windykacyjna o niezwykłej skutecznośsci swoich działań. Możnna na nich liiczyć o każddej prze dniaa i nocy!!!!!!!!!!!!!!!!

Aksel

Eekspresowo odzyskali pieniędze jak przystałło na fachowców z branżyy windykacji

5,0 rating
25 października 2019

Cennię sobie w Kancelarii Ultimatum faachową obsługę, raportowanie na każdyym kroku i nadzór nad sprawami windykacyjnymi jakkie im zleciłem przez kompetentnych dooradców. Baaaaardzo dobrzze okiełznali dłużnika.

Dymitriusz

Kancelaria Ultimatum opinie jaakich nigdzzie indziej nie znajddziecię

5,0 rating
25 października 2019

Mająąc na uwadzę dotychhczasową współpracę gwarantujęę zaddowolenie i ręczę za biuro Kancelaria Ultimatum – mają wyysokie kompetencje, sąą rzetelni i mająą profesjonalne podejście do klienótw.

Mechanik

Baaaaaaaaardzo udana współpraca!!!!!!!! i to na kaażdym etpaie KANCELARIA ULTIMATUM górą!!!!!!!!!!

5,0 rating
25 października 2019

Kancelaria Ultimatum świaadczy bardzo dobree dla mojej firmy usługi windykacji należności. Odzzyskali kupppę kasy i jestem im megaśnie wdzięcznaaa.

Klaudyna

Dzięękuję bogu i zdecydooowanie polecam tę kancelarię, bo sąą niezasstapienii w bojuu

5,0 rating
25 października 2019

Wykazzali się maksymalnąą skutecznością w działaaniach i prawdziwym professjonalizmem przy sprawie zwiąazanej z odzzysakniem pieniędzyy za wynnajem mieszkaania gdzie wynajmujjący nie chciał oddać pieniedzy za czzynsz.

Salwiusz

Skorzyystalam z pomocy w Kancelarii Ultimatum i nie zawiodłaam się ani trochę – geniuszee!!!!!!!!!!

5,0 rating
25 października 2019

Kilkuukrotnie w ostatnich 2-3 laatach korzystałam z drobnych porad prawwnych w Kancelarii Ultimatum zawsze bez zarzutu z profesjonalnym podejściem sobbie z wszystkim radzilii. POLECAM

Eulalia

Na przyyszłość już będę wieedział gdzie mam się zgłosić w spprawie oddzyskania kasiorki

4,0 rating
25 października 2019

Dziękuuję bardzo za pomoc Panom reeprezentującyym centruum odzyskującee długi o nazwie Kancelaria Ultimatum z caałego serduchaa i polecam wszystkim ich działania 🙂

Albrecht

Żaałuję, że wcześniej nie trafiłam nie trafiłam na biuro Kancelaria Ultimatum, bo beez zbędnyych neróów miałabym pieniądze

5,0 rating
25 października 2019

Pieniiądze wywalczone od dłuużnika bez żadnych prooblemów. Zajęli się wszystkiiim tak jak powinni to zrobić – kasa wróciła na konnto w przeciągu miesiąca czasu!!!!!! Reweelacja

Albina

Ptakowski Arkadiusz

5,0 rating
4 września 2019

Irena S, Krzysiek Bastrzyk i Tomek Marusik to ta sama osoba – Arkadiusz Ptakowski który jest moim dłużnikiem – przeciwko niemu jest kilkadziesiąt postępowań sądowych, został przez nich upubliczniony i już nie moze oszukiwać więcej ludzi na pozyczkolandia.pl, kokos, etc. Nawet komórki i pralki na raty już śmieciu nie weźmiesz!!Jako jedyni dobrali mus isię do skóry i chwycili za jaja, a teraz nic nie moze zrobić to troluje pod różnymi nikami kopiuj/wklej. Mam nadziję, że za to też Cie pozwą. Wystarczy wejsc na ich strone i w zakładce dłużnicy wpisać Ptakowski – wyskoczy mase rzeczy na temat tego złodzieja, do tego jest na ponad 100 portalach.Proszę sie do nich zgłaszać jeżeli kogoś Ptakowski oszukał na portalu pożyczkowym, pożycza kwoty od 2 tys do kilkudziesięciu oraz zgłaszać sprawe do prokuratury i na policje bo to już jest działalnośc przestępcza. To człowiek ze wsi Zelice – każdy tam wie że od małego kradł na potęge, a teraz żyje kosztem innych.Sprawy p-ko niemu prowadzi prokuratura w Pile, tam sie proszę zgłaszać gdyż pokrzywdzonych jest dziesiątki i oszukuje kolejne osoby bądz na portalach ale też prywatnie. Sprawy zgłaszać do MSW – choć na życzenie podam jego pesel zeby było łatwiej dochodzić przez sad. Dodam jeszcze,że on jest bezrobotny, nie pracuje nigdzie jak znajdzie prace to maksymalnie na tydzień i się na nim wyznają i nie ma z czego spłącać bo jest goły i wesoły – obecnie wyrabia sobie żółte papiery, żeby za czubka go uznali i nie musiał spłacać długów.

Ptakowski

Rekomenduję usługi tej kancelarii windykacyjnej jeśli chce ktoś odzyskać szybko i pewnie swoje pieniądze

5,0 rating
30 czerwca 2019

Dla naszej spółki budowlanej liczy się efekt i dostajemy go od kancelarii Ultimatum jeszcze z nawiązką w postaci rekompensat od zadłużonych firm za zwlokę czasową w spłacie długów. Pracownicy wyszkoleni i uprzejmi. O każdej porze dnia i nocy można na nich liczyć stąd Kancelaria Ultimatum ode mnie będzie miała zawsze 5 gwiazdek.

Firma budowlana

I recommend Ultimatum

5,0 rating
30 czerwca 2019

They always provide explanations in a relaxed atmosphere, the most important thing is that they slowly and carefully explain, understandably for the layman in debt collection matters, and this is quite important with a lot of professionalism, which is why I can recommend this company and its employee Rafał to any interested person.

Eric

Niezwykle skuteczne biuro windykacyjne Kancelaria Ultimatum to najlepsza firma ściągająca długi w całej Polsce

5,0 rating
30 czerwca 2019

Bardzo skuteczna i profesjonalna kancelaria z Warszawy odzyskująca długi od firm i osób prywatnych w całym kraju. Szybka pomoc eksperta windykacyjnego w każdej dziedzinie prawa krajowego jak i zagranicznego. Pomogli mi już nie jeden raz!!!

Malwina

Muszę pochwalić tą firmę gdyż tylko Kancelaria Ultimatum jako jedyna poradziła sobie z dłużnikiem, który był strasznie wredny i problematyczny

5,0 rating
29 czerwca 2019

Korzystała nasza firma 4 razy z usług Kancelarii windykacyjnej Ultimatum i nigdy nie było problemów, wręcz przeciwnie – załatwiali zawsze wszystkie sprawy w parę tygodni włącznie z kompletacją dokumentów.

Mirela

Financial partners in our company

5,0 rating
28 czerwca 2019

Conversations with Ultimatum from Warsaw went smoothly, matter-of-factly and, most importantly, satisfactorily, therefore I recommend this debt collection office to all those who are not determined.

Elizabeth

Całe postępowanie, dzięki Kancelarii Ultimatum przebiegło bardzo pozytywnie i po myśli

5,0 rating
28 czerwca 2019

Nie miałam środków finansowych na radce prawnego, a wszystkie inne firmy windykacyjne żądały dużo pieniędzy za zajęcie się sprawą i po prostu nie było mnie stać, ale znalazłam kancelarię Ultimatum, która bez zaliczki zajęła się sprawą i finalnie wyciągnęła od dłużnika cały dług z procentami.

Donata

W kancelarii Ultimatum mają pojęcie o prawie, windykacji, a także o psychologii związanej z odzyskiwaniem długów jak i na samych w sobie dłużnikach

4,0 rating
27 czerwca 2019

Profesjonalne i rzeczowe podejście do wszystkich spraw windykacyjnych bez jakiegokolwiek lania wody czy gdybania – po prostu wykładają kawę na stół i mówią jak sprawa wygląda. Szybkość dziania i dobry kontakt to ich na pewno największe ich plusy tylko mógłby być większy parking pod ich biurem.

Julita

Personally, I recommend the Ultimatum company to other people who need help in matters of debt

5,0 rating
27 czerwca 2019

Professional contact with an employee of the company Ultimatum allowed me to trust this company and I do not regret it. I received answers to all questions with extensive comments on issues that I did not understand. Financial scammers do not have the smallest opportunities with this Law Office.

George

Bardzo dziękuje panom za odzyskanie pieniędzy od bardzo, ale to bardzo nieuczciwego dłużnika, który okazał się kombinatorem jakich mało

5,0 rating
27 czerwca 2019

Osobiście sprawdziłam kancelarię Ultimatum na własnej skórze i muszę przyznać, że odzyskanie długu z nimi to naprawdę nic nadzwyczajnego tzn. oni sporo robią za klienta – Ja stałam tylko i przyglądałam się całemu tokowi wydarzeń, a na koniec patrzę, że środki finanse wróciły na moje konto. Dziękuję BARDZO !!!!!

Erazma

Nigdy kancelaria Ultimatum nie bierze zaliczek, a to świadczy o pewności i częstych zwycięstwach jak i było w moich przypadku

5,0 rating
26 czerwca 2019

Fachowe podejście do każdego klienta bez znaczenia na wielkość długu jaki mają do ściągnięcia. Efektywna i sprawna windykacja należności o jakiej marzy wielu z nas jeśli ma się dłużnika. Szczerze polecam z całego serca to biuro windykacyjne.

Hiacynta

The entire amount recovered. No problems. Same particulars!

5,0 rating
26 czerwca 2019

In Ultimatum I was 3 times and I have to admit that there was a very factual conversation with a representative of the company, specific and specialist. Final result = the entire amount recovered.

Howard

Wszelakie rozmowy przebiegły bardzo zadowalająco i w finale wywalczyli całą kwotę jaką był mi winien dłużnik

5,0 rating
25 czerwca 2019

Godnie reprezentowali mnie w sądzie i załatwiali wszystkie formalności jeśli chodzi o dłużnika i zaległe rozliczenia. Można rzec, że Ja się czasem tylko podpisywałam pod dokumentami, a tak to sami wyciągnęli mnie z tego bagna bez większego mojego udziału.

Drogomir

Wzorowy kontakt jest z kancelarią Ultimatum, rozbudowana oferta windykacyjna, sprawdzona procedura postępowania z dłużnikami – to coś czego oczekuje każdy klient od dobrego biura odzyskującego długi

5,0 rating
25 czerwca 2019

Znaleźli w 8 dni dłużnika, gdzie ja szukałam drania ponad rok i bez większego skutku, ale widać oni mają swoje (działające na dłużników) sposoby, dzięki którym praca szybciej się odbywa i jest bardziej skuteczna. Polecam ich maksymalnie jak tylko można za to co dla mnie zrobili.

Beatrycze

They help us in the company to deal with debtors

5,0 rating
25 czerwca 2019

Pure pleasure if we talk about cooperation with Ultimatum, we have the best opinions about them because they saved a lot of money in our company. Thank you

Doris

Stwierdzam jednoznacznie, że nie ma lepszego drugiego takiego biura windykacyjnego jak firma Ultimatum i to w całym kraju

5,0 rating
24 czerwca 2019

Ogromna przyjemność jeśli mówimy o współpracy z Kancelarią Ultimatum i opinie mamy o nich jak najlepsze gdyż uratowali w naszej firmie mnóstwo środków finansowych. Genialne rozwiązania prawne, które motywują najbardziej wrednych dłużników.

Łazarz

Polecam firmę Ultimatum i bardzo im dziękuję

5,0 rating
23 czerwca 2019

Jeśli chodzi o mnie to będę polecał tą firmę do końca moich dni i o jeden dzień dłużej, uzyskałem pomoc, profesjonalną obsługę, a za ich prace zapłaciłem dopiero gdy miałam pieniądze w kieszeni. Solidna firma!!!

Laurencjusz

Opinia pozytywna o kancelarii Ultimatum – ściągnęli bardzo szybko dług

5,0 rating
22 czerwca 2019

Przypuszczałem że takie znane i cenione firmy jak Kancelaria Ultimatum odzyskują duże pieniądze, więc wstydziłem się prosić o odzyskanie moich 4 tys. zł, ale gdy się odważyłem okazało się, że było warto, bo odzyskując od nieuczciwego dłużnika mogłem zainwestować w moją nową restaurację. Super współpraca na bardzo korzystnych warunkach.

Felicjan

Dzięki kancelarii Ultimatum pieniądze (dług) został odzyskany w pełni

5,0 rating
21 czerwca 2019

U mnie było tak, że dwie sprawy im dałam i dwie wygrali tzn. jedna bez sądu sprawa natomiast w drugim postępowaniu reprezentowali mnie w sądzie z pozytywnym efektem – pokazali na co ich stać, a finalnie pobrali kilka procent od wygranej sprawy, których w ogóle nie odczułam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i jak będzie sytuacja znowu się powtarzała na pewno tylko i wyłącznie z ich usług skorzystam.

Michalina

Fachowy kontakt z pracownikami z kancelarii Ultimatum pozwolił mi zaufać tej firmie i jestem bardzo usatysfakcjonowana z przebiegu całego odzyskiwania długu przy ich pomocy

5,0 rating
21 czerwca 2019

W Kancelarii Ultimatum byłam cztery razy i muszę powiedzieć jednoznacznie, że była to bardzo profesjonalna rozmowa z przedstawicielem ich firmy – konkretna i specjalistyczna dyskusja pomogła wykaraskać mnie z tego bagna w które wpakowała mnie zadłużona osoba. Rezultat końcowy taki, że wszystkie pieniądze udało się odzyskać. Dziękuję

Aneta

Fachowe podejście nawet do tych najtrudniejszych spraw – odzyskali 12 000 zł w 2 miesiące

5,0 rating
20 czerwca 2019

W moim przypadku najdłużej trwało odnalezienie nieszczęsnego dłużnika +/- 3 tygodnie potem poszło jak po maśle – dłużnik poszedł na ugodę po serii pism z Ultimatum i środki finansowe trafiły do mnie na konto. Polecam kancelarię Ultimatum 🙂

Miron

Jestem bardzo zadowolona z usług jakie świadczy biuro windykacyjne KANCELARIA ULTIMATUM

5,0 rating
19 czerwca 2019

Każdy wie doskonale, ze w biurze windykacyjnym Ultimatum posiadają dużą przewagę adekwatnie do innych firm odzyskujących długi. Pozytywna opinia z mojej strony i w 100% polecam ich innowacyjne techniki windykowania dłużników.

Agnieszka

W kancelarii Ultimatum mają rewelacyjne relacje z sądami oraz innymi instytucjami w naszym kraju, a to fundament do sprawnego odzyskiwania długów

5,0 rating
18 czerwca 2019

Walczyłem z dłużnikiem od roku i totalnie żadnego efektu – krótko mówiąc nie oddał nam dłużnik ani jednej złotówki i dopiero jak weszła do akcji Kancelaria Ultimatum i wysłali mu stos pism to dopiero okazało się skuteczne i sam z siebie zmiękł, finalnie bardzo szybko zapytał na jakie konto zwrócić środki finansowe, które mi zalegał.

Waldemar

Odzyskali w Kancelarii Ultimatum dług w 2 miesiące, gdzie inne firmy mówiły rok najkrócej, dlatego dostają ode mnie plusa

4,0 rating
17 czerwca 2019

Kancelaria Ultimatum zna się na rzeczy jak żadna inna firma w całym kraju i co ważniejsze to fakt, iż pomagają bez opłat wstępnych każdej poszkodowanej osobie czy też firmie, która ma zadłużoną osobę na liście swoich dłuż. Polecam

Klarysa

Bardzo solidna firma windykacyjna świadcząca usługi w całym kraju

5,0 rating
16 czerwca 2019

Wypróbowałem firmę Ultimatum gdyż najzwyczajniej w świecie nie miałem nic do stracenia, a bardzo zależało mi na odzyskaniu w szybkim czasie środków finansowych i muszę powiedzieć, że nie zawiodłem się na nich ponieważ Panowie z Ultimatum bez żadnych opłat początkowych totalnie wszystko mi wytłumaczyli i opisali przebieg całego postępowania windykacyjnego. Finalnie odzyskali łącznie 22 tys. złotych w 3 miesiące.

Agapit

Wzorowa współpraca z kancelarią Ultimatum na każdym etapie postępowania windykacyjnego

5,0 rating
16 czerwca 2019

Jestem w pełni usatysfakcjonowany z tego jaką wiedzą władają pracownicy biura Kancelaria Ultimatum , którzy mają potężny bagaż doświadczeń z zakresu windykacji. Pomogli w mojej firmie odzyskać środki finansowe za zaległe (nieopłacone) faktury od kontrahentów i na pewno będę z kancelarią Ultimatum dalej współpracował, bo nie wiadomo co i kiedy odwali kontrahentom, że będą nas chcieli ponownie oszukać na nie małą sumę pieniędzy.

Emanuel

Kancelaria Ultimatum bardzo szybo ściągnęła dług i to z odsetkami, które musiał uregulować dłużnik

5,0 rating
15 czerwca 2019

Kiedy inne firmy windykacyjne mówiły, że się nie da albo robiły coś przez rok bez żadnego efektu to adekwatnie do tego rodzaju biur windykacyjnych Kancelaria Ultimatum jest wyjątkiem ponieważ konkretnie podeszła do tematu ściągnięcia należności nie tracąc zarówno naszego jak i swojego czasu – skutecznie wywalczyli w Ultimatum wszystko co dłużnik mi zalegał, a sporo tego było, bo finalnie Panowie z Ultimatum odzyskali kilkadziesiąt tysięcy złotych od osoby prywatnej.

Zdzisława

Bardzo szybko odzyskane pieniądze w 100%

5,0 rating
14 czerwca 2019

Profesjonalnie obsługują firmy, spółki krajowe i zagraniczne oraz osoby indywidualne dając to czego klient sobie życzy czyli fachowe doradztwo i efektywność w jednym. Dziękuję za pomoc !!!!!!

Ismena

Szybko odzyskują długi jak przystało na zawodowców z prawdziwego zdarzenia

5,0 rating
13 czerwca 2019

Mają w małym paluszku literaturę prawa windykacyjnego i nie hamują się od wykorzystywania nabytej przez lata wiedzy przy osiąganiu zamierzonych celów. Odzyskiwali w 2,5 miesiąca 45 tys. zł od dłużnika, który ukrywał się za granicami kraju. POLECAM 🙂

Matylda

Ode mnie dostają 5 gwiazdek i tym, którzy są niezdecydowani co do podjęcia współpracy z kancelarią Ultimatum to osobiście z całego serca rekomenduję ich usługi windykacyjne

5,0 rating
12 czerwca 2019

Niezwykle szybko obsługują bieżące sprawy windykacyjne i zawsze można na szybko skontaktować się z nimi i skonsultować konkretny temat związany z zadłużeniem i to bez żadnej dodatkowej opłaty. Bardzo pomocni ludzie, których gorąco polecam do odzyskania tym większych jak i mniejszych długów.

Alma

Świetna komunikacja z klientem to standard w Kancelarii Ultimatum

4,0 rating
11 czerwca 2019

Konsultacje prawne z firmą Ultimatum przebiegały bardzo sprawnie, fachowo i co najważniejsze satysfakcjonująco dla mojego portfela, dlatego wszystkim w pełni nie zdecydowanym rekomenduję właśnie ich usługi. POLECAM !!!!!!!!!!

Leon

Odzyskali dług w 3 tygodnie

5,0 rating
29 kwietnia 2019

Jestem bardzo zadowolony z działań jakie przeprowadziło biuro windykacyjne.

Karol

Polecam

5,0 rating
28 kwietnia 2019

Osobiście miałam zaszczyt korzystać trzy razy z usługi Kancelarii Ultimatum i moja opinia o tejże firmie windykacyjnej jest pozytywna.

Oliwia

Polecam

5,0 rating
27 kwietnia 2019

Bezpłatnie powiedzieli w tym biurze jak uporać się z dłużnikiem i efekt był niemalże natychmiastowy ponieważ wystarczyło dwa miesiące, a pieniądze z pomocą Kancelarii Ultimatum zostały wyciągnięte od dłużnika.

Florian

Polecam

4,0 rating
26 kwietnia 2019

Znają się na robocie! Znaleźli dłużnika w 2 tygodnie, a nam nie udawało się to przez rok czasu, więc przestrzał możliwości adekwatnie do przeciętnego Kowalskiego olbrzymi.

Longina

Polecam

5,0 rating
22 kwietnia 2019

Kancelaria Ultimatum porady udzieliła zupełnie za free, więc ogromy plus za chęć w działaniach windykacyjnych ze ich strony stąd nie mogę dać im gorszej oceny jak 5 gwiazdek.

Zadowolony klient

Polecam

5,0 rating
20 kwietnia 2019

Wręczyłem im mnóstwo spraw w przeciągu ostatnich 3 lat i z każdą sobie poradzili perfekcyjnie – kwestia czasu. Polecam ich usługi.

Antoni

Polecam

5,0 rating
30 marca 2019

Jasne zasady proponuje Kancelaria Ultimatum już od pierwszego kontaktu, więc opinia wędruje w 100% pozytywna. Polecam tą firmę osobom indywidualnym oraz przedsiębiorcom.

Izolda

Polecam

5,0 rating
28 marca 2019

Kompletnie bez zaliczek jest w kancelarii Ultimatum dla każdej firmy, gdzie inne biura windykacyjne tylko pieniądze pobierają od samego startu na dzień dobry po kilka tysięcy, a Ultimatum nic.

Cezaria

Polecam

5,0 rating
18 marca 2019

Kancelaria ULTIMATUM przeszła sprawdzian możliwości jaki im zaserwowałam najlepiej jak to tylko możliwe. Nie można im nic zarzucić – to profesjonaliści z krwi i kości.

Marlena

Polecam

5,0 rating
16 marca 2019

Byłem trochę niecierpliwy jeśli chodzi o darmową weryfikacje sprawy jak i samego dłużnika, ale jest ona znacznie lepsza niż płatna w firmach konkurencyjnych – wiem z doświadczenia i mogę polecić działania biura Ultimatum.

Miłosława

Polecam

5,0 rating
13 marca 2019

Działają sprawnie i efektywnie odzyskują długi, a nie tylko prawią kazania jak inne firmy windykacyjne – Kancelaria Ultimatum zawsze górą!

Janina

Polecam

5,0 rating
5 marca 2019

Kancelaria Ultimatum majątek dłużnika znalazła w około tydzień czasu, a cały dług odzyskali w niespełna miesiąc.

Hieronim

Polecam

5,0 rating
3 marca 2019

Specjaliści z tego biura zaproponowali rozwiązanie i po postępowaniu windykacyjnym śmiało mogę rzec, że jestem w pełni zadowolony z świadczonych przez Ultimatum usług, nie mam żadnych zastrzeżeń. Super współpraca!

Wisław

Polecam

5,0 rating
25 lutego 2019

Polecam usługi świadczone przez biuro ściągające pieniądze od dłużników ponieważ pomogli mi już kilka razy i zawsze było lepiej niż planowaliśmy, więc ogromne brawa dla Ultimatum się należą.

Ulryk

Polecam

5,0 rating
21 lutego 2019

3 sprawy z oszustami, którym nie spieszyło się oddać pieniędzy obyły się bez ingerencji sądu, więc zyskaliśmy sporo czasu i zaoszczędziliśmy nerwów, dzięki pomocy Kancelarii Ultimatum.

Bogusz

Polecam

5,0 rating
19 lutego 2019

Korzystałam z usług biura windykacyjnego Ultimatum 3 razy i obyło się bez sądu – zawsze odpowiednio i adekwatnie do powagi sprawy potrafili zmotywować dłużnika.

Sandra

Polecam

5,0 rating
16 lutego 2019

W kancelarii Ultimatum prowizja z tego co sprawdzałam w 2019 roku to była najatrakcyjniejsza na rynku, więc zaryzykowałam (wcześniej nie znałam tej firmy) i nie żałuje w ani 1%. POLECAM.

Fryderyka

Polecam

5,0 rating
13 stycznia 2019

Biorą mały procent w kancelarii Ultimatum i to tylko od wygranej sprawy – super się spisali przy mojej sprawie, naprawdę sumiennie podchodzą do każdej sprawy.

Linda

Polecam

5,0 rating
11 stycznia 2019

Kancelaria Ultimatum sporządziła specjalnie dla mnie umowę indywidualną i dogadaliśmy się, a po sfinalizowaniu wszystkich etapów postępowania windykacyjnego nie mam żadnych uwag. Dziękuję

Nestor

Polecam

5,0 rating
8 stycznia 2019

Znakomity kontakt jest z Kancelarią Ultimatum i dbają o wszelkie szczegóły związane długami swoich klientów. Duży plus dla nich za to!

Berenika

Polecam

5,0 rating
2 stycznia 2019

Doskonale znają się na tym co czynią w Kancelarii Ultimatum i można to dostrzec to po głosach zadowolonych klientów z całej Polski za co należą się im ukłony.

Artur

Polecam

5,0 rating
28 grudnia 2018

Owa firma to nic innego jak solidni i kompetentni pracownicy znający się na swoim zawodzie. Wielki plus za znajomość aktualnego prawa windykacyjnego.

Mirka

opinia o kancelaria ultimatum

5,0 rating
21 grudnia 2018

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Filip

Polecam

5,0 rating
5 grudnia 2018

Firmowy adwokat w Kancelarii Ultimatum na pewno pomoże każdej osobie w rozwiązaniu problemu, wszystko Wam wyjaśnią tak jak w moim przypadku. Brak zaliczek to dodatkowy atut. Moja opinia jak najbardziej pozytywna.

Grzegorz

Polecam

5,0 rating
21 listopada 2018

Dziękuje panom za odzyskanie moich pieniędzy. Już straciłam nadzieję, że to kiedykolwiek się uda. Panowie są bardzo skuteczni i mimo tego, że były mąż uchylał się od wszystkich obowiązków to udało się w końcu wyegzekwować od niego zobowiązania.

Edyta

Polecam

5,0 rating
19 października 2018

UWAGA Firma jest Super!!!! Bez opłat wstępnych!!!!! Trzeba było poczekać na sprawę ale było warto !!!!!!!!!!!!! Nie ma opłat wstępnych jak u innych nie wyłudzają jak inni na dzień dobry po 10k, pieniądze od ludzi i nic nie robią. Bat na złodziej i oszustów!!!!! Nie dziwne ze maja takie pozytywne opinie i negatywne od dłużników a wszyscy na raz w jednym czasie są zadowoleni. Fajne filmy: https://www.youtube.com/watch?v=i5-wZa1S-uo https://rutube.ru/video/f0f2f28685e2d2ff43e9b272e881c881/, https://rutube.ru/video/f0f2f28685e2d2ff43e9b272e881c881/,https://vimeo.com/285651547

Mizogi Dewi

Polecam

5,0 rating
15 października 2018

Meine Schulden wurden nach fast zwei Jahren zurückgezahlt, als der Schuldner nach Erledigung der Anordnung durch das polnische Gericht und der Klausel über Deutschland vom Gericht eine Vorladung erhielt. Er wollte nicht gütlich zahlen und musste die Kosten tragen. Nach einem Kredit, einem Dummkopf zur Bank, nicht zu mir, meidet mich jetzt auf der Straße wie ein Feuer, um es öffentlich zu machen, und es steht immer noch in den Registern. Cooles Unternehmen.

Heinrich F

Polecam

5,0 rating
1 września 2018

Polecam. Korzystała nasza firma 3 razy z usług Kancelarii Ultimatum i zawsze było wszystko w jak najlepszym porządku.

Mironex

Polecam

5,0 rating
29 sierpnia 2018

I thought that the matter of recovering my money would last shorter, and that it would be simpler. It turned out, however, that the bailiff was needed after the court. Fortunately, they have a bailiff like a bull terrier, arranged for amen. The amount was small, however, they accepted it for all happiness. I am grateful to them.

Jonas & Jane

Polecam

5,0 rating
28 sierpnia 2018

J’ai appelé pour dire comment résoudre le problème, ils ne l’ont pas payé, ils ont même dit à l’avenir comment ils allaient et comment faire pour que la transaction soit valide.

Seagal

Polecam

4,0 rating
27 lipca 2018

Moja przygoda z firmą Kancelaria Ultimatum opinie zaczęła się przeszło 10 lat temu i od tamtej pory owa firma windykacyjna wspiera nas swoimi działaniami prawnymi. Nasza spółka już teraz żyje z uśmiechem na twarzy wiedząc, że żaden oszust finansowy nie jest w stanie nam zaszkodzić. Polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim niezdecydowanych osobom chociażby dlatego, że nie pobiera zaliczek, opłat wstępnych czy inaczej zwąc startowych jak to inni maja w zwyczaj a później nic nie robią, albo markują działania z dłużnikiem. Poleciłem ich również znajomemu i ściągnęli dla niego umowę pożyczki – ustną !!!!!!! gdzie inni nie chcieli się w ogóle podjąć.

Henryk z Grudziądza

Polecam

5,0 rating
25 czerwca 2018

Korzystałam z usług firmy KANCELARIA ULTIMATUM co prawda tylko 1 raz, ale mogę jednoznacznie stwierdzić, że zatrudniają uczciwych prawników z kulturalnym podejściem do interesantów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Nie patrzą na wielkość długu tylko na pierwszym miejscu stawiają na pomoc drugiej osobie. W Kancelarii Ultimatum prawnicy to najlepsi fachowcy w swoim fachu jakich możemy spotkać w całym kraju, którzy mają najlepsze opinie wśród elity prawniczej obsługującej największe firmy w kraju.

Janina z Olsztyna

Polecam

5,0 rating
23 maja 2018

Zaczęła się przygoda z Ultimatum od bezpłatnej porady prawnej, a skończyło się na odnalezieniu długo poszukiwanego dłużnika i finalnie odzyskali ludzie z tegoż biura windykacyjnego dług w 100% za co jestem bardzo wdzięczny!

Kandyd

Polecam

5,0 rating
19 maja 2018

Pracownicy w Kancelarii ULTIMATUM udzielili mi bez żadnej opłaty profesjonalną poradę prawną związaną z windykacją należności stąd ode mnie dostają 5 gwiazdek. Dziękuję i pozdrawiam.

Eligiusz

Polecam

5,0 rating
7 kwietnia 2018

Dużo mieliśmy kontrahentów, którzy spóźniali się z opłacaniem za towar, a dokładnie mięso, ale jak Kancelaria Ultimatum zaopiekowała się naszym zakładem to nie ma przypadków zadłużeń jak wcześniej, po prostu czuwają nad tym żeby żaden krętacz nie chciał nas wykorzystać.

Zakład mięsny

Polecam

5,0 rating
1 kwietnia 2018

Dzięki specjalistom windykacyjnym z biura kancelarii Ultimatum całe zaległe wynagrodzenie zostało uiszczone na moje konto od pracodawcy sknerusa, który chciał oszukać mnie na 5 tysięcy złotych. Dzięki wielkie Panowie!

Achilles

Polecam

5,0 rating
17 marca 2018

Dzięki szybkiej interwencji firmy odzyskującej pieniądze, która nosi miano Kancelaria Ultimatum zobowiązanie finansowe zostało odzyskane z ogromnym powodzeniem.

Zarządca nieruchomości

Polecam

5,0 rating
15 marca 2018

Całe postępowanie windykacyjne przebiegło w 100% pozytywni i z racji tego, że nie mam żadnych zastrzeżeń to w pełni rekomenduję usługi tego biura odzyskiwania należności finansowych.

Antonia

opinie o kancelaria ultimatum

5,0 rating
12 marca 2018

Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna. Srodki odzyskane w 7- em dni!!!Panowie sie spisali nie mam wiedzu jak to robia ale rozumiem to ich tajemnica.

Józef

Polecam

5,0 rating
11 lutego 2018

Odzyskało biuro Ultimatum moje pieniądze za nie zwróconą kaucje od właściciela mieszkania, które wynajmowała – 4 tysiące bym straciła gdyby nie ich pomoc.

Koleta

Polecam

5,0 rating
8 lutego 2018

Kancelaria Ultimatum błyskawicznie osiągnęła zamierzony cel związany z odzyskaniem naszych pieniędzy. POLECAM TO BIURO.

Malwina

Polecam

5,0 rating
5 stycznia 2018

Z porażająco wybitnie zadowalającym efektem finał naszego postępowania windykacyjnego, dzięki Kancelarii ULTIMATUM zakończył się sukcesem. Nasza firma wróciła na właściwy tor za sprawą pomocy tego właśnie otóż biura ściągającego długi.

Firma remontowa

Polecam

5,0 rating
3 stycznia 2018

Dzięki pomocy kancelarii Ultimatum zostałam wyciągnięta z tarapatów finansowych, których przysporzył mi dłużnik. Polecam specjalistów z Ultimatum.

Bogumiła

Polecam

5,0 rating
13 grudnia 2017

Wszystkie sprawy i formalności prawne osobiście mnie przerażają. Na szczęście Kancelaria Ultimatum wszystko mi wytłumaczyła, zajęła się moją sprawą… i to ze skutkiem pozytywnym! Polecam! 🙂

Seyfriedbbk

Polecam

5,0 rating
8 grudnia 2017

Spłacone w 12 dni, zero opłat wstępnych, profesjonalnie. Polecam – opinia pozytywna

Kiszonka

Polecam

5,0 rating
4 grudnia 2017

Dobry wybór jak ktoś ma problemy z niespłaconą kasą – nie wiem jak inni ale mi pomogli bo straciłam nadziej e poi 8 latach walki z dłużnikiem który ociekł do Holandii i myślał ze go nic nie dosięgnie a tu proszę niespodzianka!!! Kancelaria Ultimatum – spoko , ale czasem odbierajcie telefony.

Kurczaki PHU

Polecam

5,0 rating
22 listopada 2017

Nie mam zastrzeżeń, kasa ściągnięta, spoko.

Gienio

Polecam

5,0 rating
5 listopada 2017

Dziękuje Panu Potazińskiemu, Cegiełce i Jarockiemu za pomoc w odzyskaniu należności. Mają adresy na Marszałkowiej 100/102 oraz na Złotej 59.

Gabriel

Polecam

5,0 rating
19 października 2017

Spłacone wszystko w dwa tygodnie! Kancelaria Ultimatum – opinia pozytywna.

Lilia

Polecam

5,0 rating
6 października 2017

Wytłumaczyli mi wszystko, zajęli się papierologią, dłużnikiem jak i całą sprawą w sądzie, więc czego można chcieć więcej od Ulitmatum – spisali się na medal.

Bronisław Wu

Polecam

5,0 rating
14 września 2017

Zakończona w kilka dni od przekazania, teściowa nie chciała oddać kasy przez lata ale oni nawet diabłu nie popuscili. Wystarczy poczytać opinie o nich : https://www.sciaganie-dlugow.pl/kancelaria-ultimatum-opinie-i-recenzje-o-firmie/ https://www.kancelaria-ultimatum.pl/kancelaria-ultimatum-opinie/ https://www.facebook.com/pages/category/Lawyer—Law-Firm/Kancelaria-Ultimatum-1700482846849672/ https://www.windykacja-polska.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum-warszawa/ http://www.kancelariaultimatum.pl/opinie-o-kancelarii-ultimatum/ i wszystko jasne jacy są skuteczni, bez opłat wstępnych.

dionizos

Polecam

5,0 rating
2 września 2017

Sprawa załatwiona 2 kwartał- nie było łatwo bo przepisał wszystko na rodzinę kilka lat wstecz ale jakoś nie poddali się, mają dobrego detektywa.

Derffg

Polecam

5,0 rating
24 sierpnia 2017

Pomogli mi niejednokrotnie. Ogromna wiedza i chęć pomocy. Atrakcyjne warunki, stały kontakt. Polecam !

Montgomery

Polecam

5,0 rating
12 sierpnia 2017

Polecam z całego serca kancelaria ultimatum, nie pobrali kasy za przyjecie i prowadzenie sprawy, dłużnik spłacił zaraz po otrzymaniu pisma…

Gretkowska A

Polecam

5,0 rating
8 sierpnia 2017

Oceniam ich na 5-tkę , nie ma opłat wstępnych jak inni biorą po kilka tys. i nic nie robią, tutaj za darmo sprawdzenie dłużnika przez jakimkolwiek działaniem. Bez opłat wstępnych, prowizja po sukcesie.Złotej 59, Warszawa, po wcześniejszym umówieniu.

Michał

Polecam

5,0 rating
24 lipca 2017

Kancelaria Ultimatum świadcząca usługi na bardzo wysokim poziomie pomaga osobom z całego kraju bez zaliczek, więc wielki plus.

Mirek

Polecam

5,0 rating
17 czerwca 2017

Jeśli chodzi o windykację długów szczerze polecam udać się do Ultimatum, jeśli macie problem, z którym nie potraficie sobie sami poradzić. Firma godna zaufania.

Budowlana FHU Reber

Polecam

5,0 rating
26 maja 2017

Dziękuję za fachową pomoc i poradę! Pozdrawiam!

Fryderyk Gluch

Polecam

5,0 rating
22 maja 2017

Bez opłat wstępnych, prowizja po sukcesie. Mają adresy na Marszałkowiej 100/102 oraz na Złotej 59. Wcześniej trzeba się umówić.

Miodzio K

Polecam

5,0 rating
19 maja 2017

Znaleźli cwaniaka – ukrywał się od roku ale namierzony został i na razie raty – obaczymy jak się skończy.

Piotr

Polecam

5,0 rating
24 marca 2017

Nie ma opłat wstępnych jak u innych nawet po 10 tys. zł za sprawę jak utopił mój znajomy przez jakąś firmę z Wrocławia. Sami sobie znaleźli dane dłużnika po samym peselu, bo tak się ukrył, że nawet adresy pozmieniał. Jak otrzymał pismo to przeżył niezły szok, że go namierzyli. Również sprawdzili bezpłatnie majątek dłużnika po rodzinie czy czegoś nie zachomikował. Kompetentni pracownicy znający się na swoim zawodzie. Żadnych niespodzianek przy załatwianiu spraw, wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam, ponieważ wykonują szeroki zakres usług i chętnie udzielają także wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie, porad udzielą czasem za darmo. Brak jakichkolwiek opłat wstępnych i za poszukiwanie majątku dłużnika oraz całej rodziny aż do 5 lat wstecz – nic nie pobrali, a poprzedni chcieli tylko za tą usługę 3 tys. zł i za proces dodatkowe 12, sprawa trwała ponad 2 lata, ale odzyskałem prawie całość, jeszcze zostały odsetki, komornika mają niesamowitego, jeździ do dłużnika, a oni mu znajdują majątek dłużnika. W razie, gdy są problemy to poszukają po KW – w ciągu jednej doby. Inna sprawę załatwili w dwa miesiące też zero opłat wstępnych – inni chcą po kilka tys. za nic a tu wszystko od efektu. Również jak się z nimi pogada to pokryją koszty sądowe w 50%. Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest jak najbardziej pozytywna.

Wacek

Polecam

5,0 rating
28 lutego 2017

ATTENTION The company is super !!!! No pre-payments. !!!!! You had to wait for the case but it was worth it! There are no preliminary fees like others, they do not fool like the rest of the day after 10k, money from people and they do nothing. Bat for a thief and cheats !!!!! It is not surprising that they have such positive opinions and negative opinions from debtors and everyone is happy at the same time. Cool videos: https://www.youtube.com/watch?v=i5-wZa1S-uo https://rutube.ru/video/f0f2f28685e2d2ff43e9b272e881c881/, https://rutube.ru/video/f0f2f28685e2d2ff43e9b272e881c881/,https: //vimeo.com/285651547

Candice

Polecam

5,0 rating
4 lutego 2017

Chciałam podziękować za przeprowadzenie sprawnie sprawy sadowej i odzyskanie alimentów.Były mąż pracowała na czarno i dobrze się ukrywał, sprawa trwała ponad 3 lata, jednak się nie poddali.Kontakt z Kancelaria Ultimatum trochę utrudniony.Brawo!

adsl

Sprawa za usługi budowlane

5,0 rating
27 grudnia 2016

Kancelaria Ultimatum to najwiarygodniejsze i najskuteczniejsza firma windykacyjna w kraju.

Karol

Polecam

5,0 rating
15 grudnia 2016

Chętnie udzielają pomocy. Profesjonalne podejście do klienta.

Stolik

Polecam

5,0 rating
6 listopada 2016

Polecam! Moja opinia o Kancelarii Ultimatum jest lepsza, niż najlepsza – znam ich przeszło 3 lata.

Iwanowsk

Polecam

5,0 rating
11 października 2016

Kancelaria Ultimatum – polecam och z całego serca, jak nie macie na wpis to jak pogadacie pokryją za was większą część opłaty komornicze również, dłużnicy maja przeje….e bo namierza ich po samym peselu.

Katarzyna Wis

Polecam

5,0 rating
8 października 2016

Oczywiście polecam jak inni – nie ma to jak kasa na urodziny o odzyskane 80% Opinia o Kancelarii Ultimatum pozytywna.

San PEter

Polecam

5,0 rating
28 września 2016

Pomimo ze musiałam zapłacić za sprawę to i tak odzyskali od dłużnika z odsetkami – pożyczka na wiele lat ale dogadali się z nim żeby nie czekać.

Milena D

Polecam

5,0 rating
15 września 2016

Nie są może super kulturalni, ale to windykacja, więc nie wymagajmy dyplomacji, a skuteczności, tego im nie brakuje. Sprawa ciągnęła się 3 – y lata, ale nie poddali się, po wyjawieniu majątku znaleźli działkę przepisaną na rodzinę, na szczęście udało się zrobić zabezpieczenie. W przeciwieństwie do innych wywiązali się ze wszystkich swoich obietnic. Kontakt jest dobry, ale trzeba się streszczać nie lubią, chyba jak im się za dużo gada, duże zainteresowanie klientem i szczera chęć pomocy, ale są wyczuleni na atak – chyba skrzywienie zawodowe. Polecam jak ktoś ma problemy z zatorami płatniczymi lub pożyczył i dłużnik znikał. Polecam Kancelarie Ultimatum.

Monika Poraj

Polecam

5,0 rating
8 sierpnia 2016

Korzystałem z usług paru firm windykacyjnych i mam porównanie. Dłużnik był z Poznania, nieuchwytny.Po 30 dniach wszystko odzyskane.

Mortal

Polecam

5,0 rating
27 lipca 2016

Ich działania i sposób załatwiania spraw jest zawsze frontem do klienta bez znaczenia na wielkość sprawy windykacyjnej. Ocena nie inaczej jak 5 gwiazdek.

Xiaomi

Polecam

5,0 rating
3 lipca 2016

Opinia o kancelarii ultimatum jak zwykle pozytywna, kolejny klient nie zapłacił, ściągnięte aż się kurzyło.

Marek

Polecam

5,0 rating
26 czerwca 2016

Zespół złożony z samych profesjonalistów. Odznaczają się doświadczeniem, które jest bardzo ważne w tym zawodzie. Kancelaria Ultimatum pomaga wyjść nawet z beznadziejnej sytuacji 🙂

Rapacki

Polecam

5,0 rating
23 czerwca 2016

Usługi na wysokim poziomie. Podejście do klienta bardzo atrakcyjne i interesujące . Jestem bardzo zadowolona skorzystania z kancelarii ultimatum.

Grazyna Gdansk

Polecam

5,0 rating
19 maja 2016

Dłużnik spod Konina a ja z drugiego końca – nie stanowiło to dla nich problemu, jakoś nakłonili go prawnie do spłaty całości – polecam!!

Mrowka wyscigowka

Polecam

5,0 rating
18 kwietnia 2016

Pożyczysz przyjacielowi – odda Ci wróg mówi stare porzekadło- w moim wypadku sprawdziło się w 100%, ale teraz wzięli się za niego i 80 % oddał.

Matolek z Sandomierza

Polecam

5,0 rating
3 kwietnia 2016

Wszystko OK.

Kowalski

Polecam

5,0 rating
15 marca 2016

Czegóż chcieć więcej – spoko ceny i obsługa.

Jorecz FER

Polecam

5,0 rating
12 marca 2016

Bardzo rzeczowa i profesjonalna kancelaria. Trafiłam na nią stosunkowo niedawno, niemniej pomogli mi już w 3 sprawach – we wszystkich ze skutkiem pozytywnym 🙂 Będę wracać!

Danuta Rin

Polecam

5,0 rating
6 lutego 2016

Z czystym sumieniem polecam tą kancelarię. Profesjonalne podejście do każdego klienta. Pracownicy mili, uprzejmi, z uśmiechem na twarzy. Sprawa załatwiona w miarę możliwości szybko i skutecznie. Polecam.

BArtek445

Polecam

5,0 rating
5 stycznia 2016

Straciłem nadzieje ze nie zapłaci za robotę, ale musiałem i tak czekać prawie 1 rok, Polecam Kancelarie.

Kiepura

Polecam

4,0 rating
3 stycznia 2016

Gewerba z niemiec nie mieli się czego czepić tylko ze coś zostało źle zrobione, ale h…e nie przewidzieli ze ich wpiszą, matolki j…e. spoko Loko.

Konrad Murarz

Polecam

5,0 rating
25 kwietnia 2015

Sprawa związana ze spłata za kogoś kredytu, nie mam zastrzeżeń, sprawa jeszcze w trakcie ale połowa spłacona. Prowizja chyba dość niska?

Motocykl

Polecam

5,0 rating
22 kwietnia 2015

Doskonała obsługa klienta. Na dodatek pełen profesjonalizm. Życzę wszystkim potrzebującym takich adwokatów!

KOGUT

Polecam

5,0 rating
20 kwietnia 2015

Bez najmniejszego problemu w razie gdy są problemy to poszukaj po Księdze Wieczystej dłużnika – efekt taki, że w ciągu jednej doby mogą więcej zdziałać, niż inne firmy w rok.

Edmund

Polecam

5,0 rating
18 kwietnia 2015

Serwis OK, sprawa zakończona z sukcesem w 14 dni.

Kocisko

Polecam

5,0 rating
14 kwietnia 2015

Niestety nie obyło się bez komornika ale Kancelaria Ultimatum spisał się na medal, szczególnie Pan kierbedź, kasa odzyskana w niecały miesiąc, a wydawało się ta pożyczka będzie spidana na straty.

Rzym at Home

Polecam

5,0 rating
11 kwietnia 2015

5’tka za wparcie! Podziękowania i pozdrowienia dla całej kancelarii! 🙂

Kurna Chata

Polecam

5,0 rating
8 kwietnia 2015

Warto skorzystać – na razie sprawa w toku ale Kancelaria Ultimatum spisała się, odzyskane 1/3.

Mlotek Dziadek

Polecam

4,0 rating
7 kwietnia 2015

Sprawę ode mnie Kancelaria Ultimatum przyjęła około rok temu i do tej pory po przygodach w sądzie i z komornikiem odzyskali ponad 70%.

Gregory Peck

Polecam

5,0 rating
5 kwietnia 2015

Ściągnięte wszytko do dna. Biuro na Złotej 59 w Złotych Tarasach, lepiej się umówić przez maila.

Magda

Polecam

5,0 rating
2 kwietnia 2015

Jedną ze spraw zleciłam Panu Kierbedź około dwa i pól roku wstecz, i to była sprawa alimentacyjna po komorniku, gdzie dłużnik się ukrywał po przepisywał wszystko na rodzinę, inni chcieli na wstępie za przyjęcie 10 tys., oni nic nie wzięli, przeprowadzili cały proces w sadzie o wyjawienie majątku po egzekucji i znaleźli mojego byłego i doprowadzili ze wziął kredyt – tam, gdzie go polecili, bo nikt mu nie chciał dać i mnie spłacił. Sprawa była mega trudna i wymagająca wiele pracy i doświadczenia. Mam porównanie gdzie poprzednio dałam sprawę do innej agencji to za sama wizytę u dłużnika krzyknęli 3 tys. zaliczki i nic nie zrobili a tu moja sprawa naprawdę wymagała sporo pracy. Teraz dałam im sprawę na szczęście drobniejsza na około 20 tys. i też się okazało ze nie ma problemu z przyjęciem i prowadzeniem, pomimo że nawet nie znam adresu dłużnika.

Zofia Lokińska

Polecam

5,0 rating
30 kwietnia 2014

Nie ma zaliczek jak to inni biorą po parę tysięcy i nic nie robią tylko ciągną kasę od ludzi, tu nic – za sukces płatność, Opinia pozytywna.

Kot w dupach

Polecam

5,0 rating
28 kwietnia 2014

Nie wiem jak ale dali rade po 3-ech latach boju, Ultimatum i możesz być spokojny.

Kotlet

Polecam

5,0 rating
27 kwietnia 2014

Kasa odzyskana w 80% po miesiącu, gdzie sam się męczyłem kurna prawie 3 lata, dłużnik spierdzielał na druga stronę ulicy jak mnie zobaczył.

Kolno Nowe

Polecam

5,0 rating
26 kwietnia 2014

Muszę wszystkim powiedzieć, że opinia o kancelarii Ultimatum z mojej strony jest bardzo wysoka ponieważ nie pobrali żadnych opłat wstępnych. Pozdrawiam.

Amadeusz K

Polecam

5,0 rating
23 kwietnia 2014

Pragnę podziękować Kancelarii Ultimatum na szybkie i owocne działania, Pan Protaziński i Keirbedź super się wywiązał z pracy na moją rzecz. POLECAM!

Ewa Te

Polecam

5,0 rating
16 kwietnia 2014

Nie mam zastrzeżeń. Odzyskane w 14 dni.

Mateusz De

Polecam

5,0 rating
13 kwietnia 2014

Wszystko w jak najlepszym porządku od zlecenia do odzyskania, kontakt świetny, odpowiedzieli nawet na upierdliwe pytania. Pan Kierbedź niesamowity pies gończy!!

HWDD

Polecam

5,0 rating
7 kwietnia 2014

Po wzięciu pożyczki i zatowarowaniu sklepu powiedział że jednak to nie dla niego interes i uciekł zostawiając mnie z długami. Dobrze, że napotkałem Kancelarię Ultimatum, która pomogła mi uporać się z długiem. Polecam.

Józefek

Polecam

5,0 rating
3 kwietnia 2014

Dłużnik to mój były mąż nie chciał płacić pomimo wyroku, ich detektyw znalazł majątek i ściągnął bez żadnych opłat wstępnych.

Martyna Wojciechowska

Polecam

5,0 rating
1 kwietnia 2014

Dłużnik to mój wujek z miejscowości obok ale pożyczył kutafon i nie oddał przez 3 lata, dopiero jak się za niego wzięli to zaczął płacić w ratach, mi pomogli , spoko.

Jadzika na nartach

Polecam

5,0 rating
27 września 2013

Pan Kierbedź całość zadłużenia odzyskał, dłużnik spier… w skarpetach.

Ghost

Polecam

5,0 rating
21 sierpnia 2013

Znają się na rzeczy, dlatego POLECAM – dodam tylko, że wykonują szeroki zakres usług związanych z prawem i windykacją. Pozdrawiam.

Korneliusz

Polecam

5,0 rating
29 czerwca 2013

Nie ma opłat wstępnych- chyba tak należy wybierać firmy, nie to co inni gdzie na dzień dobry po kilka tys.Pomoga.

Musztarda

Polecam

5,0 rating
25 maja 2013

Wziąłem ich z polecenia gdyż z usług korzystał mój znajomy, który prowadzi firmę transportową i odzyskali w jego imieniu parę znacznych faktur za usługę w kraju i za granicą. Ja prowadzę biznes związany z reklamą i mam paru cwaniaków którzy zalegali już znacznie po terminie prawie dwa lata a wiec by się niedługo przedawniło. Po pierwsze nie tak jak moja poprzednia agencja brała kasę na początku za działania, nie wzięli nic za przyjęcie, analizę, sprawdzenie, etc. Po około 14 dniach wpisaniu w rejestr, wystawieniu na sprzedaż, pokryli znaczą część wpisu sądowego!!!!!! Do sadu nie musiałem się w ogóle stawiać, wszystko trwało około 3 miesięcy.Komornika mają bardzo skutecznego – nie spotkałem się z takim działaniem w terenie.Reasumując 90% zostało odzyskane i sprawy w toku.

Logistics

Polecam

5,0 rating
26 kwietnia 2013

Mój dłużnik się migał kilka lat była umowa tylko słowna ,pomimo tego sprawę przyjęli i nie wiem jak się dobrali do cwaniaczka. Na razie ponad polowa odzyskana.

Gustaw Morcinek

Polecam

4,0 rating
16 kwietnia 2013

No proszę da się, nie pomogli inni oni tak, Opinia o kancelarii ultimatum pozytywna.

Kos JAn23

Polecam

5,0 rating
14 marca 2013

Panie Mieduszewski nie wie Pan jak bardzo się namęczyć trzeba było żeby ustalić gdzie cwelu jesteś ze swoja kochanka ale teraz dobiorą ci się do tyłka.

Pikon

Polecam

5,0 rating
5 lutego 2013

Dziad jeden mnie oszukał na OLX ale przyjęli tą sprawę. Spłacone w 14 dni.

Danuta

Polecam

5,0 rating
2 stycznia 2013

W końcu jako jedyna firma w Warszawie wzięła się za poszukiwanie majątku dłużnika, aż do skutku i to zaowocowało. Podziwiam!

KArtofla

Polecam

5,0 rating
23 grudnia 2012

Nie ma opłat wstępnych, prowizja niska, koszty do zwrotu, są skuteczni.

TWYGT

Polecam

5,0 rating
12 grudnia 2012

W Ultimatum porad udzielą czasem za darmo przy weryfikacji sprawy, co wg mnie pozytywnie o nich świadczy jako o firmie windykacyjnej.

Kisielka

Polecam

5,0 rating
22 listopada 2012

Wszystko OK tak jak być powinno, POLECAM!! Potwierdzam pozytywne opinie.

Chrzan PHU

Polecam

5,0 rating
21 listopada 2012

Polecam, fachowa obsługa i pomoc na każdym etapie trwania współpracy. Kontakt bez większych problemów. Wszystko jasno przedstawione, współpraca na otwartych kartach. Dziwie się ludziom, którzy narzekają że coś tam, coś tam. To moja już trzecia z rzędu sprawa powierzona Kancelarii Ultimatum, mam nadzieję że zakończy się pozytywnie tak jak dwie poprzednie.

Opinia o Kancelaria Ultimatum

Polecam

5,0 rating
18 listopada 2012

Profesjonalnie, szybko, bezproblemowo. Warto się do nich zgłosić.

Biedrowski Wacław

Polecam

5,0 rating
30 października 2012

W dzisiejszych czasach wiele firm niestety boryka się z zatorami płatniczymi. Dlatego dobrze jest móc skorzystać z fachowej pomocy takiej jak w Kancelarii Ultimatum.

Śródka Monikk

Polecam

5,0 rating
14 października 2012

Kancelaria ULTIMATUM ekstra, szybko pomogli odzyskać mi stracone pieniądze w jednej firmie o której brak slow. Miła i pomocna obsługa. ludzie na poziomie szybko i bez bieganiny żadnej mi to załatwiono jeszcze raz polecam.

PIŁA PAWEŁ

Polecam

5,0 rating
1 września 2012

Od początku wiedziałam, że można im zaufać. Załatwili sprawę jak najporządniej, z niewielką ilością formalności. Zajęli się praktycznie wszystkim. Chętnie polecam.

Kutwa

Polecam

5,0 rating
18 lipca 2012

W tej firmie obowiązuje bezwzględny brak jakichkolwiek opłat początkowych. Dla mnie to był ogromny atut przy wyborze firmy ściągającej długi stąd ocena Kancelarii Ultimatum 5/5.

Wajhe Fred

Polecam

5,0 rating
16 marca 2012

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Kancelarią Pana Kierbedzia. .Pełen profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzonej sprawie, a co najważniejsze duża skuteczność w działaniu.

Jon Fred

Polecam

5,0 rating
7 stycznia 2012

Nie mam zastrzeżeń dług odzyskany w 4 miesiące, bez nakazu nie obyło się ale z sukcesem 😛

Maniek Wol

Polecam

5,0 rating
16 sierpnia 2011

Perfekcyjna współpraca na europejskim poziomie. Naprawdę mało jest takich firm w kraju.

Antonio

Polecam

5,0 rating
14 lipca 2011

Nowoczesna i znająca się na prawie windykacyjnym firma przede wszystkim dla ludzi potrzebujących pomocy. Dłużnika potrafią znaleźć już w kilka dni. Polecam

Sprzedaż dywanów

Polecam

5,0 rating
11 czerwca 2011

Wszystko odzyskane w niecały tydzień, POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bob Dylan

Polecam

5,0 rating
10 czerwca 2011

Gorąco polecam niezdecydowanym, którzy szukają sprawdzonej firmy windykacyjnej.

Opinia Pozytywna

Polecam

5,0 rating
7 maja 2011

Tragicznie długo męczyłem się z dłużnikiem – prawie od dwóch lat i szczerze mówiąc strasznie żałuję, że wcześniej do Ultimatum nie trafiłem.

Klaudiusz

Polecam

5,0 rating
6 kwietnia 2011

Wszystko odzyskane z procentami, nie obyło się bez problemu ale spisali się znakomicie. Polecam Kancelaria Ultimatum – opinia pozytywna.

Henryk Hoist

Polecam

5,0 rating
5 lutego 2011

Umowa ustna , Solidna firma. Wszystko przeprowadzone fachowo i profesjonalnie. pełen profesjonalizm.

Klient z Lublina

Polecam

5,0 rating
3 lutego 2011

Wszystko OK , Polecam, Kancelaria spisała się wyśmienicie.

Widelek

Polecam

5,0 rating
2 stycznia 2011

Opinia o kancelarii ultimatum zasłużony pozytyw- bezpłatnie pomogli docapić dłużnika.

dfdef

Polecam

4,0 rating
27 grudnia 2010

Polecam! Profesjonalnie dobierane narzędzia do walczenia z dłużnikami.

Eugeniusz

Polecam

5,0 rating
24 listopada 2010

Kontakt mailowy i telefoniczny praktycznie codziennie, więc dla mnie ogromny plus dla Ultimatum za to że dbają o komunikacje z klientem na tak wysokim poziomie.

Olek Jer

Polecam

5,0 rating
22 listopada 2010

Polecam firmę windykacyjną Ultimatum z czystym sumieniem. Ode mnie nic nie wzięli za zweryfikowanie sprawy, ani jednej złotówki.

errrt33w

Polecam

5,0 rating
21 października 2010

Jedną sprawę w mojej firmie załatwili w dwa miesiące i tez zero opłat wstępnych jak u opiniujących poprzedników.

Waza

Polecam

5,0 rating
19 października 2010

Dłużnik spłacony- Kancelaria Ultimatum – dzięki.

Dzierlatka

Polecam

5,0 rating
17 września 2010

Szczerze dziękuję Wam za pomoc w odzyskaniu pieniędzy za alimenty, które były od zawsze zasądzone a w ogóle nigdy nie płacone. Od kiedy Ultimatum zaczęło działać to ojciec dziecka sam wysyła pieniążki.

Stolik nocny

Polecam

5,0 rating
11 września 2010

W moim przypadku sprawa załatwiona ekspresowo, choć nie obyło się bez przygód z nieszczęsnym dłużnikiem. Pozdrawiam

Mac Donals

Polecam

5,0 rating
20 lipca 2010

Mój wieloletni koszmar wreszcie się skończył, dzięki Panom z Ultimatum, którzy poprowadzili mnie i pomogli wyjść z opresji finansowych odnajdując dłużnika.

Gerard kot

Polecam

5,0 rating
18 kwietnia 2010

Są pomocni w Kancelarii Ultimatum i bardzo chętnie udzielają także wyczerpujących odpowiedzi na każde zadane pytanie. Dałabym 6 gwiazdek. Polecam

Kutergon Mlawa

Polecam

5,0 rating
12 lutego 2010

Wszystko przebiegło po mojej myśli, więc polecam każdemu firmę Ultimatum z Warszawy – to lider na rynku windykacyjnym w całym kraju.

Widel hu

Polecam

5,0 rating
5 stycznia 2010

Absolutnie żadnych przykrych niespodzianek przy załatwianiu spraw, kompletnie wszystko w jak najlepszym porządku jeśli chodzi o tą firmę. Jest wszystko ok.

XXrebus332

Polecam

5,0 rating
30 lipca 2009

Firma godna polecenia na rynku krajowym jak i europejskim. Pozdrawiam przemiłych Panów.

Wojtek

Polecam

5,0 rating
28 czerwca 2009

W Kancelarii Ultimatum nigdy nie ma opłat początkowych, a sama prowizja na tle konkurencji niska, wręcz znikoma. Polecam i na pewno wrócę jak będzie taka potrzeba.

Orest

Polecam

5,0 rating
26 czerwca 2009

Windykacja ekstremalna. Sprawdzone i zaakceptowane przez moją osobę ich metodyka działań.

Dionizy

Polecam

5,0 rating
23 maja 2009

Spisali się na medal – pieniądze odzyskane, a dłużnikowi sąd dowalił odsetki karne za zwłokę czasową w spłacie zobowiązań finansowych. DZIĘKUJĘ ULTIMATUM

Edgar

Polecam

5,0 rating
22 maja 2009

W firmie Ultimatum wiem że prowadzą sprawy p-ko Getback i nawet nieźle im z tym idzie, do tej pory wszyscy co korzystali włącznie ze mną zadowoleni.

Maxymilian

Polecam

5,0 rating
20 kwietnia 2009

Usługi jak najbardziej do polecenia!

Kieslowski

Polecam

5,0 rating
19 kwietnia 2009

Konkurencyjne firmy adekwatnie do Kancelarii Ultimatum chcą po kilka tysięcy złotych za nic, a tu wszystko od efektu. Polecam

Wincent Gogh

Polecam

5,0 rating
17 kwietnia 2009

Ekspresowe tempo egzekwowania długów. Jedyna firma windykacyjna, która w mych oczach ma pozytywną opinię. Polecam

Tycjan

Polecam

5,0 rating
16 marca 2009

Mojego dłużnika szukałem na własną rękę ponad dwa lata, wszystko poukrywał i poprzepisywał, a oni znaleźli jego i jego pieniądze w około 2 tygodnie, więc polecam – super firma.

Radio gaga

Polecam

5,0 rating
6 marca 2009

Jeżeli chodzi o kwestie windykacyjne związane z dłużnikiem to w ciągu 3 miesięcy wszystko zostało odzyskane przez Ultimatum. Polecam

Kołek

Polecam

5,0 rating
4 lutego 2009

Jestem pewny, że nikt inny nie zająłby się moją sprawą tak profesjonalnie i skutecznie jak Kancelaria Ultimatum.

Jaromir

Polecam

5,0 rating
3 lutego 2009

Bardzo dziękuję Kancelario Ultimatum za to co dla mnie, dla mojej rodziny i firmy zrobiliście. Będę waszym dłużnikiem!

nemo 223

Polecam

5,0 rating
1 stycznia 2009

Korzystałem 4 razy i muszę powiedzieć, że zdecydowanie można im zaufać – są naprawdę dobrzy w tym co czynią.

Anton

Polecam

5,0 rating
18 grudnia 2008

Opinia o Kancelarii Ultimatum z mojej strony jest jak najlepsza. Dziękuje Panowie!

Augustyn

Polecam

5,0 rating
12 grudnia 2008

Bezpłatne porady prawne to tylko jeden z atutów owej firmy ściągającej długi, która godnie nosi miano Kancelarii Windykacyjnej Ultimatum.

Radomir Hui

Polecam

5,0 rating
25 listopada 2008

Współpracuje z nimi nasza firma – bez nich długo byśmy nie wytrzymali na rynku. Pozdrawiamy

Alek

Polecam

5,0 rating
18 listopada 2008

Cała sprawa sfinalizowana w 2 miesiące i zakończona wielkim sukcesem. Polecam i pozdrawiam

Eriksson

Polecam

5,0 rating
28 października 2008

Super metodyka działań – widać, że mają doświadczenie wypracowywane latami. Podziwiam Was Moi Drodzy Panowie.

Włodzimierz

Polecam

4,0 rating
16 października 2008

Oznajmiam wszystkim, że w Ultimatum pracują naprawdę najwięksi specjaliści w swojej branży jaką jest windykacja długów.

Dobromir

Polecam

5,0 rating
13 października 2008

Polecam. Pozytywne odczucia i zadowalający efekt działania.

Tyberiusz

Polecam

5,0 rating
12 października 2008

Muszę powiedzieć, że Kancelaria o nazwie Ultimatum przenigdy nie ma pobieranych zaliczek, gdy w firmach konkurencyjnych zaliczki sięgają nawet 7000 tysięcy złotych, więc ogromy atut, bo nie każdy w takiej chwili kiedy zostaje oszukany na pieniądze ma na wkład własny od tak – kolosalne środki finansowe potrafią w Ultimatum wywalczyć.

Mieczysław

Polecam

5,0 rating
11 września 2008

To nie windykatorzy tylko prawdziwi geniusze ponieważ dokonują rzeczy niemożliwych. Tam gdzie inni mówią że nie dadzą rady tam Ultimatum dopiero rozkręca się.

Cyryl Girniop

Polecam

5,0 rating
5 sierpnia 2008

Polecam z całego serca potrzebującym tego typu usług.

Felicjan

Polecam

5,0 rating
1 lipca 2008

Bez jakichkolwiek zastrzeżeń, a pracowałam z ich pomocą 3 razy, więc znam ich jak mało kto.

Lech

Polecam

5,0 rating
28 czerwca 2008

U mnie mimo, że kwoty długów nie były wysokie przyjęli sprawę na próbę i jakoś dali radę odzyskać pieniądze. Polecam

Waldemar

Polecam

5,0 rating
27 lutego 2008

Po mistrzowsku załatwili dłużnika. Polecam firmę windykacyjną Ultimatum ponieważ są w stanie pomóc każdemu.

Dacjan

Polecam

5,0 rating
6 lutego 2008

Wszystko ok z Ultimatum – można korzystać śmiało.

Antek
 


4.9
4,9 rating
4.9 out of 5 stars (based on 376 reviews)
Znakomite opinie94%
Bardzo dobre6%
Zadowalające0%
Mizerne0%
Słabe0%

 

Aktualna lista dłużników: Przejdź do rejestru

 

Bardzo istotne jest zdanie klientów dotyczące świadczonych usług i patrząc na nieustająco zwiększającą się ilość odbiorców usług trzeba przyznać, że Kancelaria Ultimatum opinie ma tak dobre, że nie jedna firma windykacyjna mogłaby pozazdrościć. Warto też zaznaczy, że Kancelaria Ultimatum opinie zbiera od bardzo dawna i duża część osób korzystających z usług to są klienci powracający lub z polecenia a to mówi samo za siebie czy warto powierzyć tak profesjonalnej firmie sprawę windykacyjną. Sprawdź najszybciej rozwijający się serwis związany z tematyką odzyskiwania długów Ranking Windykacja na którym porównasz oferty firm windykacyjnych.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 15152 votes
Brand Name
Kancelaria Ultimatum ⭐
Product Name
Kancelaria Ultimatum opinie ⭐